Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pate3ka

Chrzest bez obecności ojca, z partnerem

Polecane posty

Mam zamiar ochrzcić moje dziecko, które wychowuję razem z narzeczonym. Nie jest on biologicznym ojcem dziecka. Biologiczny ojciec wysyła jedynie alimenty. Czy w takiej sytuacji ksiądz może odmówić chrztu? Czy muszę informować biologicznego ojca o tym wydarzeniu? Czy mój narzeczony będzie mógł być wpisany w akt chrztu jako ojciec dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To chyba księdza musisz zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmcfmcm

Yyyy... skomplikowane. O kościelne wymogi to musisz pytać proboszcza. Heh, powodzenia. A jeśli chodzi o informowanie ojca, to przy rozwodzie chyba zostało orzeczone w jakich sprawach macie być zgodni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wys.
1 godzinę temu, Gość hmcfmcm napisał:

Yyyy... skomplikowane. O kościelne wymogi to musisz pytać proboszcza. Heh, powodzenia. A jeśli chodzi o informowanie ojca, to przy rozwodzie chyba zostało orzeczone w jakich sprawach macie być zgodni?

Przy jakim rozwodzie? Przecież autorka napisała, że jest to biologiczny ojciec. A biologiczny ojciec to nie równa się od razu mąż/były mąż, więc niczego nie musiał orzeka sąd. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po co chrzest dla dziecka skoro sama nie żyjesz wg zasad religii katolickiej i nie masz zamiaru wychowywać w niej dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Skoro płaci alimenty to jest wpisany w akt urodzenia dziecka a co za tym idzie musicie razem załatwiać chrzest i w akt będzie wpisany ojciec 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ca za bzdura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziecko się chrzci, jak ma kilka miesięcy, może z pół roku, niezła jesteś, jak w tym czasie zdążyłaś się już dorobić nowego narzeczonego... I co chcesz okłamać księdza, że Twój fagas to ojciec dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×