Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Metka1997

Czy możliwa ciąża ??

Polecane posty

Gość Metka1997

Witam uprawiałam seks z wytryskiem w środku 14,15,16 cykl ,a miesiączkę mam co 22/23 dni . Seksu nie uprawiałam z 5 miesięcy z mężem ponieważ nie było go w Polsce , boli mnie brzuch dokładnie podbrzusze ,ale to pewnie przez mocne zablizenie , nie ukrywam pare razy w ciągu tych dni doszło do wytrysku w środku . Niby na kalendarzu pierwszy stosunek odbyły się 4 po owulacji , proszę o wasze zdanie na ten temat , dziękuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Whk

Radzę kupić test ciążowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka1997

Miesiączkę mam dostać za 10 dni dopiero , tylko zastanawia mnie to czy 4 dzień po owulacji czy to możliwe żeby zajść w ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komórka jajowa żyje ok 48h Jeśli owulacja się nie przesunęła, to nie mogła zajść Pani w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jyu

ludzie to lubią ryzykowac. nie pojmę tego nigdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tes

Daj znac jak zrobisz test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metka86282

Miesiączka dopiero powinna być za 8dni , ale dam znać :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Owulacja mogła się przesunąć, ja zaszłam dwa dni po według aplikacji obliczającej cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metka12344

Jak sądzicie czy w piątek mogę zrobić Betę (7dni po stosunku ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

antykoncepcja, aborcja, edukacja seksualna, to problem każdej kobiety, radzę wziąć sprawy w swoje ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metka272626
4 godziny temu, Gość gość napisał:

antykoncepcja, aborcja, edukacja seksualna, to problem każdej kobiety, radzę wziąć sprawy w swoje ręce.

Nie wiem do czego zmierzasz, od tego jest to forum aby podzielić się opiniami ,a nie . Oczywiście zadałam to pytanie bo pytać trzeba , to nic złego :) dodam ze gdybym była w ciąży razem z partnerem byśmy byli zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra

Kup sobie komputer cyklu i nie będziesz się niepotrzebnie zastanawiać za każdym razem. Nawet jeśli teraz okaże się, że jesteś w ciąży, to na później się przyda 😉 cykle zależą od wielu czynników, dlatego na sto procent nigdy nic nie wiadomo. Ja polecam Cyclotest MyWay 🙂 Sprezentuj sobie albo poproś męża 😉 powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×