Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Felicja12345

Zostałam okaleczona przez lekarza Marek Muraszko Kuźma

Polecane posty

Gość Felicja12345

Drogie kobiety,

Jezeli któraś z was została okaleczona przez tego lekarza bardzo proszę o wypowiedz pod moim postem.

Zglosilam sie do lekarza Marka Muraszko-Kuźmy w 2013r z przerostem warg sromowych mniejszych w celu korekty. Przeszkadzały mi one w normalnych czynnościach, czułam je i wstydziłam sie ich wyglądu. Po zabiegu okazało sie, ze wargi sa nie równe a po całkowitym wygojeniu po zabiegu nie miałam prawej wargi sromowej w ogóle. Zgłosiłam sie do lekarza jakieś pół roku pózniej żeby skorygował to co spaprał. Powiedział ze warga sie poprostu wchłonęła, i ze nie ma problemu żeby ja „odtworzyć”. Przy tym zabiegu zreszta jak przy poprzednim ale nie zostało to wykonane miał zostać wykonany przeszczep tłuszczu do większych warg sromowych aby nadać moim miejscom intymnym lepszy wygląd. Po drugim zabiegu okazało sie, ze lekarz w ogóle nie ruszył warg sromowych mniejszych. Na pytanie dlaczego odpowiedział, ze tam nie ma z czego odtworzyć tej wargi mniejszej robiąc ze mnie ...ke i dając mi poczucie, ze jak ja sobie to niby wyobrażałam.

Po około roku zgłosiłam sie do Medifem do Dr. Andrzeja Barwijuka lekarza mającego wykształcenie głównie  w dziedzinie kosmetoginekologii wykonującego te zabiegi juz bardzoo długo i będącego Prezesem Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej (PTGPiR),
współzałożyciel i były wiceprezes Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej (PTGEiR).

Jego pełne CV i kwalifikacje sa na stronie kliniki medifem. Posiada tez mnóstwo certyfikatów i szkolił sie m.in w USA w tym zakesie.

Kiedy sie do niego zgłosiłam stwierdził, ze mój poprzedni zabieg został wykonany nieprawidlowo oraz stwierdził, ze warga sromowa prawa została AMPUTOWANA! 

Mam oficjalny dokument potwierdzający amputację z jego własnym podpisem i pieczątką. Jednak było to za mało aby wygrać rozprawę ponieważ niejaka Dr. Aldona Stachura zajmująca się leczeniem Oparzeń i rekonstrukcji oparzeń stwierdziła, ze nie został popelniony błąd medyczny przez Dr. Marka Muraszka-Kuzmę i oceniła mój uszczerbek na zdrowiu psychicznym na 2%.

Jest to dla mnie nie pojęte jak opinia lekarza zajmującego się Oparzeniami mogła zawarzyc na tym ze przegralam rozprawę o odszkodowanie, kiedy posiadam opinie lekarza zajmującego sie od lat kosmetoginekologią! 

Dr. Aldona Stachura oceniła mój stan po tym jak została u mnie wykonana druga rekonstrukcja warg sromowych u Dr. Andrzeja Barwijuka po której wyglądam dużo lepiej ale po trzech wizytach!

Lacznie po zabiegu wykonanym przez Marka Muraszko-Kuzmę obejmowało aż pięć zabiegów! 

Mysle, ze nie trzeba byc lekarzem ani sądem najwyższym aby stwierdzić, ze operacja została wykonana nie prawidłowo skoro przeszłam pięć zabiegów zamiast jednego. 

Dodam jeszcze ze zbiegiem okoliczności Dr. Marek Muraszko nie wykonał zdjeć przed i po zabiegu co jest tez bardzo ciekawe. 

Ja posiadałam zdjęcia wykonane przeze mnie jak wyglądałam przed i po zabiegu.

Szczegolnie tych po, ponieważ miałam powikłania po przeszczepie tłuszczu u Marka Muraszko-Kuzmy i wylądowałam w szpitalu z zakażeniem. 

Dwa bite tygodnie nie mogłam ani chodzić ani spać. Płakałam z bólu.

 

Jezeli któraś z was została okaleczona tak samo jak ja bardzo proszę o udzielenie sie pod tym postem.

Ja nie odpuszczę ponieważ zostałam okaleczona w bardzo młodym wieku. Od operacji minęło 7 lat a ja wciąż odczuwam jej skutki.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pani dr Aldona Stachura tak ma.Takie opinie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

  "Wyrok sądu w Katowicach, który przytacza Prawo.pl, przesądza o tym, że biegły ponosi indywidualną odpowiedzialność za wydaną opinię (na podstawie art. 233 kodeksu karnego). Jego wina może być orzeczona przez sąd cywilny, nie potrzeba do tego wyroku ze sprawy karnej. Jeśli biegłemu zostanie przypisana wina w postaci zamiaru ewentualnego – okres przedawnienia upływa nie po 3, ale po 20 latach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również zostałam okaleczona przez doktor Martę Janiak-Blumską w Poznaniu.

Miałam wykonany zabieg laserowej labio i hoodoplastyki.

Pani doktor metodą trim (amputacji) wyrżnęła mi ogromną ilość tkanek, trzymajcie się od tego miejsca z daleka, pani doktor dalej pracuje i okalecza inne kobiety. Nie wiem jak kobieta może mieć sumienie zrobić coś takiego drugiej kobiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×