Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lola

Płeć dziecka

Polecane posty

Gość Lola

Strasznie jestem wkurzona na swojego ginekologa... byłam w 19 tygodniu stwierdziła że będzie dziewczynka ale powiedziała ze nie jest pewna i żebym nic nie kupywała teraz jestem w 26 to powiedziała że chłopiec i tez żebym się nie nastawiała, to już jest ten tydzień gdzie powinna widzieć co to za płeć a nie ze ja ja nie mogę nic kupić !!! Mam zamiar zmienić ginekologa bo ta baba nic nie wie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A to w sklepach nie ma innych ubranek niż niebieskie i różowe? Kurna masz problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A to w sklepach nie ma innych ubranek niż niebieskie i różowe? Kurna masz problemy.

Głupia uwierzyłam za pierwszym razem i nakupywałam różowych teraz jak będzie chłopiec będzie miał chodzić w różowych ubrankach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość Lola napisał:

Strasznie jestem wkurzona na swojego ginekologa... byłam w 19 tygodniu stwierdziła że będzie dziewczynka ale powiedziała ze nie jest pewna i żebym nic nie kupywała teraz jestem w 26 to powiedziała że chłopiec i tez żebym się nie nastawiała, to już jest ten tydzień gdzie powinna widzieć co to za płeć a nie ze ja ja nie mogę nic kupić !!! Mam zamiar zmienić ginekologa bo ta baba nic nie wie 

Ja jestem w 33 i nadal plci nie znam. To nie jest najwazniejsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a dlaczego nie mozesz nic "kupywac"? meble, posciel , kosmetyki, w sumie ubrania tez nie muszą byc rozowe, unisex jest ekstra i osobiscie wole jak dziecko ubrane jest jak dziecko,a nie rozowa landrynka. Sama sobie stwarzasz problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja jestem w 33 i nadal plci nie znam. To nie jest najwazniejsze. 

Dla mnie jest ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

a dlaczego nie mozesz nic "kupywac"? meble, posciel , kosmetyki, w sumie ubrania tez nie muszą byc rozowe, unisex jest ekstra i osobiscie wole jak dziecko ubrane jest jak dziecko,a nie rozowa landrynka. Sama sobie stwarzasz problem

Żyjemy w tych czasach ze lekarz powinien wiedzieć jaka jest płeć maja sprzęty a Głowno wiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

a dlaczego nie mozesz nic "kupywac"? meble, posciel , kosmetyki, w sumie ubrania tez nie muszą byc rozowe, unisex jest ekstra i osobiscie wole jak dziecko ubrane jest jak dziecko,a nie rozowa landrynka. Sama sobie stwarzasz problem

Żyjemy w tych czasach ze lekarz powinien wiedzieć jaka jest płeć maja sprzęty a Głowno wiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Lola napisał:

Żyjemy w tych czasach ze lekarz powinien wiedzieć jaka jest płeć maja sprzęty a Głowno wiedza

ta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Płeć jest w mózgu a nie w majtkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Płeć jest w mózgu a nie w majtkach

Dokladnie. Poczekaj az sie urodzi i samo zdecyduje w co chce się ubrać,bez głupiego narzucania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Lola napisał:

Głupia uwierzyłam za pierwszym razem i nakupywałam różowych teraz jak będzie chłopiec będzie miał chodzić w różowych ubrankach 

Szwagierce lekarz przez całą ciążę mówiła że chłopiec, a był szok kiedy na świat przyszła dziewczynka.

Pokój zrobiony dla chłopca, ubranka również,  ale nikt tragedii nie robił, wszystko zostało schowane dla następnego dziecka, a jak nie będzie to chłopiec, to rzeczy zostaną przekazane komuś innemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
35 minut temu, Gość Gość napisał:

Dokladnie. Poczekaj az sie urodzi i samo zdecyduje w co chce się ubrać,bez głupiego narzucania

Jasne, jakby syn mi się w ...enki chciał ubierać to bym przebadała hormony, jeśli wszystko ok, poszłabym z nim do psychologa/ psychiatry.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

*s.u.kienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pomyłki sie zdarzają. Moja koleżanka miała mieć corke, a urodziła chłopca. Ja wyprawkę zaczęłam kupować zanim poznałam płeć. Nie lubię rzeczy typowo dziewczecych czy chlopiecych i kupowałam wszystko w neutralnych kolorach : białe, ecru, żółte, pomarańczowe, czerwone, zielone, brązy, beże, w różne motywy i ubrania oraz wystrój byl dobry zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAA

Mam podobnie 30 tc i z dziewczynki zrobił się chłopczyk 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAA

Mam podobnie 30 tc i z dziewczynki zrobił się chłopczyk 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga83

Ja kupowalam ubranka biale, bezowe, szare. Wiec jakby bylo mi wszystko jedno. Odradzam wsciekly roz jesli planujesz wiecej potomstwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×