Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Danonek

Czy jeśli będę jeść w ten sposób to schudnę czy przytyję?

Polecane posty

Wczoraj na śniadanie o 9.30płatki z kakłem i gofra z nutelą na obiad o 13 suruwkę i mięso o 19 zjadłam 3 bardz małe kromki z masłem serem i szynką. I piłam po każdym posiłku i jeszcze raz tak bez niczego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Beznadziejna dieta, sam cukier 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ściągnij sobie aplikację Fitatu i policz. Nikt tego za ciebie nie zrobi bo nie znamy gramatury, jeśli zjesz łyżkę nutelli wynik będzie inny niż gdy będzie to cały słoik.

Temat do zamknięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość gosc napisał:

Ściągnij sobie aplikację Fitatu i policz. Nikt tego za ciebie nie zrobi bo nie znamy gramatury, jeśli zjesz łyżkę nutelli wynik będzie inny niż gdy będzie to cały słoik.

Temat do zamknięcia

Tragiczna dieta. Na necie masz mnóstwo gotowych jadłospisow którymi możesz się zainspirować. I przestań wreszcie spamować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Schudniesz, ale dieta tragiczna , jedz jakies warzywa i witaminy sobie kup jakies dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Danonek ile masz lat? Piszesz, jak nastolatka.

Co kilka dni zakładasz tematy o tym, ile zjadłaś, jak prowokować wymioty itp. Porozmawiaj z mamą lub inną zyczliwą ci dorosłą kobietą. Jeśli koniecznie musisz pytać na forum, to polecam dział o dietach, fitnessie i zdrowiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Danonek ile masz lat? Piszesz, jak nastolatka.

Co kilka dni zakładasz tematy o tym, ile zjadłaś, jak prowokować wymioty itp. Porozmawiaj z mamą lub inną zyczliwą ci dorosłą kobietą. Jeśli koniecznie musisz pytać na forum, to polecam dział o dietach, fitnessie i zdrowiu.

Niby ma 18 lat ale szczerze, to w to nie wierzę. W tym wieku już byłam mocno rozgarnieta a tu niestety bida. Z pytań które ona zadaje dałabym jej max 11, 12 lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola z Poznania
2 godziny temu, Danonek napisał:

Wczoraj na śniadanie o 9.30płatki z kakłem i gofra z nutelą na obiad o 13 suruwkę i mięso o 19 zjadłam 3 bardz małe kromki z masłem serem i szynką. I piłam po każdym posiłku i jeszcze raz tak bez niczego. 

ja mam pytanie co to jest kakło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Ola z Poznania napisał:

ja mam pytanie co to jest kakło?

Mi się z jakims gownem kojarzy ale nie wiem, niech się autorka wypowie 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×