Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość yola

Strasznie niskie zarobki w uk. Jak zyc?

Polecane posty

Gość yepyep
54 minuty temu, Gość kiev napisał:

Polacy niszczą rynek pracy gdzie nie pojadą, to po prostu horror, potem większość musi orać za minimum.

youtube.com/watch?v=v7O2mUEQsPk

youtube.com/watch?v=BfpfmIM3ank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x_X

Prawda jest taka że za granicę wyjeżdżają tylko osły z długami w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffff

 

7 minut temu, Gość x_X napisał:

Prawda jest taka że za granicę wyjeżdżają tylko osły z długami w Polsce

Potwierdzam, sama patologia, alkoholicy, narkomani, hazardziści i nieudacznicy z Polski.

Nic dziwnego że tak nienawidzą Polaków za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Adrian napisał:

Oj ktoś tutaj ma skrzywioną wizję rzeczywistości... pierwszy lepszy historyk by cię wyśmiał kolego.

Hehe z ciebie taki historyk jak z koziej dupy trąba .

Brak argumentow , widzę kolejny troll.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość fffff napisał:

 

Potwierdzam, sama patologia, alkoholicy, narkomani, hazardziści i nieudacznicy z Polski.

Nic dziwnego że tak nienawidzą Polaków za granicą.

Trochę za brutalnie napisane ale kiedyś jakaś psycholożka stwierdziła że z Polski emigrują ci którzy "nie poradzili sobie na rodzimym rynku pracy z powodu braku odpowiednich kwalifikacji"

W sumie to miała rację bo kto ma dobry fach to wyjeżdżać nie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natii
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Hehe z ciebie taki historyk jak z koziej dupy trąba .

Brak argumentow , widzę kolejny troll.

Argumentów była cała lista ale koń z klapkami nie widzisz niczego poza własnym nosem i w kółko się powtarzasz wypisując głupoty których nie da się czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natii

Najłatwiej nazwać kogoś trollem i pisać że nie ma argumentów zamiast się doinformować i przyznać rację upierasz się a racji nie masz.

😂🤣😂😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebek

Ona nie jest trollem tylko "menagerem" w pakistańskiej knajpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natii
10 godzin temu, Gość Sebek napisał:

Ona nie jest trollem tylko "menagerem" w pakistańskiej knajpie.

widzę trafiłam w sedno, prawda boli 😉 mały fiuteczku 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sok z buraka
17 godzin temu, Gość fffff napisał:

 

Potwierdzam, sama patologia, alkoholicy, narkomani, hazardziści i nieudacznicy z Polski.

Nic dziwnego że tak nienawidzą Polaków za granicą.

tak tak sobie mowcie, jak Wam to poprawia humor 🙂  wyjechalo mnostwo ldzi tuz po studiach, mimo szansy na prace w Polsce, bo nie mogli zniesc poslkiej mentalnosci, polityki czy KK. takie sa fakty. Ja mieszkam poza Polska i jak jesienia odwiedzila mnie siostra na tydzien, to u niej w pracy przed wyjazdem jej szefowa sie jej zapytala, czy ona na pewno wroci do Polski, skoro jedzie na tydzien to tak fajnego miejsca ... 🙂  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
16 godzin temu, Gość Natii napisał:

Argumentów była cała lista ale koń z klapkami nie widzisz niczego poza własnym nosem i w kółko się powtarzasz wypisując głupoty których nie da się czytać.

Argument wymyślony przez was mający mało co wspólnego z rzeczywistością .

Poczytaj sobie o paradzie po zakończeniu wojny w Londynie w 1946 roku , nie było tam Polskiej armii bo w pewnym sensie polski nie było wtedy była czescia strefy okupacyjnej ZSRR po wyzwoleniu od III Rzeszy.

Poza tym Polska była tak waznym krajem w 1939 roku ze caly zachod olał Polske hehe

Poza tym już to widzę jak to ludzie np w Wenezueli interesują się Polską hehe Zapewne rowniez jak zapytasz ludzi to będzie to samo co w Tajlandii albo Malezji .

Druga sprawa na youtube też sa czasem madre filmy np dokumentalne albo poslugujace się naukowymi albo ekonomicznymi danymi.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Gość Natii napisał:

widzę trafiłam w sedno, prawda boli 😉 mały fiuteczku 😉

I też nie slyszal nigdy o Polsce hehe

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
16 godzin temu, Gość Natii napisał:

Najłatwiej nazwać kogoś trollem i pisać że nie ma argumentów zamiast się doinformować i przyznać rację upierasz się a racji nie masz.

😂🤣😂😭

Dokladnie macie.racje , ale1 kwestii tej , że skończyliście edulacje na przedszkolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OST
5 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Argument wymyślony przez was mający mało co wspólnego z rzeczywistością .

Poczytaj sobie o paradzie po zakończeniu wojny w Londynie w 1946 roku , nie było tam Polskiej armii bo w pewnym sensie polski nie było wtedy była czescia strefy okupacyjnej ZSRR po wyzwoleniu od III Rzeszy.

Poza tym Polska była tak waznym krajem w 1939 roku ze caly zachod olał Polske hehe

Poza tym już to widzę jak to ludzie np w Wenezueli interesują się Polską hehe Zapewne rowniez jak zapytasz ludzi to będzie to samo co w Tajlandii albo Malezji .

Druga sprawa na youtube też sa czasem madre filmy np dokumentalne albo poslugujace się naukowymi albo ekonomicznymi danymi.

 

Twoje wiedza jest tak mała na temat Polski że lepiej nie przyznawaj się nikomu do swojej narodowości bo tylko wstyd i hańbę przynosisz.

Do tego jarasz się krajami trzeciego świata jakby nie wiadomo co tam było, byłem w nie jednym azjatyckim kraju i poza Japonią reszta to straszliwy syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leon
1 godzinę temu, Gość OST napisał:

Twoje wiedza jest tak mała na temat Polski że lepiej nie przyznawaj się nikomu do swojej narodowości bo tylko wstyd i hańbę przynosisz.

Do tego jarasz się krajami trzeciego świata jakby nie wiadomo co tam było, byłem w nie jednym azjatyckim kraju i poza Japonią reszta to straszliwy syf.

Potwierdzam, Polska przy krajach azjatyckich to Dubai. Zero higieny, pełno śmieci, radzę trzymać się z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość OST napisał:

Twoje wiedza jest tak mała na temat Polski że lepiej nie przyznawaj się nikomu do swojej narodowości bo tylko wstyd i hańbę przynosisz.

Do tego jarasz się krajami trzeciego świata jakby nie wiadomo co tam było, byłem w nie jednym azjatyckim kraju i poza Japonią reszta to straszliwy syf.

Znowu zero argumentów tylko trolling xD

 

Widzę twoja wiedza o azji jest zerowa a niby taka/taki inteligentny.

Singapur , Japonia ,korea płd bogatsze od Polski , Malezja podobnie bogaty kraj jak Polska . Tajlandia podobne do chin trochę też się szybko rozwijają i wbrew pozorom kraj nie taki biedny jakby ktoś myślał , więc kraj trzeciego świata to nie jest.

Indonezja niby biedny kraj , ale rozwijający się.

Druga sprawa to czy to kraj 3ciego czy czwartego świata nie ma nic do rzeczy , poprostu pisze o popuparności kraju na świecie. Może być kraj bogaty a mało popularny. Austria nie jest jakimś mega popularnym krajem w azji za dużo Azjatów tam nie jeździ.

Nie mam ma myśli to że Polska jest fajna czy nie , pisze tylko że nie jest bardzo popularnym krajem na świecie.

Bardzo często jak się powie UK , Niemcy , Hiszpania, włochy , Francja to praktycznie 80% ludzi na świecie będzie znalo te kraje .

Np. Moja dziewczyna to slyszala o wielu krajach w europie np o portugalii , krajach skandynawskich , europa zachodnia , ukraina ,ale nie slyszala o Białorusi , Polsce , krajach bałkańskich z byłej Jugosławii. A reszta krajów znała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość leon napisał:

Potwierdzam, Polska przy krajach azjatyckich to Dubai. Zero higieny, pełno śmieci, radzę trzymać się z daleka.

Nie powiedziałbym taki Kuala Lumpur to wygląda bardziej jak Dubai czy Nowy York. Tam był kiedyś najwyższy budynek świata petronas tower. Kraj podobnie bogaty jak Polska. Zarobki mają podobne jak w Polsce. To taka ekonomicznie "Polska" tego regionu.

Kraje azji południowo wschodniej są zazwyczaj biedniejsze od Polski ale to nie są zazwyczaj różnice jak między Polską a Szwajcarią albo Katarem.

W Polsce zarobki są co najwyżej 2 razy wyższe niż w Tajlandii , licząc nominalnie. Średnia pensja w PL to okolo 3500-4000 zl netto natomiast w Tajlandii będzie to coś koło 2000 -2500 zł (przeliczajac z thb) w zależności od regionu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polak
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Znowu zero argumentów tylko trolling xD

Pisze ktoś kto we wcześniejszych swoich wypowiedziach udowodnił swój niski poziom intelektualny i kulturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polak
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Nie mam ma myśli to że Polska jest fajna czy nie , pisze tylko że nie jest bardzo popularnym krajem na świecie.

Rozumiem że wypowiadasz się za WSZYSTKICH obcokrajowców ? bo jak można nie znać jednego z największych krajów europejskich.... 

Idź już bo wstyd robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 godzin temu, Gość Polak napisał:

Rozumiem że wypowiadasz się za WSZYSTKICH obcokrajowców ? bo jak można nie znać jednego z największych krajów europejskich.... 

Idź już bo wstyd robisz.

W skali świata to Polska jest raczej małym krajem , wielkość nie ma tu nic do rzeczy - Kazachstan jest sporym krajem a czy jakimś mega popularnym nie sądzę... .

Mówię to co mówię na podstawie własnych obserwacji a sporo obcokrajowców poznałem... 

W Brazylii  polska była znana ale to dlatego , że w kurtybie i innych miastach mieszka sporo Polaków , druga sprawa wplywy europejskie portugalskie , więc tam ludzie więcej słyszeli o Polsce.

Rośnie też liczba Polskich turystów na świecie więc pewnie kiedyś będzie bardziej znanym krajem Polska niż obecnie . Bo obiecnie nie jest jakimś hiper znanym krajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 godzin temu, Gość Polak napisał:

Pisze ktoś kto we wcześniejszych swoich wypowiedziach udowodnił swój niski poziom intelektualny i kulturalny.

Znowu trolling ? xD  widzę ktoś tu ma jakieś kompleksy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natii
5 godzin temu, Gość Gosc napisał:

W skali świata to Polska jest raczej małym krajem

A w skali wszechświata Ziemia jest raczej małą planetą 🤣

Jaki imbecyl 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A czy w uk też jest takie chamstwo jak w polsce? Pracowalem w logistyce miałem calkiem dobre zarobki , nie bylem jakims zlym pracownikiem , normalnym ,ale mój klient mial dlug bo nie zaplacil kasy to mnie zwolnili bo redukcja kosztow jakby to byla moja wina... ,ze klient nie zaplacil , a nie mam na to wplywu , mega chamstwo. Do sadu pracy z tym ide...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

A w skali wszechświata Ziemia jest raczej małą planetą 🤣

Jaki imbecyl 😂

No bo jest mala planeta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kto w dzisiejszych czasach pracuje na zero hour contract? Żadna normalnie szanująca się osoba nie pójdzie na to .... Dla chcącego nic trudnego. W UK jest dużo prac (nawet teraz podczas covid-19) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.06.2020 o 23:22, Niebieska_Panda napisał:

A kto w dzisiejszych czasach pracuje na zero hour contract? Żadna normalnie szanująca się osoba nie pójdzie na to .... Dla chcącego nic trudnego. W UK jest dużo prac (nawet teraz podczas covid-19) 

Przepraszam, ale gdzie Ty widzisz te prace? Sklepy moze i jeszcze szukaja pracownikow, ale to raczej nie jest zajecie dla doroslych osob. Nikt nie jest w stanie sie utrzymac z 8 czy 12 godzin tygodniowo, a takie oferty widuje np.do Superdrug czy Co-op itd. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, LalkaBarbie napisał:

Przepraszam, ale gdzie Ty widzisz te prace? Sklepy moze i jeszcze szukaja pracownikow, ale to raczej nie jest zajecie dla doroslych osob. Nikt nie jest w stanie sie utrzymac z 8 czy 12 godzin tygodniowo, a takie oferty widuje np.do Superdrug czy Co-op itd. ...

Tak w sklepach i tam gdzie jest otwarte. Teraz na całym świecie brakuje roboty oprócz sklepów itd itd. 

Albo zadowolisz się tym albo po prostu poczekaj aż znowu pootwieraja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2020 o 17:05, Gość gość napisał:

Trochę za brutalnie napisane ale kiedyś jakaś psycholożka stwierdziła że z Polski emigrują ci którzy "nie poradzili sobie na rodzimym rynku pracy z powodu braku odpowiednich kwalifikacji"

W sumie to miała rację bo kto ma dobry fach to wyjeżdżać nie musi.

Ja wyjechałam zaraz po liceum, granice od niedawna były otwarte i duża część Polaków ruszyła do uk. 

Co do radzenia sobie na rodzimym rynku to o ile dobrze pamiętam w mojej okolicy bezrobocie wynosiło około 30% a wartość minimalnego wynagrodzenia była niska, podobna sytuacja była w całej Polsce. Rynek pracy zupełnie inaczej wyglądał niż oobecnie. Głównie młodzi wyjeżdżali, jedni dorobić na studia, inni znaleźć lepiej płatną pracę często po studiach a część tak jak ja odrazu po szkole beż zahaczania o polskiego pracodawcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×