Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myniaa99

4 miesieczny niemowlak

Polecane posty

Cześć wszystkim mam takie pytanie.. Moja córka ma za kilka dni 4 miesiące, cały czas ulewa strawionym mlekiem. Od razu po skończonej butli jest strasznie nerwowa i jak się jej nie podniesie i nie pobuja to płacze 😞 w dodatku cały czas jej się odbija, po mleku nawet spać nie może bo wybudza się przez to odbicie.. Dodam ze pije mleko Nan Optipro 1.. Myslalam żeby może zmienić na bardziej lekkostrawne? Co mowicie? 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moja jest na piersi I mam to samo, tez ma 4 miesiace. Do tego strasznie duzo pierdzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiek

Moje coreczka pila z piersi i tez tak miala do trzeciego miesiaca mimo tego ze zawsze po jedzonku kladlam ja na ramie chociaz nie zawsze jej sie odbilo a jak sie odbilo to i tak bylo to samo. Martwilam sie ze moze ma refluks, ale to przejdzie wiec sie nie martw. Moze jest przejedzona? Albo bawisz sie z nia zaraz po zjedzeniu? A denerwuje sie pewnie dlatego bo jej za szybko leci mleko z butli. Moja tak sie wkurzala jak pija cyca a wieczorem dostawala specjalna butle z ktorej wolniej lecialo mleko i bylo ok. Zmien butelke a jak nie butle to faktycznie sprobuj dac jej inne mleczko. A z tym ulewaniem sie nie martw staraj sie tylko zeby jej sie ladnie odbilo albo karm ja bardziej na siedzaco.

 

pozdrawiam 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłam właśnie butle na 0+ bo w tamtej smoczek się chyba wyrobił i ta dziurka tez i to samo jest... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×