Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gość

Jestem starą panną, czy da się stworzyć szczęśliwe małżeństwo bez zakochania?

Polecane posty

Gość Onsam

Masz jakis profil na portalu? Wiekszosc majacych takie konto pisze ze szuka powaznej znajomosci i nie na sie nikogo porozmawiac bo jest za powaznie. Mysisz miec fajny wyglad i brak nacisku na poznanie drugiej osoby a na mila rozmowe i bez gadania co chcesz.

Coś was musi łączyć .Na pewno wspólne priorytety bo tak to nic z tego.Ty w domu z dzieckiem a przykładowo twój partner w górach wysokich. Wielu facetów chciałaby założyć rodzinę lecz mają problem z utratą wolnośći. Mam takiego znajomego co by chciał żone i dziecko ale wiecznie mu coś nie pasuje. Jest jeszcze jeden problem a mianowicie im człowiek starszy i samotny tym trudniej będzie mu stworzyć udany związek chocby ze względu na swoje przyzwyczajenia i rytuały.

Gość May

Jakie wy głupie babsztyl 📧, szkoda gadać. Pola to już przebija wszystkie. 

8 minut temu, Gość Gość napisał: 31 😞 X leżaczek też pyszczek do góry 😘

Gość Gość

Nie da się. Będąc mocno po 30stce człowiekowi jest trudno zgrać się z osobą, która nas fascynuje i pociąga. Wspólne życie z kimś kto nie kręci, to katorga, będzie cię drażnić sam fakt, że taki przebywa w mieszkaniu i oddycha za głośno. Życie dla zdesperowanych masochistek. Masz czas, żeby znaleźć kogoś, kto będzie pociągał jak się weźmiesz za intensywne randkowanie. Jak dla mnie lepiej być samej niż z kimkolwiek. 

No nie wiem gdy psa ktoś ci kupi to zako...esz się jakiej by nie był rasy psów, chociaż może są osoby co tylko myślą jak się go pozbyć. A wymagania dotyczące wyglądu się zmieniają z wielkim, i ktoś kto nam się nie podobał wtedy dzisiaj mógłby być. Najgorsze jest jak rodziców zabraknie, wtedy i z rozsądku lepiej niż być samemu. Ale co kto woli. Faceci to alkohololicy a kobiety gąbki na pieniądze. Ale przynajmniej nie smierdza alko. Więc rozumiem. 

Zresztą wiele kobiet zako...e się w majątku faceta albo dobiera ligą. U mnie graczka ma +2 do wyglądu albo i więcej 😏

Gość Anty Bazyl

Autorko współczuję... Ten przegryw popsuł Ci temat. 

Jeszcze rozdaje punkty za inne rzeczy to potem 🐅 się wkurza, że piszcze na nowy film 💎 ciki 😚 czy innej yotuberki. A właśnie jak będzie mnie niszczyć hobby to pogonie. Mam jakieś tam obraz życia razem i są w nim gry. 

Przed chwilą, Gość Anty Bazyl napisał: Autorko współczuję... Ten przegryw popsuł Ci temat.  X leżaczek to wygryw idę 👋😔

Gość Gość
15 godzin temu, Gość raffik napisał:

A do tej pory ci nie przeszkadzało być samej? Czy miałaś tak wyśrubowane wymagania że nie było takich ludzi?

Wiesz, problem w tym wieku jest taki że rynek wolnych facetów diametralnie się różni niż nawet 10 lat temu, na co innego się zwraca uwage przy wieku 25, 35, 45 itp. Sama wiesz jaki miałaś rozum w wieku 25 a jaki teraz, jakie wymogi/oczekiwania 10 lat temu a jakie teraz. Co się zmieniło w tobie przez ostatnie 10 lat?

Pozatym, masz swoje nawyki w tym wieku i ktoś inny też je ma, jak to połączyć? Jak to widzisz?

Przeszkadzało ale miałam nadzieję że kogoś spotkam, kogoś pokocham. Teraz już tracę lub straciłam nadzieję i tak sobie kombinuje. 

Bardzo ciekawy temat. Ze swojej strony moge dodac , ze mam w swoim otoczeniu co najmniej kilka par , ktore zyja ze soba wlasnie na takich zasadach jak opisujesz /tak przynajmniej twierdza/ wiec na pewno jest to mozliwe. Tylko trzeba chciec. Jesli mialabym podpowiedziec co jest potrzebne aby sie udalo to patrzac na te wlasnie pary mysle , ze przede wszystkim pozytywne nastawienie do siebie wzajemnie. Bardzo szeroko pojete. I na pewno z obu stron. To sa wszystko ludzie , ktorze sie wzajemnie lubia , akceptuja , pomagaja sobie. Probuja cos robic razem. Mysle , ze to podstawa. Nie widze szans na powodzenie u tych , ktorzy wejda w taka relacje ale w glebi duszy beda miec zal do swiata /i mniej lub bardziej swiadomie lub podswiadomie do wybranego partnera/partnerki , ze to nie to , ze ta druga osoba jest tylko taka jaka jest , ze nie jest to wysniana super modelka czy upragniony ksiaze z bajki. Wtedy jest szansa.

Tak jak to juz kiedys pisalam - Pocaluj zabe , zamieni sie w ksiecia.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować