Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Khfc

Zazdroszczę osobom które poznały swoich

Polecane posty

Gość Khfc

mężów w liceum, tak wcześnie bo mają wspólne wspomnienia i razem dorastali czy mam czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Doslownie ten sam temat byl wczoraj. Skasowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghkj

Nie mogę znaleźć tamtego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No faktycznie jest fajnie razem być od zawsze,nie wyobrażam sobie spotkać kogoś po 30 i zastanawiać się jak mu było w łóżku z 5, 10 czy kolejna łaską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

f.kafeteria.pl/temat-7669983-zazdroszcze-osobom-ktore-poznaly-swojego-meza/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

*laską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Faktycznie super ekstra świetna sprawa jak przy 40 sprawdzasz, że spędziłeś całe zycie z jedną osobą i zaczyna Ci to ciążyć. Twojej kobiecie tak samo.

Totalnie super ekstra jak jesteś w goownianym związku ale wydaje Ci się, że tak po prostu musi być bo nie znasz innego życia i jesteś tak przyzwyczajony, że boisz się coś zmenić. 

Nie no super sprawa.

Ja za cholere bym nie chciał być z jedną osobą od liceum. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Faktycznie super ekstra świetna sprawa jak przy 40 sprawdzasz, że spędziłeś całe zycie z jedną osobą i zaczyna Ci to ciążyć. Twojej kobiecie tak samo.

Totalnie super ekstra jak jesteś w goownianym związku ale wydaje Ci się, że tak po prostu musi być bo nie znasz innego życia i jesteś tak przyzwyczajony, że boisz się coś zmenić. 

Nie no super sprawa.

Ja za cholere bym nie chciał być z jedną osobą od liceum. 

A dlaczego zakladasz, ze zwiazek jest goowniany? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

A dlaczego zakladasz, ze zwiazek jest goowniany? 😄

Nie mówię, że jest ale może być. Widziałem takie przykłady gdzie ludzie po prostu źle  się traktowali ale że nie znali nic innego to po prostu trawli  tym co było. W 1 liceum zszedłem się z cudowną dziewczyną po 6 latach się rozstaliśmy w pokoju stwierdzając, że każdy chce jednak poznać życie. Dziś w ogóle nie żałuje, poznałem siebie, swoje potrzeby, wiem co akceptuje czego nie itp. trwając w związku od liceum bierzesz wszystko takim jakim jest czasami nawet nie widząc, że jest złe, toksyczne  lub poi prostu nie dla Ciebie, albo podcina Ci skrzydła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nie mówię, że jest ale może być. Widziałem takie przykłady gdzie ludzie po prostu źle  się traktowali ale że nie znali nic innego to po prostu trawli  tym co było. W 1 liceum zszedłem się z cudowną dziewczyną po 6 latach się rozstaliśmy w pokoju stwierdzając, że każdy chce jednak poznać życie. Dziś w ogóle nie żałuje, poznałem siebie, swoje potrzeby, wiem co akceptuje czego nie itp. trwając w związku od liceum bierzesz wszystko takim jakim jest czasami nawet nie widząc, że jest złe, toksyczne  lub poi prostu nie dla Ciebie, albo podcina Ci skrzydła. 

Nie zgodze sie. Ja widze jak bardzo sie zmienilam, podobnie jak moj maz, nie bglo stagnacji tylko dlatego, ze bylismy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nie zgodze sie. Ja widze jak bardzo sie zmienilam, podobnie jak moj maz, nie bglo stagnacji tylko dlatego, ze bylismy razem

Ja nie mówię wcale o stagnacji. Po prostu żeby wiedziec czy coś lubimy trzeba spróbować czegoś innego. Tak jakbym mówił, że rosół jest najlepszą zupą na świecie nie jedząc nigdy innej zupy. Dziś z perspektywy lat wiem, że gdybym był dalej z dziewczyną z liceum, to nie byłbym szczęśliwy, bo to nie była ta osoba. Będąc w tym w ogóle bym o tym nie wiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ja nie mówię wcale o stagnacji. Po prostu żeby wiedziec czy coś lubimy trzeba spróbować czegoś innego. Tak jakbym mówił, że rosół jest najlepszą zupą na świecie nie jedząc nigdy innej zupy. Dziś z perspektywy lat wiem, że gdybym był dalej z dziewczyną z liceum, to nie byłbym szczęśliwy, bo to nie była ta osoba. Będąc w tym w ogóle bym o tym nie wiedział.

Szczescie to rzecz wzgledna. Tak na to patrzac to nigdybw zadnym zwiazkunjie bedzie sie szczesliwym. Jak dobrze trafisz to nie ma sensu zmieniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Szczescie to rzecz wzgledna. Tak na to patrzac to nigdybw zadnym zwiazkunjie bedzie sie szczesliwym. Jak dobrze trafisz to nie ma sensu zmieniac

Ja widziałem sens i nie żałuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ja widziałem sens i nie żałuje. 

Bo twoj zwiazek byl nieudany wiec przez roznice w potrzebach i planach na zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Bo twoj zwiazek byl nieudany wiec przez roznice w potrzebach i planach na zycie

Każdy ma swój pogląd. Widziałem wiele par od liceum, które traktowały się jak goowno ale trwały w tym syfie, bo tak już byłi nauczeni. Różnie się w życiu zdarza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Każdy ma swój pogląd. Widziałem wiele par od liceum, które traktowały się jak goowno ale trwały w tym syfie, bo tak już byłi nauczeni. Różnie się w życiu zdarza. 

A takich ktore poznaly sie po 30 i zle traktowalt juz nie znasz wcale ? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

A takich ktore poznaly sie po 30 i zle traktowalt juz nie znasz wcale ? 😉

Znam ale mniej, o wiele mniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Szczerze to ciezko mi uwierzyc, ze znasz az tyle par ze stazem od liceum zeby to mialo statystycznie sens 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×