Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość SweetBlackAnxiousCat

Czy mogę poprosić psychiatrę o skierowanie do szpitala psychiatrycznego?

Polecane posty

Gość SweetBlackAnxiousCat

Od ok. 4 lat zmagam się z dystymią (przewlekłą depresją), lękami, fobiami, atakami paniki oraz samookaleczaniem. Problem w tym, że od jakiegoś czasu straciłam nad tym okaleczaniem jakąkolwiek kontrolę. Jedyne o czym myślę to to, aby znów się zranić do tego stopnia, że nie mogę spać w nocy... Czy to możliwe aby psychiatra dał mi skierowanie do szpitala psychiatrycznego choćby za moją prośbą? Jestem nieletnia i moi rodzice nie są za psychiatrykiem, lecz bez większego problemu pozwolili by mi się spotkać z psychiatrą, która przepisał mi antydepresanty. Czy gdybym ją poprosiła, to by się zgodziła???

Zależy mi na tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adekniejadek

Tak,jeżeli powiesz o tym co napisałaś,to nie powinno być problemów ze skierowaniem.Zawsze też możesz zgłosić się bezpośrednio do szpitala ,i jak powiesz o samookaleczeniach,to przyjmią Cię na obserwację psychiatryczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2020 o 21:50, Gość SweetBlackAnxiousCat napisał:

Od ok. 4 lat zmagam się z dystymią (przewlekłą depresją), lękami, fobiami, atakami paniki oraz samookaleczaniem. Problem w tym, że od jakiegoś czasu straciłam nad tym okaleczaniem jakąkolwiek kontrolę. Jedyne o czym myślę to to, aby znów się zranić do tego stopnia, że nie mogę spać w nocy... Czy to możliwe aby psychiatra dał mi skierowanie do szpitala psychiatrycznego choćby za moją prośbą? Jestem nieletnia i moi rodzice nie są za psychiatrykiem, lecz bez większego problemu pozwolili by mi się spotkać z psychiatrą, która przepisał mi antydepresanty. Czy gdybym ją poprosiła, to by się zgodziła???

Zależy mi na tym...

najpierw przeczytaj opinie o różnych szpitalach. Są te lepsze i te gorsze. W tych gorszych może ci się nie spodobać a chyba chcesz żeby było ci lepiej. Mam depresję od 3 lat ale sam sobie z tym radzę. Wiem co nieco o leczeniu, ale z tego co widzę twój problem może sięgać głębiej. Bierz pigułki co doktor przypisał i daj sobie trochę czasu. Szpital psychiatryczny to poważna decyzja ale jeżeli jest naprawdę źle może pomóc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×