Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
awaria

***wychodzenie z romansu***wyjscie awaryjne***

Polecane posty

tamten temat sie zagubil, a trzeba sie ratowac i pocieszac, to teraz tu.

Gość Lola114

Hehe, mozemy tu, ale rano zalozylam temat “wychodzenie z romansu - administracje pogielo”. Bo powaznie ich pogielo, zamkneli nam temat..

Gość awaria
7 minut temu, Gość Lola114 napisał:

Hehe, mozemy tu, ale rano zalozylam temat “wychodzenie z romansu - administracje pogielo”. Bo powaznie ich pogielo, zamkneli nam temat..

A to nie widziałam, może też zniknął. Czyli obieśmy, ostatnie weteranki z listopada 2018, zadbały o nową bazę dla świeższych przybyszów 🤗 Wydaje mi się, że ostatnio różne przypadkowe tematy znikają, albo wyglądają na zablokowane, ale się odblokowują. 

Gość Lola114
27 minut temu, Gość awaria napisał:

A to nie widziałam, może też zniknął. Czyli obieśmy, ostatnie weteranki z listopada 2018, zadbały o nową bazę dla świeższych przybyszów 🤗 Wydaje mi się, że ostatnio różne przypadkowe tematy znikają, albo wyglądają na zablokowane, ale się odblokowują. 

A teraz nam automatycznie sprosne randki wciskaja..to powinni poblokowac..Masz racje, temat sie toczy od listopada 2018..a tu juz 2020🙁😬🙁. Z Pierwszych dziewczyn jeszcze Limboska tu zaglada. Ten jej romans tez nieciekawie wyglada..Na poczatku wszystko cukierkowo wyglada, no a potem, no sama wiesz. Ostatnio k mnie naprawde wkurza, teraz coraz czesciej widze jak on zachowuje sie jak gdyby wszystkie rozumy pozjadal. Wydaje sie mu ze wie lepiej jakie decyzje powinnam podejmowac. Despota I tyle, jak moglo mi sie wydawac ze wytrzymam z kims takim na codzien? Poza tespotyzmem texty przychodza cieple I na czas😁. Naprawde, tym razem mam ochote wyplatac sie z tego na dobre..

Gość Mar

O tu jesteście! Wolę mieć z wami kontakt, nigdy nie wiadomo czy wasza pomoc nie będzie potrzebna

Gość Boska

👋

Jestem. Dziś u mnie spokojnie. Teoretycznie X może się odezwać, ale jako że miałam z nim kontakt kilka dni, to jakoś nie szaleję. Mam sporo pracy i na niej powinnam się teraz skupić. 

Na spotkanie też się raczej nie zanosi, chociaż jemu pewnie pasowałoby jutro. Ostatnio z tym bardzo słabo, 1,5 mca i tylko 2 spotkania sam na sam, gdzie przedtem ok 5 w mcu🙄

Napisano (edytowany)

Wielka szkoda ze tamtego tamtu nie ma...... interesuajcy byl,

Tym bardziej zaluje ze go usuneli bo pojawily sie tam jakies odpowiedzi co do postow ktore kiedys umeiscilem i nie zdazylem przeczytac.

Edytowano przez 84Michal84

Gość Serek

Hej jestem tu nowy😂

Gość Ja nie wytrzymam

Serek spod napletka 😄

Gość Serek

Ostatnio natknąłem się na ciekawy materiał dotyczący zdrady, może komuś da do myslenia

Gość Mar
1 godzinę temu, Gość Serek napisał:

Hej jestem tu nowy😂

Hej😂

Gość awaria
9 godzin temu, Gość Lola114 napisał:

A teraz nam automatycznie sprosne randki wciskaja..to powinni poblokowac..Masz racje, temat sie toczy od listopada 2018..a tu juz 2020🙁😬🙁. Z Pierwszych dziewczyn jeszcze Limboska tu zaglada. Ten jej romans tez nieciekawie wyglada..Na poczatku wszystko cukierkowo wyglada, no a potem, no sama wiesz. Ostatnio k mnie naprawde wkurza, teraz coraz czesciej widze jak on zachowuje sie jak gdyby wszystkie rozumy pozjadal. Wydaje sie mu ze wie lepiej jakie decyzje powinnam podejmowac. Despota I tyle, jak moglo mi sie wydawac ze wytrzymam z kims takim na codzien? Poza tespotyzmem texty przychodza cieple I na czas😁. Naprawde, tym razem mam ochote wyplatac sie z tego na dobre..

To mam nadzieję, że się wyplączesz. No ten dysonans polityczny pomiędzy Lolą i k... ajajaj 😆

O rany, ciężko się połapać gdzie  piszemy.

Gość Mar
8 minut temu, Kinia1 napisał:

O rany, ciężko się połapać gdzie  piszemy.

Nim się wszyscy odnajdziemy to znowu zablokują 😁

1 godzinę temu, Gość Mar napisał:

Nim się wszyscy odnajdziemy to znowu zablokują 😁

😀 Lepiej nie,bo trzeba będzie zakładać temat od nowa.

Gość Roleta

U mnie kontakt dość intensywny. Choć dziś już k z lekkim żalem napisał że zapomniałam o nim, bo nie odbierałam telefonu (byłam w pracy)... Fajnie że jak on się cyka ż to potrafi się dobę nie odzywać a dziś foch bo ja nie byłam dostępna 2 godziny... 

Gość Lola114
7 godzin temu, Gość Roleta napisał:

U mnie kontakt dość intensywny. Choć dziś już k z lekkim żalem napisał że zapomniałam o nim, bo nie odbierałam telefonu (byłam w  pracy)... Fajnie że jak on się cyka ż to potrafi się dobę nie odzywać a dziś foch bo ja nie byłam dostępna 2 godziny... 

Paskudne to, ale gonienie kroliczka to Chyba podstawowe prawo rzadzace zwiazkami ..(??). Odkad przy swiecie dziekczynienia moj k jakby troche wychlodzil, odczekalam pare dni, a ze I tak myslalam ze pora to zakonczyc, a to niezly pretekst (wiem, wiem, jestem dorosla I pretekstow nie potrzebuje, ale anonimowo sie wam przyznam ze jestem tchurzem, Malo ludzi o tym wie, ale taka prawda..). No wiec mialam “pretekst”. Poskladalam ladny text, ze oczywiscie wazni dla siebie jestesmy, ale oboje po (prawie) dwoch latach wiemy ze nie wychodzi miedzy nami, I ze widac ze nie jestem dla niego najwazniejsza (zwalanie winy, wiem) I ze rozumiem, I akceptuje, I blabla, ale ze w zwiazku z tym fajnie byloby wziac przerwe I przemyslec, i jeszcze raz blabla..Zamiast zrozumienia dla mojego fantastycznego pomyslu, byl jeden wielki protest. Przynajmniej od tamtej pory nie ma zadnych opoznien w textach I jakims cudem “zapominania “ I “zasypiania “ sie juz nie zdazaja🤔

Gość Lola114

No wiec jestem na etapie “konczenia”.. dzisiaj sobie tak myslalam o tym, nawet nie wiem skad mi sie to wzielo, ale uswiadomilam sobie ze z zadnym partnerem nigby “dorosle” nie zerwalam..jak juz chcialam to zrobic, to ciagle strzelalam fochy, ciagle cos bylo “nie tak” , facet nie wytrzymywal, klucilismy sie, a potem, no wiecie..Od poniedzialku strzelam fochy do k...dzisiaj przeszlam sama siebie. K nic, narazil sie na smiesznosc “proszac “ publicznie zebym wziela lunch o ktory go prosilam zeby dla mnie wzia..Obrazilam sie i “nie wzielam” 😬😬ale jestem beznadziejna. A k tylko poprosil zebym mu wczesniej komunikowala kiedy Jestem niezadowolona z jego postepowania, to wytlumaczymy to sobie przed strzelaniem focha..

Gość Gość naiwna...

Ja też tu dotarłam 😉 jakoś tak brakuje mi Waszych komentarzy z tamtego wątku, dobrze było do nich wracac bo takie otrzeźwienie się przydało 😉🙂🙂

Gość Lola114

Naiwna..bez obrazy, ty nie mialas prawdziwego romansu. Ty nie mialas romansu z prawdziwym facetem, mialas romans ze swoimi marzeniami..swoja droga (pamietam ze spotkaliscie sie raz) jak to bylo przytulac sie I calowac z obcym facetem, no wiesz, jak caluje sie z k, to jest ten jego zapach I smak. Taki znajomy, a co jak spotkalas sie z nim? ?

Gość Gość naiwna...

Wiem, ale dobrze było usłyszeć Wasze zdanie na ten temat 🙂 

Gość Lola114

No to jak z tym calowaniem z “obcym” facetem?

Gość nie

lola 114 vel leżaczek? vel biegnij lola stalker jesteś dnem wasz projekt i udział w nim świadczy o tymm że jesteście bydłem nie ludźmi ,, śmieć piszący jako lola w szczególności vel naiwna bo to nie jest osoba pod którą pisaliście i piszecie bydło

Gość Gosc

Dobra dobra Lola to pieprzenie z wychodzeniem już słyszymy od 2018

Gość Lola114
14 minut temu, Gość Gosc napisał:

No bo czasem wychodzenie nie jest latwe..wazne zeby bylo skuteczne..(poza tym czepasz sie 2018..to byla koncowka roku!) 😁

Gość Lola114

No I przynajmniej probuje... inni nic nie robia 😞

Gość Mar
24 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Jak dla mnie to nie ważne ile ,, wychodzi', ważne że mogę przeczytać czego mogę się spodziewać,na co muszę zwracać uwagę , dla mnie poprzednia część była bardzo pomocna, czułam że nie jestem z tym  sama , że nie tylko ja mam momentami rozterki

Gość Lola114

Momentami? To fajnie. Bo ja mam rozterki caly czas. Chyba “wychodzenie” zalezy of faceta. Tak jak u Kini (I u wielu dziewczyn przed nia) wychodzenie zaczyna sie od nich. I wtedy niby jest ciezko ale tak naprawde jest latwiej (nie masz wyboru). U Ciebie bedzie ciezko (juz to zreszta pisalam). Niby sie teraz cieszysz (bo cie kocha) ale to wszystko sie bardzo skomplikuje..

Gość Lola114

Im bardziej nas kochaja, tym gorzej

Gość Mar
28 minut temu, Gość Lola114 napisał:

Momentami? To fajnie. Bo ja mam rozterki caly czas. Chyba “wychodzenie” zalezy of faceta. Tak jak u Kini (I u wielu dziewczyn przed nia) wychodzenie zaczyna sie od nich. I wtedy niby jest ciezko ale tak naprawde jest latwiej (nie masz wyboru). U Ciebie bedzie ciezko (juz to zreszta pisalam). Niby sie teraz cieszysz (bo cie kocha) ale to wszystko sie bardzo skomplikuje..

No tak, bo ja w ogóle nie myślę o wychodzeniu, ale wiem że wiecznie to nie będzie trwać, teraz jest ok

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się