Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
awaria

***wychodzenie z romansu***wyjscie awaryjne***

Polecane posty

1 minutę temu, Gość Lola114 napisał:

Juz dawno tego nie na. Teraz mozesz tylko twierdzic (gdyby ktos cos powiedzial, ) ze cod im sie wydawalo..przeciez way wcale nawet nie rozmawiacie..

Tak, wiem. 

Ostatnio jeden ze współpracowników zadał mi pytanie (zresztą ten który mnie kiedyś ostrzegał ),czy już się poznałam na  xk.

4 minuty temu, Gość Lola114 napisał:

Sylwii tu nie ma juz od paru dni. Szkoda, myslalam ze postawimy ja na nogi

Może nie może nas znaleźć.

Gość Lola114
9 minut temu, Gość Mar napisał:

Miałam nawet pomysł żeby wtajemniczyć moją przyjaciółkę,po to by mieć alibi, żebym czasem mogła się z nim spotkać, ale k wybił mi to z głowy, mówi że na pewno komuś by powiedziała , lepiej kombinować tak jak jest teraz

Ja Mar musialam, ale to jest moja przyjaciolka. Na poczatku probowala mi tlumaczyc jak to moralnie wyglada, I ze ona lubi mojego m. Ale wybilam jest to z glowy. Ona jest moja przyjaciolka I jej obowiazkiem jest mnie wspierac (tak jak moim wspierac ja w jej glupotach).

M kiedy komentował zdradę  u naszego znajomego (żona go zdradziła) powiedział że dziwi się że on nie zrobił jej krzywdy (w sensie nie zabił) . No powiem Wam że się wystraszyłam .

Gość Lola114
9 minut temu, Kinia1 napisał:

Może nie może nas znaleźć.

Wiesz Kinia, jak Ciebie sie teraz czyta to tak fajnie-normalnie 😁😁. Jak tu pisalas na poczatku to bylas klebkiem nieszczescia I jakby swiat ci sie konczyl. Bardzo sie ciesze ze wychodzisz na prosta. Moze I ja kiedys wyjde? Ten swiat “kafe” to moj kolejny alternatywny swiat, tylko ze ten to jest nie winny..

Gość Lola114
6 minut temu, Kinia1 napisał:

M kiedy komentował zdradę  u naszego znajomego (żona go zdradziła) powiedział że dziwi się że on nie zrobił jej krzywdy (w sensie nie zabił) . No powiem Wam że się wystraszyłam .

No to masz kolejny argument zeby sie nie wychylac. Bylo minelo. Swoja droga ja nie moglabym byc z kims kto mowi takie rzeczy jakbym nalezala do kogokolwiek. Ja naleze tylko do siebie

Gość Mar
15 minut temu, Kinia1 napisał:

To jak mój m skomentował zdradę mojej koleżanki nie nadaje się do cytowania,w każdym bądź razie byłby bezwzględny,a koleżanka do dziś nie ma wstępu do naszego domu, wcześniej bardzo ją lubial,moja wyobraźnia nawet tego nie ogarnia co by się działo

12 minut temu, Gość Lola114 napisał:

Wiesz Kinia, jak Ciebie sie teraz czyta to tak fajnie-normalnie 😁😁. Jak tu pisalas na poczatku to bylas klebkiem nieszczescia I jakby swiat ci sie konczyl. Bardzo sie ciesze ze wychodzisz na prosta. Moze I ja kiedys wyjde? Ten swiat “kafe” to moj kolejny alternatywny swiat, tylko ze ten to jest nie winny..

No mogę chyba być z siebie dumna,przeżyłam i świat się nie skończył😉

14 minut temu, Gość Lola114 napisał:

No to masz kolejny argument zeby sie nie wychylac. Bylo minelo. Swoja droga ja nie moglabym byc z kims kto mowi takie rzeczy jakbym nalezala do kogokolwiek. Ja naleze tylko do siebie

😂jak widać sama jestem szurnięta i trafiam na szurniętych facetów

Gość gosc

Dziewczyny, temat jest o wychodzeniu z romansu a wy piszecie jak to nie odzwoniłycie 3 godziny czy 2 dni się nie widziałyście. 

Sama miałam romans (ja byłam kochanką) i powiem wam jak się z tego wychodzi - ZERWANIE KONTAKTU całkowite! To znaczy ZERO odzywania się, ZERO dzwonienia/oddzwaniania, ZERO spotkan, ZERO sms. Najlepiej zmienić numer telefonu by nie kusiło i poblokowac go na wszelkich portalach społecznosciowych. Tylko tak to zadziała.

Gdy się wciąż spotykacie, rozmawiacie to nigdy nie minie. A wy stracicie tylko czas na imbecyli którzy NIGDY nie będą z wami. 

Zamiast czekać na jednego sms zerwijcie kontakt i zacznijcie żyć i budować coś z kimś innym na poważnie 🙂 

6 minut temu, Gość Mar napisał:

To jak mój m skomentował zdradę mojej koleżanki nie nadaje się do cytowania,w każdym bądź razie byłby bezwzględny,a koleżanka do dziś nie ma wstępu do naszego domu, wcześniej bardzo ją lubial,moja wyobraźnia nawet tego nie ogarnia co by się działo

To co napisałam to była wersja light,bo to też nie nadaje się do cytowania.

Gość Lola114
11 minut temu, Gość Mar napisał:

To tak sie zawsze mowi jak to nie dotyczy nas. Wiele razy , przez wiele lat mowilismy z m o zdradach (no wiesz, czasem zdrady wychodzily u znajomych), I my zawsze jednoglosnie bylismy przeciw. No a teraz jest jak jest. Jakby przyszlo co do czego, to I twoj m nie bylby taki szybki do zmieniania swojej rzeczywistosci tylko dlatego ze ktos cie wymacal w miejscach ktorych on nie ma juz ochoty macac..

Gość gosc
13 godzin temu, Gość Lola114 napisał:

Z ta miloscia to ja juz sama nie wiem jak jest. Co to wlasciwie milosc? Jak wielu tu pisze, jak mozna twierdzic ze sie kocha meza gdy sie go zdradza? Dlatego ja juz tak nie pisze, I do “milosci” blizej jest temu uczuciu ktore czuje do k. To namietnosc, to poczucie jednosci, to k moze mnie latwo zranic a ja jego. Ale (egoistycznie) lubie moje poukladane zycie z m, I jak sobie tylko pomysle ile zmian musialabym wprowadzic w moim zyciu aby na codzien byc z k..to mi sie od razu odniechciewa..No wiec lubie moje poukladane zycie, ktorego czescia jest m. Lubie nasze plany na przyszlosc, nasze fajne wakacje, nasze fajne rozmowy. Czy nie glupota byloby z tego rezygnowac ? Przeciez ta “milosc” to k moze mi niedlugo przejsc. Jak szybko przeszlo by mi to uczucie gdybym byla z nim na codzien? A szczegolnie gdybym musiala isc na kimpromisy I sie “docierac”? Tak sobie rozkminiam, bo moj k w ciagu ostatniego miesiaca chyba ze trzy razy powiedzial mi ze kocha (co nie jest u niego normalne) I ze musimy powaznie porozmawiac co kazde z nas musi zrobic abysmy byli razem..

Oby twoj maz się dowiedział i puścił cię gołą w świat do tego k... Takich egoistek już dawno nie czytałam. Maż cie sponsoruje a ty dajesz d..py innemu? A nie odejdziesz bo wszlekie wygody od męża znikną? Gardze tobą. I wiedz, że to i tak sie wyda. A wtedy nie czuj sie pokrzywdzoną bo TY krzywdzisz. 

A ten twój k.. wcale cie nie kocha. Mówi tak bo wie ze szysbciej majty zdejmiesz i gałe mu zrobisz. Kazdy facet wie co mówić lasce by chetniej sie rozbierała. 

Gość Lola114
9 minut temu, Gość gosc napisał:

Zamiast czekać na jednego sms zerwijcie kontakt i zacznijcie żyć i budować coś z kimś innym na poważnie 🙂 

Ale my nie mozemy z innymi na “powaznie”... my mamy mezow ..my jestesmy statecznymi mezatkami😁😁

Gość Mar
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

Dziewczyny, temat jest o wychodzeniu z romansu a wy piszecie jak to nie odzwoniłycie 3 godziny czy 2 dni się nie widziałyście. 

Sama miałam romans (ja byłam kochanką) i powiem wam jak się z tego wychodzi - ZERWANIE KONTAKTU całkowite! To znaczy ZERO odzywania się, ZERO dzwonienia/oddzwaniania, ZERO spotkan, ZERO sms. Najlepiej zmienić numer telefonu by nie kusiło i poblokowac go na wszelkich portalach społecznosciowych. Tylko tak to zadziała.

Gdy się wciąż spotykacie, rozmawiacie to nigdy nie minie. A wy stracicie tylko czas na imbecyli którzy NIGDY nie będą z wami. 

To ja wypowiem się za siebie, czytam to forum (wcześniejsze części)  i wypowiadam się,bo pierwszy raz coś takiego mi się przydarzyło,ja akurat należę do tej opcji co jak na razie nie ma zamiaru kończyć podwójnego życia,podoba mi się, ale z tyłu głowy wiem że wiecznie to trwać nie będzie.Jak czytam takie wypowiedzi jw to zaraz myślę, jak ja z nim będę miała zerwać kontakt, jak on mieszka obok mojej pracy,a mieszkamy od siebie dwie ulice?Na zmianę miejsca zamieszkania u niego ani u mnie się nie zapowiada,

Gość Lola114
8 minut temu, Gość gosc napisał:

Oby twoj maz się dowiedział i puścił cię gołą w świat do tego k... Takich egoistek już dawno nie czytałam. Maż cie sponsoruje a ty dajesz d..py innemu? A nie odejdziesz bo wszlekie wygody od męża znikną? Gardze tobą. I wiedz, że to i tak sie wyda. A wtedy nie czuj sie pokrzywdzoną bo TY krzywdzisz. 

A ten twój k.. wcale cie nie kocha. Mówi tak bo wie ze szysbciej majty zdejmiesz i gałe mu zrobisz. Kazdy facet wie co mówić lasce by chetniej sie rozbierała. 

Loool, ..po pierwsze nikt z gola d mnie nie pusci, bo golej d nie mam od dawna (ja nie naleze do meza jak ty). Czy k mnie kocha? Twierdzi ze tak, ale moze byc Tak jak ty mowisz. Chetnie sie rozbieram bo daje mi super orgazmy😁

Gość Roleta

A ja ja jestem narazie z siebie dumna. Zbuntowałam się. Napisałam że nie pasuje mi taki układ. On już dobę nieaktywny. Mam w d... Co będzie dalej. Nie będzie robił że mnie ...ki. 

Gość Gosc

Oj będzie płacz i zgrzytanie zębów ale wtedy proszę oszczędź nam zale jaka to byłaś głupia.

Gość Mar
17 minut temu, Gość Lola114 napisał:

Ale my nie mozemy z innymi na “powaznie”... my mamy mezow ..my jestesmy statecznymi mezatkami😁😁

Ha ha ha, to prawda,na poważnie to my mamy mężów

Gość Mar
13 minut temu, Gość Lola114 napisał:

Loool, ..po pierwsze nikt z gola d mnie nie pusci, bo golej d nie mam od dawna (ja nie naleze do meza jak ty). Czy k mnie kocha? Twierdzi ze tak, ale moze byc Tak jak ty mowisz. Chetnie sie rozbieram bo daje mi super orgazmy😁

No i kolejny raz muszę się z Tobą zgodzić 😘

Gość Mar
12 minut temu, Gość Lola114 napisał:

No i kolejny raz muszę się z Tobą zgodzić 😘

Gość Gość

Nawet mi was szkoda, że wasi mężowie to takie c/ipko co nie potrafią kobiecie dobrze zrobić.  Jak nie potrafią być mężczyznami to trzeba ich traktować jak kobiety - iść z nimi do fryzjera, do kosmetyczki, na manicure,  do spa i poplotkować.  

Gość Gość

Nawet mi was szkoda, że wasi mężowie to takie c/ipko co nie potrafią kobiecie dobrze zrobić.  Jak nie potrafią być mężczyznami to trzeba ich traktować jak kobiety - iść z nimi do fryzjera, do kosmetyczki, na manicure,  do spa i poplotkować.  

1 godzinę temu, Gość Lola114 napisał:

😃 dobre.

12 minut temu, Gość Gość napisał:

A mnie jest szkoda Ciebie, że masz tak nudne życie, że musisz czytać o naszym.

Tak na poważnie, nie jestem niczyją własnością,do nikogo nie należę. Jestem odpowiedzialna sama za siebie i za swoje wybory. Nie zawsze dobre,ale najważniejsze żeby wyciągać wnioski.

Chyba muszę to sobie częściej powtarzać.

Gość Gość
11 minut temu, Kinia1 napisał:

Nic nie muszę,  ale mogę- piszecie na forum publicznym.  

Gość Gość
43 minuty temu, Kinia1 napisał:

A ty myślałaś, że ktoś wam zazdrości tych kochanków- chyba tylko takie kobiet, które mają takich samych mężów co wy i nie mają odwagi od nich odejść. Pozostałe wam współczują. 

2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A ty myślałaś, że ktoś wam zazdrości tych kochanków- chyba tylko takie kobiet, które mają takich samych mężów co wy i nie mają odwagi od nich odejść. Pozostałe wam współczują. 

Nie,bo nie ma czego.

A więc czytasz nas bo...

Gość Mar
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ciężko jest mi zazdrościć lub współczuć skoro nikt o tym nie wie,

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się