Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rxpp

Jak oddzielić przeszłość i żyć teraźniejszością?

Polecane posty

Gość Rxpp

Cześć

Mam 25 lat które niedawno skończyłem, w wieku 22 lat zachorowałem i to mocno pokrzyżowało moje plany i to w jakim dziś jestem miejscu, a mianowicie ze względu na to, że skończyłem zawodówkę teraz planuje zdawanie matury, oczywiście wcześniej ukończyłem liceum dla dorosłych.. przez chorobę i brak pieniędzy nie mogłem zrobić prawka i dopiero teraz to nadrabiam, nowa stała praca itp. ale przez jakieś 2 lata kiedy chorowałem kompletnie utraciłem kontakt ze znajomymi w zasadzie moje życie wyglądało tak, że siedziałem w domu, leczyłem się, praca na czarno.. nigdzie nie byłem, nic nie widziałem i przez to czuję się strasznie źle, ciągle myślę o sobie w samych negatywach, mam strasznie niskie poczucie wartości i niesamowicie zawstydza mnie ten okres w moim życiu, okres wegetacji.. zaczynam katować się w myślach przymiotnikami na nazwanie siebie jak np. śmieć, a najbardziej boję się konfrontacji z kimś nowo poznanym kiedy zapyta co robiłem w tym okresie życia, kiedy o tym wszystkim się dowie, o tym, że pierwsza legalną pracę miałem w wieku 25 lat, prawko, matura na boga.. zaczynam się bać, że nigdy nie ułoże wszystkiego, zawsze będę nikim, te myśli dręczą mnie co noc kiedy zasypiam patrząc w sufit w ciemnościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×