Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Roksi24

On chce u mnie nocować, uważam ze to za wcześnie..

Polecane posty

13 minut temu, Bolek napisał:

No tak kobiece "domyśl się". Skoro ma inne zasady nisz ogólnie panujące powinna poinformowac. A jeśli facet z którym jesteś ponad rok nie chce cię przedstawić swojej rodzinie? Burzysz się. A on na zwoje zasady i pozna dopiero po 3 latach.

Te , do ktorych nic nie czujesz , ktore beda na zalizczenie lub odrzucenie /w zaleznosci od fantazji/ maja isc do lozka na gwizdek albo won z relacji. Ta , o ktora sam bedziesz zabiegal moze sie zdecydowac po roku znajomosci , moze w miedzyczasie poznac innych i probowac z nimi albo da kosza wprost a i tak bedziesz czekal , ze moze kiedys wroci. Zalozymy sie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, ZUZANNA napisał:

Te , do ktorych nic nie czujesz , ktore beda na zalizczenie lub odrzucenie /w zaleznosci od fantazji/ maja isc do lozka na gwizdek albo won z relacji. Ta , o ktora sam bedziesz zabiegal moze sie zdecydowac po roku znajomosci , moze w miedzyczasie poznac innych i probowac z nimi albo da kosza wprost a i tak bedziesz czekal , ze moze kiedys wroci. Zalozymy sie ?

Bo to TA kobieta jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol
6 minut temu, Bolek napisał:

mamy czasy kürwiszonów i każda wcześniej mówi że jest porządną.

baba i 100% potwierdzam

u facetów nie lepiej, nie chcę iść do łóżka na 1 randce to każdy od razu kończy znajomość😄

A już tyyyylu było porządnych ,wierzących, poważanych społecznie i niewiadomo co jeszcze a każdy na 1 spotkaniu to samo 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Roksi24 napisał:

 Spotykamy sie 2 miesiace i mieszkamy w jednym mieście.

Zostaw go  on chce cie tylko wykorzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Bolek napisał:

Dwa miesiące a panna stawia mur, nie dziwię się że gość zaraz zrezygnuje. Nikt jej nie nakazuje by z nim sypiała ale to nie XIXw Powiedziałaś mu że jesteś inna niż wszystkie i z tobą trzeba chodzić co najmniej rok zanim dasz się dotknąć? Mamy takie czasy że ludzie po 3 spotkaniach idą z sobą do łóżka, i jest to dziś normą, gość myśli że ci się nie podoba, odtracasz go.

Ty się lecz, po 3 spotkaniach to możesz to z panią lekkich obyczajów zrobić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Można spać w jednym domu, w jednym łóżku a seksu nie uprawiać. Albo uprawiać seks w dzień bez konieczności nocowania. 

Chcesz to zrobić facetem to to robisz, nie to mu to mówisz, po co rozstrząsać to na forum.

Na twoim miejscu w wieku 22 lat korzystała bym z okazji ,że ktoś się tobą interesuje, bo za rok- dwa będziesz zakładać wątki i się żalić że jesteś sama i nikt Cię nie chce.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Można spać w jednym domu, w jednym łóżku a seksu nie uprawiać. Albo uprawiać seks w dzień bez konieczności nocowania. 

Chcesz to zrobić facetem to to robisz, nie to mu to mówisz, po co rozstrząsać to na forum.

Na twoim miejscu w wieku 22 lat korzystała bym z okazji ,że ktoś się tobą interesuje, bo za rok- dwa będziesz zakładać wątki i się żalić że jesteś sama i nikt Cię nie chce.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem roku
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

za rok- dwa będziesz zakładać wątki i się żalić że jesteś sama i nikt Cię nie chce.

najgorsze, że ci ludzie tak na serio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ty się lecz, po 3 spotkaniach to możesz to z panią lekkich obyczajów zrobić 

Nie w tych czasach kochana.Jak dotrzymasz dziewictwo do 30 to facet ucieknie bo niestety to znaczy że marny będzie miał seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
33 minuty temu, ZUZANNA napisał:

Jesli nie jestescie razem to wymaganie nocowania u Ciebie jest co najmniej dziwne. Czemu niby ma sluzyc ?

Juz od Twojego pierwszego wpisu bardzo mi sie ten facet nie podobal.

Dokladnie.

Masz 22 lata. Chetnych na przespanie sie i nocowanie u Ciebie /zwlaszcza bez zobowiazan/bedziesz miala jeszcze peczki. Nie znam ani jednej kobiety , ktora by zalowala , ze NIE poszla z facetem do lozka  jesli sprawa sie potem rozpadla. Znam za to cale mnostwo kobiet , ktore potem cale zycie zalowaly , ze to zrobily. Przemysl to sobie.

Bardzo mądre słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Roksi24 napisał:

Cześć, mam 22l i od pewnego czasu spotykam się z facetem (28l)  🙂 Po naszych spotkaniach chce spędzać u mnie noc, na początku nie nalegał ale ostatnio gdy odmówiłam nasz kontakt się bardzo zmienił...twierdzi ze stawiam barierę i nie moze sie do mnie zbliżyć. ( raczej nie chodzi o sex spedzilismy kilka wieczorow i nie był nachalny) Zastanawiam sie czy to ja nie jestem zbyt surowa pod kątem tych wspólnych nocy -ale przecież znamy sie krótko ;/ Teraz nie odzywa praktycznie a mi na nim zależy ... Co myślicie co moge zrobić ?

Nie może Cię lepiej poznać  bo nie nocuje u ciebie- co za głupoty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol
8 minut temu, Bolek napisał:

Żaden zdrowy facet nie wytrzyma kilku miesięcy bez sexu

Bolek, zgadam się ogólnie z tym, co piszesz tu i tam, ale z tym racji nie masz - to właśnie niedorozwoje tak uważają i stąd cały problem, i wmawiają tak babom na dodatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie w tych czasach kochana.Jak dotrzymasz dziewictwo do 30 to facet ucieknie bo niestety to znaczy że marny będzie miał seks.

Ja z mężem chodziłam ok. 2 lata i nie było sex przed ślubem, więc można. Bo jak facet chce to poczeka na kobietę. Mój mnie kochał więc to poczekał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Bolek napisał:

To było rok czy dwadzieścia lat wstecz?

Nie każdy jest chamem, są też dżentelmeni, którzy wiedzą co to prawdziwa miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Bolek napisał:

coś wam się we łbie nie mieści to dla was nie istnieje

taa a ty mędrzec świata - ty nie masz pojęcia, na szczescie takie meskie ... jak ty latwo rozpoznac i omijac szerokim lukiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Bolek napisał:

To było rok czy dwadzieścia lat wstecz?

Mamy po 32 lata, więc dawno to nie było 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris
1 godzinę temu, Bolek napisał:

Dwa miesiące a panna stawia mur, nie dziwię się że gość zaraz zrezygnuje. Nikt jej nie nakazuje by z nim sypiała ale to nie XIXw Powiedziałaś mu że jesteś inna niż wszystkie i z tobą trzeba chodzić co najmniej rok zanim dasz się dotknąć? Mamy takie czasy że ludzie po 3 spotkaniach idą z sobą do łóżka, i jest to dziś normą, gość myśli że ci się nie podoba, odtracasz go.

,,Dotknąć"- jaki eufemizm 😂 Widocznie panna jeszcze nie czuje do niego mięty przez rumianek 🙂 Jak się nie czuje, to się nie ,,daje"😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol

Bolek, daruj sobie bo o dojrzałości seksulanej to akurat wiesz niewiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Do mnie kiedyś jeden też chyba na 5 spotkaniu zaczął mówić, o sexie, że mus się podobam i on już by ze mną coś chciał. Więcej się z tym palantem nie umówiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Do mnie kiedyś jeden też chyba na 5 spotkaniu zaczął mówić, o sexie, że mus się podobam i on już by ze mną coś chciał. Więcej się z tym palantem nie umówiłam

Dobrze zrobiłaś, że go zostawiłaś. Jeszcze by Cię czymś zaraził jak taki szybki z niego bil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol
1 minutę temu, Bolek napisał:

A jak ktoś się przyzwyczai do częstego sexu to tak łatwo nie zrezygnuje a jest to na wyciągnięcie ręki.

a to jest człowieku kompletna słabość

słaby jesteś facet i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Bolek napisał:

Ogarnięty facet nie ma problemu z przygodnym sexem,  tylko ciamajda i uczestnik kółka różańcowego nie bzyka. A jak ktoś się przyzwyczai do częstego sexu to tak łatwo nie zrezygnuje a jest to na wyciągnięcie ręki. Ciamajdy was nie interesują więc zostają chóry kościelne itp. No może trafi się rodzynek ale to jak wygrana w totka.

Nie myl ogarniętego faceta z jakimś zarażeńcem. Tfu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
37 minut temu, Bolek napisał:

Jestem starej daty, po rozwodzie

a to już wszystko wyjaśnia 🙂 tacy najgorsi, bo nie zostało już nic tylko w łeb sobie palnąć albo pałą w jakąkolwiek przygodnie poznaną

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bolek napisał:

Ogarnięty facet nie ma problemu z przygodnym sexem,  tylko ciamajda i uczestnik kółka różańcowego nie bzyka. A jak ktoś się przyzwyczai do częstego sexu to tak łatwo nie zrezygnuje a jest to na wyciągnięcie ręki. Ciamajdy was nie interesują więc zostają chóry kościelne itp. No może trafi się rodzynek ale to jak wygrana w totka.

Bzdura. Ogarniety facet , ktory nie ma problemu z bzykaniem nie obraza sie i nie zmienia relacji bo nie moze nocowac u 22 latki , z ktora nawet nie jest w zwiazku. Facet opisany przez autorke na pewno nie nadaje sie do jakiejkolwiek relacji zwiazanej z erotyka i to widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

znam starego przegrywa po rozwodzie, gorszy sort niż młodzi napaleńcy, bo poza problemem z seksoholizmem jeszcze na kobietach się wyżywa, u Bolka zaraz by się znalazło jeszcze pewnie parę innych nałogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Masz dopiero 22 lata - facet jest nie fair wymagając zostawania na noc (i seksu, bo o to mu chodzi). 

Masz prawo "stawiać granice" aż nie poczujesz się komfortowo, on to może zaakceptować albo nie. Jak nie zaakceptuje - trudno. Nie jesteście dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Bolek napisał:

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 Czyli normalny nie myśli o sexie, jak idzie do klubu na browara i zagaduje go panna grzecznie odmawia, mówi że czeka na tą jedyną...  Nie mam zamiaru udowadniać wam że białe jest białe,  autorka się przekona jak ten ja zostawi, następny też, i kolejny a ten jedyny który wytrzyma okaże się zdrajcą... 

Facet walnij się w łeb kto na 1 spotkaniu uprawia sex? Chyba taki pustak i zarażeniec jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Bolek napisał:

Nie mam zamiaru udowadniać wam że białe jest białe

nic nie udowodnisz tu, mędrcu bo jesteś taka sama ciapa ja te ciapy-faceci, których krytykujesz

a była żona pewnie po nocach się śni heheh.. skrzywdzony błedny rycerz.. tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Bolek napisał:

 a ten jedyny który wytrzyma okaże się zdrajcą... 

Zdradziles kiedys swoja zone ? Nie pytam o mzonki zazdrosnych histeryczek. Poszedles konkretnie do lozka z inna w trakcie trwania malzenstwa ? Pisales , ze wierzyles w milosc wiec na pewno nie poszedles. Wiec o co i do kogo ta cala gadka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Bolek napisał:

Pokaż mi faceta który odmówi atrakcyjnej kobiecie kiedy sama tego chce. Ja nie odmawiałem 🙂

Dziewczyny tego zarażeńca należy omijać on z każdą pierwszą sypia, nawet nie wie czy jest zdrowa.

Bo on to na pewno zarażeniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×