Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Roksi24

On chce u mnie nocować, uważam ze to za wcześnie..

Polecane posty

6 minut temu, Bolek napisał:

Obraza się, bo się zauroczył i nie chce bzykać na boku a już go jaja bolą i chciałby z nią, jak go nie dopuścić to odejdzie lub przestanie się obrażać a zacznie bzykac inne

No to nie ma problemu z bzykaniem na boku czy jaja go bola bo nic nie bzyka ? Moze sie zdecydujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Bolek napisał:

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 Czyli normalny nie myśli o sexie, jak idzie do klubu na browara i zagaduje go panna grzecznie odmawia, mówi że czeka na tą jedyną...  Nie mam zamiaru udowadniać wam że białe jest białe,  autorka się przekona jak ten ja zostawi, następny też, i kolejny a ten jedyny który wytrzyma okaże się zdrajcą... 

No cóż. Typowy facet. Jak daje to bierze. Tylko jakim prawem ktoś taki ma czelność oceniać kobiety pod względem praworządności bądź nie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
31 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja z mężem chodziłam ok. 2 lata i nie było sex przed ślubem, więc można. Bo jak facet chce to poczeka na kobietę. Mój mnie kochał więc to poczekał

I jaki teraz macie seks? Tak z ciekawości dlaczego siedzisz na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Bolek napisał:

Co innego zdradzić żonę gdy np jest w ciąży a co innego bzykać kogoś a spotykać się z kimś innym. Sama pisze że to jeszcze związek nie jest...

A co ma ciąża do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Kobieta napisał:

I jaki teraz macie seks? Tak z ciekawości dlaczego siedzisz na forum?

O mój sex się nie martw, tylko zacznij sama myśleć głową a nie dupą. Mój mąż jest programistą i jest w domu ze mną. Natomiast gdzie twoje chłopy z którymi się kochałaś, że siedzisz na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Bolek napisał:

Co innego partnerka z którą się jest x lat i nagle jest brak sexu (ciąża, choroba) a co innego ktoś kto niedawno był obcy i luźno się spotykamy bo jeszcze związek to nie jest. W sumie to nawet nie zdrada jeśli nie ma zadeklarowanego związku - tak jak w przypadku autorki

Jest czy nie jest to w dobrym tonie jest nie sypiac z nikim jeśli jest się w trakcie poznawania osoby. Chyba że się mówi to wprost. Chyba że to ja żyję na jakiejś innej planecie. Nie moje małpy i nie mój cyrk 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Bolek napisał:

Co innego zdradzić żonę gdy np jest w ciąży a co innego bzykać kogoś a spotykać się z kimś innym. Sama pisze że to jeszcze związek nie jest...

Czyli nie zdradziles. Tak myslalam. Skad w takim razie ta nienawisc do kobiet ? Twoja wlasna zona kreci tylkiem do kazdego napotkanego faceta , mizdrzy sie do kazdych portek , ubiera wyzywajaco lub prowokujaco ,  nie moze odpuscic jakiegos faceta z przeszlosci i ciagle sie kolo niego kreci ? Stad te jazdy po kobietach tutaj ? Bo nie chcesz pogodzic sie z faktem , ze inne moga kochac swoich mezow ? O to chodzi ? Stad ta nienawisc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Bolek napisał:

Mój cyrk też to nie jest. Wiem jak powinno być ale czasy rycerzy minęły i nikt już nie dba o "dobry ton"

Aha. To przykre że dobry ton kojarzy się niektórym ludziom z czasem rycerzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Bolek napisał:

Co ty bredzisz? Jaka nienawiść? Trochę przeżyłem i pisze o tym co widzę i jak się teraz ludzie zachowują, fajnie by było gdyby wszystko było jak 20 lat temu ale to już nie te czasy, teraz panuje rozwiązłość i czy chcesz czy nie ludzie łączący się w pary muszą w takim świecie żyć

Jaka rozwiazlosc skoro nigdy z zadna nie spales ? To o czyjej rozwiazlosci piszesz ? Wbij to sobie do glowy , ze jedyna rozwiazlosc jaka tu pokazujesz to rozwiazlosc wlasnej zony. Z zadna inna przeciez nie spales. Sam to napisales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Bolek napisał:

Poczekaj poczekaj. Pierwsza żona

 A caly czas pisales tylko o jednej i ze ja kochasz.. Cos sie te zony mnoza jak kroliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, ZUZANNA napisał:
6 minut temu, Bolek napisał:

Poczekaj poczekaj. Pierwsza żona

 A caly czas pisales tylko o jednej i ze ja kochasz.. Cos sie te zony mnoza jak kroliki.

Aaaaaaaaa!

To ja już wiem skąd ta nienawiść do kobiet!

Boluś po prostu został trzaśnięty w rogi i stąd ta frustracja i wyrzygiwanie się na "baby".

Niestety, Boluś.

Są lepsi od ciebie w łóżku, musisz się z tym pogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Bolek napisał:

Musisz się zagłębić w moje posty 🙂 Ludzie żyjący sobie od lat w związku nie mają pojęcia jak wygląda dzisiejsze poznawanie się. Umawianie się ludzi na sex jest jak dawniej umawianie się na kawę, tak samo częste.

Moze i tak ale to zawsze sa ci inni faceci bo sam sie przeciez z zadna nie bzykales. Byles i jestes wierny swojej zonie .

 

5 minut temu, Gość Gość napisał:

Aaaaaaaaa!

To ja już wiem skąd ta nienawiść do kobiet!

Boluś po prostu został trzaśnięty w rogi i stąd ta frustracja i wyrzygiwanie się na "baby".

Niestety, Boluś.

Są lepsi od ciebie w łóżku, musisz się z tym pogodzić.

Dokladnie. Teraz wiadomo o co chodzi.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Bolek napisał:

Tylko dureń uważa że nie ma lepszego od niego. A kobiety uwielbiam (z wzajemnością) tylko te które oprócz cycków mają też mózg - a takich na tym forum mało

Czyli tylko i wylacznie swoja zone bo przeciez te wszystkie inne sa "obrzygiwane".

Dobra. Dla mnie juz wszystko jest jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiciel

Po 2 miesiącach to juz po 3 orgazmy w ciągu nocy powinnaś mieć!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Vanessa napisał:

Zrobię tyle ile mogę czyli wypowiem się tutaj.

Daje 100 procent, no stawiam wszystko, że jeśli autorka za tydzień  by napisała, że przespała się z facetem i od tej pory on się nie odzywa, to spotka się z krytyką, że za szybko, że mogła się upewnić, że mu zależy, a nie lecieć z nim do łóżka, że głupie baby zawsze wolą bad boyów, którzy tylko o jednym myślą. Tak pisaliby faceci. Autorko nigdy, nigdy tu nie czytaj porad od facetów, oni odpisują zawsze tylko po to by pocisnąć kobietom, cokolwiek zrobisz będziesz dla nich winna. Najbardziej ich interesują właśnie takie tematy, w których można stanąć po stronie innego faceta albo obwinić o coś kobietę. Absolutnie bezwartościowe opinie. A ode mnie rada jest taka byś nie ulegała jeśli czujesz, że nie jesteś gotowa. Moim zdaniem chłopak stosuje metodę kija i marchewki, manipuluje, a jego milczenie to kij (kara) za to, że nie jest po jego myśli. Jak temu ulegniesz, zawsze już będziesz ulegać jego manipulacji, a z czasem będzie Ci na nim coraz bardziej zależało więc nauczysz się wykonywać polecenia jak tresowany piesek by znów nie dostać kary. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

O mój sex się nie martw, tylko zacznij sama myśleć głową a nie dupą. Mój mąż jest programistą i jest w domu ze mną. Natomiast gdzie twoje chłopy z którymi się kochałaś, że siedzisz na forum?

O przepraszam ,że panią uraziłam.

Otóż mój mąż jest ze mną jeden i ten sam od kilkunastu lat i wracając do tematu wątku, czekał cierpliwie kilka m-cy na pierwszy seks ze mną(w międzyczasie nocowaliśmy razem).Jednak wmawianie autorce, że powinien poczekać do ślubu to chyba lekka przesada.

Każdy powinien sam decydować kiedy i z kim chce pójść do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
43 minuty temu, Bolek napisał:

Odnoszę wrażenie że na tym forum same samotne lub nieszczęśliwe mężatki, chcą zmarnować życie innym kobietom. Jakikolwiek mały problem z facetem to: zostaw go, olej, zdradź go, znajdź sobie kochanka itp. mało która radzi rozmowę lub terapię, wszystko z hasłem "ty tu rządzisz a każdy facet ma się podporządkować i spełniać najgłupsze zachcianki albo niech spiërdala"

Dokladnie, naprawdę wystarczy szczera rozmowa i ustalenie granic, wszystko da się wypracować. A tu albo seks na 1 randce, albo dziewicą do ślubu. Są jeszcze stany pośrednie.Można cieszyć się udanym seksem przed ślubem, nie mieć wyrzutów sumienia i  nie żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Rób kobieto to co ty czujesz i uważasz za słuszne. Nie słuchaj w ogóle facetów którzy tu piszą. Nie chcesz go na noc to odmawiasz i tyle na temat. Nie można się do niczego zmuszać a to że facet by cie chciał zaliczyć wtedy gdy ty nie jesteś gotowa to oczywiste ale to jego problem. A wy pajace i wyzywajacy od klod zwalcie sobie gruche. 

Kolejna polska kłoda. Całe lasy są w tym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ogarnięty człowiek sam potrafi wyczuć i zauważyć sygnały ale doskonale wiem że tu takich nie uswiadczysz. Jak nie dasz dupy kiedy chce facet to jesteś kloda i wypiērdalaj. Mnie to nie rusza ale po co robić kocioł młodej dziewczynie? 

A po co młodemu facetowi oziębła kłoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, ZUZANNA napisał:

Jesli nie jestescie razem to wymaganie nocowania u Ciebie jest co najmniej dziwne. Czemu niby ma sluzyc ?

Juz od Twojego pierwszego wpisu bardzo mi sie ten facet nie podobal.

Dokladnie.

Masz 22 lata. Chetnych na przespanie sie i nocowanie u Ciebie /zwlaszcza bez zobowiazan/bedziesz miala jeszcze peczki. Nie znam ani jednej kobiety , ktora by zalowala , ze NIE poszla z facetem do lozka  jesli sprawa sie potem rozpadla. Znam za to cale mnostwo kobiet , ktore potem cale zycie zalowaly , ze to zrobily. Przemysl to sobie.

Skąd wy się bierzecie kłody? Seks jest super, a kobietom sprawia jeszcze więcej przyjemności niż facetom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, ZUZANNA napisał:

Te , do ktorych nic nie czujesz , ktore beda na zalizczenie lub odrzucenie /w zaleznosci od fantazji/ maja isc do lozka na gwizdek albo won z relacji. Ta , o ktora sam bedziesz zabiegal moze sie zdecydowac po roku znajomosci , moze w miedzyczasie poznac innych i probowac z nimi albo da kosza wprost a i tak bedziesz czekal , ze moze kiedys wroci. Zalozymy sie ?

Brednie do kwadratu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ja z mężem chodziłam ok. 2 lata i nie było sex przed ślubem, więc można. Bo jak facet chce to poczeka na kobietę. Mój mnie kochał więc to poczekał

Niezły desperat. A z taką oziębłą rybą, która nie ma ochoty na swojego faceta przez dwa lata (sic!) to potem seks musi być koszmarny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Nie każdy jest chamem, są też dżentelmeni, którzy wiedzą co to prawdziwa miłość

Nie każda jest oziębłą kłodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość lol napisał:

a to jest człowieku kompletna słabość

słaby jesteś facet i tyle

ale wy potraficie de bilizmy wypisywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość gość napisał:

Niezły desperat. A z taką oziębłą rybą, która nie ma ochoty na swojego faceta przez dwa lata (sic!) to potem seks musi być koszmarny. 

Najważniejsze, że ty żyjesz zgodnie z swoją wiarą i przekonywaniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Nie myl ogarniętego faceta z jakimś zarażeńcem. Tfu 

Sama jesteś zarażeniec. Głupotą i kłodyzmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Sama jesteś zarażeniec. Głupotą i kłodyzmem.

Bolek sam tak pisałeś, więc się nie dziw że teraz wszyscy będą uważali cię za zarażeńca i dupodajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Daje 100 procent, no stawiam wszystko, że jeśli autorka za tydzień  by napisała, że przespała się z facetem i od tej pory on się nie odzywa, to spotka się z krytyką, że za szybko, że mogła się upewnić, że mu zależy, a nie lecieć z nim do łóżka, że głupie baby zawsze wolą bad boyów, którzy tylko o jednym myślą. Tak pisaliby faceci. Autorko nigdy, nigdy tu nie czytaj porad od facetów, oni odpisują zawsze tylko po to by pocisnąć kobietom, cokolwiek zrobisz będziesz dla nich winna. Najbardziej ich interesują właśnie takie tematy, w których można stanąć po stronie innego faceta albo obwinić o coś kobietę. Absolutnie bezwartościowe opinie. A ode mnie rada jest taka byś nie ulegała jeśli czujesz, że nie jesteś gotowa. Moim zdaniem chłopak stosuje metodę kija i marchewki, manipuluje, a jego milczenie to kij (kara) za to, że nie jest po jego myśli. Jak temu ulegniesz, zawsze już będziesz ulegać jego manipulacji, a z czasem będzie Ci na nim coraz bardziej zależało więc nauczysz się wykonywać polecenia jak tresowany piesek by znów nie dostać kary. 

Tak nie pisaliby żadni faceci. Tylko męskie cipcie-incele, których jest tu kilku. Nie są żadnym wyznacznikiem męskiego zdania. Chyba że ktoś jest aż tak naiwny, by łykać te brednie. Najwyraźniej nie grzeszysz inteligencją, skoro to łyknęłaś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Bolek sam tak pisałeś, więc się nie dziw że teraz wszyscy będą uważali cię za zarażeńca i dupodajka

co to za brednie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 godzin temu, Gość Goa napisał:

Skoro już tyle czasu się spotykają i mi chce z nim być to trochę długo czeka, chyba że dziewica 

2 miesiące to długo, chyba żartujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×