Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieswiadoma

Pasjonaci sportów zimowych help me

Polecane posty

Gość Nieswiadoma

Hej, potrzebuję rady kogoś kto jeździ na nartach. 

Postanowiłam zacząć jeździć na nartach bardziej 'profesjonalnie'  w sensie umiem jeździć, wiadomka nie jakoś super, ale umiem. Zawsze jeździłam przy domu, akurat są do tego w miarę warunki. I teraz nadeszła chwilą na prawdziwy stok narciarski. 

Mam całą wyprawke: narty, kijki, kask, kombinezon itp. 

Chodzi mi o to jak mam pojechać na ten stok, żebym nie wyglądała jakbym się urwała z choinki. Cały sprzęt mam w łatwo przenoszonych pokrowcach. Więc myślę że to jest ok.

Czy jak jadę że znajomymi autem to ubrać się 'po cywilu' a na stokach jest miejsce na zmiane np normalnych spodni na kombinezon? Czy kombinezon ubiera się już na siebie? 

Jak kupuje się karnet na stok? Kupuje się na ilość zjazdow czy jak? 

O czym powinnam pamiętać? 

Ja wiem ze dla większości jest to o co pytam smieszne. Ale jadę ze znajomymi mojego chłopaka (mój chłopak w delegacji i postanowili zapewnić mi rozrywkę w weekend podczas jego nieobecności). Głupio mi było się przyznać że nigdy nie byłam na stoku narciarskim i nie chce się przy nich zbłaznic  proszę pomóżcie 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Nieswiadoma napisał:

Hej, potrzebuję rady kogoś kto jeździ na nartach. 

Postanowiłam zacząć jeździć na nartach bardziej 'profesjonalnie'  w sensie umiem jeździć, wiadomka nie jakoś super, ale umiem. Zawsze jeździłam przy domu, akurat są do tego w miarę warunki. I teraz nadeszła chwilą na prawdziwy stok narciarski. 

Mam całą wyprawke: narty, kijki, kask, kombinezon itp. 

Chodzi mi o to jak mam pojechać na ten stok, żebym nie wyglądała jakbym się urwała z choinki. Cały sprzęt mam w łatwo przenoszonych pokrowcach. Więc myślę że to jest ok.

Czy jak jadę że znajomymi autem to ubrać się 'po cywilu' a na stokach jest miejsce na zmiane np normalnych spodni na kombinezon? Czy kombinezon ubiera się już na siebie? 

Jak kupuje się karnet na stok? Kupuje się na ilość zjazdow czy jak? 

O czym powinnam pamiętać? 

Ja wiem ze dla większości jest to o co pytam smieszne. Ale jadę ze znajomymi mojego chłopaka (mój chłopak w delegacji i postanowili zapewnić mi rozrywkę w weekend podczas jego nieobecności). Głupio mi było się przyznać że nigdy nie byłam na stoku narciarskim i nie chce się przy nich zbłaznic  proszę pomóżcie 😞

Wejdź sobie np na narty,pl tam masz o cenach wszystko no to nie będę przepisywała. Pamiętaj żeby się nie bać jeździć. Ja na nartach b, slabo jeżdżę nie wywalę się , to tyle dobrego. Lubię łyżwy. No a studiuję wf. Na a w narciarstwie mam sporo do nadrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×