Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Monika

Wstydzę się mu powiedzieć że jestem dziewicą

Polecane posty

Gość Monika

Mam 27 lat i jestem dziewicą, miałam wielu facetów, ale nigdy nie wychodziło, czegoś brakowalo. 4 miesiące temu poznałam faceta, do którego coś czuję, ale wstydzę się przyznać, że jestem dziewicą w tym wieku... 2 razy do czegoś między nami doszło (ale bez penetracji), trochę się napiłam przed tym. Wydaje mi się, że się nie zorientował. Czy to wstyd?

Gość Taki obraz wasz

Zrobilas mu loda?

Gość ofgh

sama dajesz ludzion durne pseudo psychologiczne rady a wlasnego zycie nie umeisz ogarnac ojjjjjjjjjjj

Gość Vanessa

A co w tym wstydliwego?

Gość Przemek
2 godziny temu, Gość Monika napisał:

Mam 27 lat i jestem dziewicą, miałam wielu facetów, ale nigdy nie wychodziło, czegoś brakowalo. 4 miesiące temu poznałam faceta, do którego coś czuję, ale wstydzę się przyznać, że jestem dziewicą w tym wieku... 2 razy do czegoś między nami doszło (ale bez penetracji), trochę się napiłam przed tym. Wydaje mi się, że się nie zorientował. Czy to wstyd?

MUSISZ BYĆ BARDZO BRZYDKA

Gość Będzie dobrze

Dla mnie normalna sprawa, że jesteś dziewicą, jak dla mnie duży plus 🙂

Gość gość
55 minut temu, Gość Przemek napisał:

MUSISZ BYĆ BARDZO BRZYDKA

A Tobie śmierdzi z małego fiutka

Gość gość

Dziewczyno ,  jakich czasów doczekaliśmy coś co kiedyś było honorem, godnoscią , szacónkiem staje się pośmiwiskiem. To NIE WSTYD to duma że czekałaś na jedynego a nie dawałaś kogo lubiłaś, ostatnio przeczytałem o dziewczynie (Ukrince mieszkającej w USA ) że wystawiła swoje dziewictwo za około 400tyś zł w przeliczeniu a zostało przelicytowane do 5mln i była ostra rywalizacja dodatkowo facet zadeklarował że chciałby sie orzenić z nią jak będzie jej on odpowiadał. Dziewictwo jest na siłę marginalizowane przez osoby które w bezdenny sposób je straciły aby sie wybielić - przecież wszystkie tracą. Znam osobiście przypadek gdzie kobieta w podobnym wieku wychodziła za mąż za wdowca, on oszalał na jej punkcie, wszędzie się chwalił że zachowała niepowtarzalny dar dla niego a nie dała byle komu, byle jak, byle gdzie. Facet wysokiej rangi oficer , bardzo szczęśliwe małżeństwo a już ponad 20 lat żyją ze sobą. Jak by cię wyśmiał to kawał gnoja nic nie wartego faceta zakompleksionego dupka i tyle.

Gość kochliwy

Daj namiary szybko pozbedę cię tego balastu, przecież nie musi o wszystkim wiedzieć.

Gość Goscgosc

Ja byłam niedawno w identycznej sytuacji,z tym, że mam 24 lata. Odpuściłam sobie tego faceta, bo bałam się kompromitacji. 

Gość Uokki
Przed chwilą, Gość Goscgosc napisał:

Ja byłam niedawno w identycznej sytuacji,z tym, że mam 24 lata. Odpuściłam sobie tego faceta, bo bałam się kompromitacji. 

Szukaj prauika

Gość Gość

Tylko pamiętaj, byle było z szacónkiem i byle się facet chciał orzenić🤭 co za analfabeta to napisał. ..

Gość sergiej
7 godzin temu, Gość Monika napisał:

jesteś 3/10 czy 10/10 bo to by tłumaczyło...... 27 letnia dziewica, no no, a już myślałem że takie nie istnieją, a tu żywy okaz cud

Gość Goscgosc
1 godzinę temu, Gość Uokki napisał:

Szukaj prauika

Nie chciałabym prawiczka, zresztą takiego trudno znaleźć. Przynajmniej ja nigdy w realu nie spotkałam, tylko na kafe 😉

28 minut temu, Gość Goscgosc napisał: Nie chciałabym prawiczka, zresztą takiego trudno znaleźć. Przynajmniej ja nigdy w realu nie spotkałam, tylko na kafe 😉 X jak myślisz że dziury pomyli to się mylisz 😗👌

Gość gosc

ja znam 33 letnią dziewicę, dziewczyna się tego nie wstydzi i wcale brzydka nie jest, 7-8/10 tyle że jest po prostu bardzo wierząca i nie chce tego robić z byle kim i bez ślubu, a że jeszcze jej się nie trafił facet godny bycia jej mężem no to nadal jest dziewicą, swego czasu sam miałem na nią chrapke bo taki skarb w tych czasach to rzadkość, ale jestem 4 lata młodszy i odpuściłem bo pewnie i tak by mnie nie chciała, jesteśmy tylko w relacji kolega koleżanka

Gość Dona

A ja się wstydzę powiedzieć, że oddycham powietrzem --> nie mówię

Gość Monika
8 minut temu, Gość Dona napisał:

A ja się wstydzę powiedzieć, że oddycham powietrzem --> nie mówię

A ja bym na miejscu Autorki powiedziala, bo to zaden powod do wstydu:)

Gość Dona
1 minutę temu, Gość Monika napisał:

A co za różnica? Ważne żeby wybrała odpowiedniego faceta...

Gość Monika
5 minut temu, Gość Dona napisał:

A co za różnica? Ważne żeby wybrała odpowiedniego faceta...

Dokladnie:)

Gość gosc
48 minut temu, Gość Monika napisał:

no dokładnie, jeśli jest w porządku facetem to dobrze zareaguje a może i nawet ją pochwali doceni uszanuje, a jak jest doopkiem i ma wyśmiać czy coś takiego to niech po prostu spada i nie jest wart tej dziewczyny

Gość Gosc

Tez jestem dziewica, teraz juz prawie 28-letnią i niby faceci są pod wrażeniem, doceniają to i chwala ale do pewnego.momentu... Wszystko pięknie ze do tej pory nie ,,dawalam" (nawet byłym z którymi byłam rok i 1,5roku - nie byłam.w nich zakochana i to dlatego) ale im to mam ,,dac" najpóźniej po miesiacu 😂 bo potem im.się cierpliwość kończy i uciekają. Tak to nie działa. Skoro nie uprawialam seksu tak długo to nowy facet tez będzie musiał dłużej poczekać ale każdy to by chciał mieć dziewice za partnerkę żeby być tym pierwszym, być dumnym ale za długo nie czekać na seks. Pier...e facetów. 

Gość Monika

Żeby nie było miałam kilka okazji żeby stracić dziewictwo. Nie jestem super modelką, ale nie trzeba być żeby znaleźć chętnych.. jestem ładna, dbam o siebie.

Z tym facetem to chyba jednak znowu nie to.. ostatnio widzę, że jest mega zainteresowany tylko jak coś się kroi - póki co tylko robótki ręczne (chciałam się oswoić).. a kiedy spotykamy się 'tylko' pogadać nie widzę tego entuzjazmu. I spotkania są jakieś takie bardziej spontaniczne, nie wysila się już na nic ciekawego. Jestem zmęczona tymi facetami, którzy chcą tylko jednego 😞

Gość Monika
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Tez jestem dziewica, teraz juz prawie 28-letnią i niby faceci są pod wrażeniem, doceniają to i chwala ale do pewnego.momentu... Wszystko pięknie ze do tej pory nie ,,dawalam" (nawet byłym z którymi byłam rok i 1,5roku - nie byłam.w nich zakochana i to dlatego) ale im to mam ,,dac" najpóźniej po miesiacu 😂 bo potem im.się cierpliwość kończy i uciekają. Tak to nie działa. Skoro nie uprawialam seksu tak długo to nowy facet tez będzie musiał dłużej poczekać ale każdy to by chciał mieć dziewice za partnerkę żeby być tym pierwszym, być dumnym ale za długo nie czekać na seks. Pier...e facetów. 

Dokładnie, skoro już tyle się czekało, szkoda 'oddać' to byle komu.

Myślę, że powinnaś postawić na komunikację i po prostu wyrazić swoje oczekiwania i obawy w tej kwestii. Jeśli jest to osoba na poziomie, to powinien się liczyć z twoim zdaniem i uszanować twoje potrzeby, dla wielu osób doświadczenia seksualne wiążą się z ogromnym  ładunkiem emocjonalnym. A jeśli tego nie zrobi, będzie nadmiernie na ciebie naciskać, podając argumenty typu "facet ma swoje potrzeby", to jeśli szukasz, wiernego męża to prawdopodobnie go nie znalazłaś. Jednak sam fakt dążenia bym nie traktował jako coś dyskredytującego, jak się jest blisko z jakąś osobą, to chce się być blisko w tej  sferze, wiec to wcale go nie przekreśla, tylko raczej styl, w jakim się do tego dąży.

Gość TRENT.REZNOR.TO.MOJ.BOG

TEZ BYM SIE WSTYDZIL BYC DZIEWICEM MAJAC 27 LAT

1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Myślę, że powinnaś szanować czas byłego, jak swojego nie szanujesz i nie tracić jego półtora roku życia na relację, która nie miała przyszłości. Nie znam go, może to fajny i porządny chłopak i przez to szkoda mi go, że być może przez waszą relację wypuści szanse na miłość.

A co do tych facetów, o których opisujesz, to również nie rozumiem takiego nastawienia. Brak im pomyślunku.

Gość gość
10 godzin temu, Gość Będzie dobrze napisał:

Dla mnie normalna sprawa, że jesteś dziewicą, jak dla mnie duży plus 🙂

Racja, bądź dumna z tego bo w dzisiejszych czasach to rzadkość, wszystkie puszczają się na prawo i lewo.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować