Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ola

Podejrzewacie że zdradza was mąż

Polecane posty

Gość Gosc

Res od 2014 roku siedzisz na tym.forum.i.ciągle piszesz to samo.  TAK WIEMY ZDRADZASZ ŻONĘ I JESTEŚ Z TEGO DUMNY.Pisałeś o tym na ero i o swoich przygodach  ero  z kolegami na statku tez pisałeś. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Rescator555 napisał:

Och, głupia trolica myśli, że rysunek goowna, to jest prawdziwe goowno, wyprodukowane przez tego co zamieszcza rysunek 😀. I jeszcze może próbujesz je zlizać z ekranu i dziwisz się, że język cię boli i jesteś głodna? Wiem, że trole są głupie, ale nie myślałem, że aż tak. No ale jeśli chcesz lizać ekran, to smacznego: 💩💩💩💩💩.

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

To goowno już konkretnie wali ci na mózg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
16 minut temu, Gość Gosc napisał:

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

To goowno już konkretnie wali ci na mózg.

Trole mają mózg? Wątpię. Ale karmić je trzeba. No to smacznego: 💩💩💩💩💩.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
18 minut temu, Gość Gosc napisał:

Res od 2014 roku siedzisz na tym.forum.i.ciągle piszesz to samo.  TAK WIEMY ZDRADZASZ ŻONĘ I JESTEŚ Z TEGO DUMNY.Pisałeś o tym na ero i o swoich przygodach  ero  z kolegami na statku tez pisałeś. 

 

Trolica głodna i ma zwidy? No to sobie pojedz: 💩💩💩💩💩.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mój zdradza. Myślę  że tak od roku.  Mamy troje dzieci, dwoje jeszcze bardzo małych. Nie mam twardych dowodów,  ale gromadzę, co się da, robie dobra mine do zlej gry i czekam, aż popełni większy błąd, aż straci czujność.  Wtedy go udupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Mój zdradza. Myślę  że tak od roku.  Mamy troje dzieci, dwoje jeszcze bardzo małych. Nie mam twardych dowodów,  ale gromadzę, co się da, robie dobra mine do zlej gry i czekam, aż popełni większy błąd, aż straci czujność.  Wtedy go udupie.

A co wtedy zarobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Mój zdradza. Myślę  że tak od roku.  Mamy troje dzieci, dwoje jeszcze bardzo małych. Nie mam twardych dowodów,  ale gromadzę, co się da, robie dobra mine do zlej gry i czekam, aż popełni większy błąd, aż straci czujność.  Wtedy go udupie.

trzeba było sie zabezpiecza¢ w niepewnym zwiazku, mam nadzieje , ze maz zwieje za granice i bedziesz placic za swoje nieprzemyslane ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris
36 minut temu, Gość Gość napisał:

Mój zdradza. Myślę  że tak od roku.  Mamy troje dzieci, dwoje jeszcze bardzo małych. Nie mam twardych dowodów,  ale gromadzę, co się da, robie dobra mine do zlej gry i czekam, aż popełni większy błąd, aż straci czujność.  Wtedy go udupie.

A jeszcze czujesz ,,coś" do niego czy już nie i czy dba o ciebie i dzieci? 🙂  Jak jak nie, to zostaw go w samych skarpetkach, bo nie warto się szarpać😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×