Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Jestem odizolowany od świata przez chorobę

Polecane posty

Gość Gosc

Jeebane przytkane uszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Twoja choroba to śmiech na sali. Jeczysz i męczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Twoja choroba to śmiech na sali. Jeczysz i męczysz.

Smiexhh na sali? Przez to jestem samotny bo nie mogę swobodnie się komunikować, działam w zwolnionym tempie. Życzę Ci tej choroby a może spotkać kazdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To idz wreszcie do lekarza. Dadza ci aparat sluchowy o skonczysz jeczec. Ludzie kompletnie bez sluchu nie za odilozowani, a ogromna ilosc osob cierpi na niedosluch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

To idz wreszcie do lekarza. Dadza ci aparat sluchowy o skonczysz jeczec. Ludzie kompletnie bez sluchu nie za odilozowani, a ogromna ilosc osob cierpi na niedosluch

Kuurwa jaki z Ciebie tepak nic nie rozumiesz. Gdyby to mi pomogło już dawno bym to zrobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
47 minut temu, Gość Gosc napisał:

Smiexhh na sali? Przez to jestem samotny bo nie mogę swobodnie się komunikować, działam w zwolnionym tempie. 

Chcesz się zamienić? Od kilku lat cierpię na najsilniejsze ataki paniki trwające kilkanaście godzin na dobę. W tym szumy w uszach rozsadzają głowę. Lęk jest tak ogromny, że musiałbyś wzywać kilka razy dziennie pogotowie. Tak jak Tobie, nic nie pomaga. Jestem ,,odcięta" od świata. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
49 minut temu, Gość Gość napisał:

Chcesz się zamienić? Od kilku lat cierpię na najsilniejsze ataki paniki trwające kilkanaście godzin na dobę. W tym szumy w uszach rozsadzają głowę. Lęk jest tak ogromny, że musiałbyś wzywać kilka razy dziennie pogotowie. Tak jak Tobie, nic nie pomaga. Jestem ,,odcięta" od świata. 

idz do psychiatry po lepsze leki lub wieksze dawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy tam wiecie, Ja zrealizowalem iluzję Maje ,Wielką pustkę dzielącą od Najwiekszego Bóstwa Amidy 😛  i diabla.... Pozxa Tym jestesm swiadom nieskonczonosci Cierpienia SANSARY i bedziecie tez to samo musieli zrozumiec aby skonczylo sie cos czego miec nie bedzie Nam dane 😉 Tylko wtedy, gdy zrozumiemy cos co mamy przed sobą. I za sobą tez 🙂 w Zasadzie Nembutsu jest wszystkim i wszędzie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czysta kraina, ale nie boga, Tylko Amithabhaty. 
:classic_cool: tak, wszystko co nie ma zwiazku z Nim nie istnieje w wymiarze nieba tylko tu. SANSARA ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Chcesz się zamienić? Od kilku lat cierpię na najsilniejsze ataki paniki trwające kilkanaście godzin na dobę. W tym szumy w uszach rozsadzają głowę. Lęk jest tak ogromny, że musiałbyś wzywać kilka razy dziennie pogotowie. Tak jak Tobie, nic nie pomaga. Jestem ,,odcięta" od świata. 

A jak często? Myślę że ciebie można wyleczyć a mnie nie, nie mówię że mam gorzej ale to że ktoś ma nie powoduje że jestem zdrowy i normalny bo czuje się jak uposledzony przez taką bzdure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akimuszki666
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

A jak często? Myślę że ciebie można wyleczyć a mnie nie, nie mówię że mam gorzej ale to że ktoś ma nie powoduje że jestem zdrowy i normalny bo czuje się jak uposledzony przez taką bzdure

na co chorujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość akimuszki666 napisał:

na co chorujesz?

Na Dysfunkcja trabek słuchowych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr.y
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Jeebane przytkane uszy

Głusi ludzie radzą sobie świetnie zn nawet niewidomych co wszystko sami załatwia i są pogodni a ty jesteś po prostu kaleka i umysłowa  CIPKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Kuurwa jaki z Ciebie tepak nic nie rozumiesz. Gdyby to mi pomogło już dawno bym to zrobil

To sprawdz zatoki. Albo naucz sie jezyka migowego. Masa ludzi niedoslyszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
59 minut temu, Gość Dr.y napisał:

Głusi ludzie radzą sobie świetnie zn nawet niewidomych co wszystko sami załatwia i są pogodni a ty jesteś po prostu kaleka i umysłowa  CIPKA.

Ciekawe kuurwa kto. Chyba cię ...ało. Jakbym był całkiem głuchy to bym się zabił i nie chodzi o sluch a uczucie zatkane zjeebie, tak jakby Cie coś wiecznie bolało 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Deebile nie chodzi o sluch a zamulenie i fatalne samopoczucie. Nie potraficie zrozumieć czym jest ta choroba, na amerykańskim youtube pod filmikami setki ludzi się użalam na to i pisze o samobójstwie, bo to tak denerwuje. A tu deebile gadają jakby cokolwiek wiedzieli. Życzę wam tej choroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr.A
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ciekawe kuurwa kto. Chyba cię ...ało. Jakbym był całkiem głuchy to bym się zabił i nie chodzi o sluch a uczucie zatkane zjeebie, tak jakby Cie coś wiecznie bolało 

To jest psychosomatyczne odczucie.. Lecz się na głowę CIPCIU 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Dr.A napisał:

To jest psychosomatyczne odczucie.. Lecz się na głowę CIPCIU 🙂

Ty zjeebie mam to stwierdzone w badaniu tępaku. Obyś na to zachorował 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr.e
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ty zjeebie mam to stwierdzone w badaniu tępaku. Obyś na to zachorował 🙂

Nie muszę bo mam szumy uszne, niedosłuch i zabieg na nos CIPCIU. Jestem kobietą a mimo tak nie jęczeć tak jak ty i nie żale się obcym ludziom tak jak ty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Dr.e napisał:

Nie muszę bo mam szumy uszne, niedosłuch i zabieg na nos CIPCIU. Jestem kobietą a mimo tak nie jęczeć tak jak ty i nie żale się obcym ludziom tak jak ty 

Szumy uszne to nic przy tym bo je miałem. Nie wiesz co to za choroba to nie oceniaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Czuję się jak w jakiejś bance i dostaje szału w porównaniu z tym jak żyłem kiedys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość Dr.e napisał:

Nie muszę bo mam szumy uszne, niedosłuch i zabieg na nos CIPCIU. Jestem kobietą a mimo tak nie jęczeć tak jak ty i nie żale się obcym ludziom tak jak ty 

I pewnie masz w jednym uchu a to zupełnie co innego niż w dwoch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr.t
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Czuję się jak w jakiejś bance i dostaje szału w porównaniu z tym jak żyłem kiedys

Wiem co to dysons dźwięku jakby się słyszało spod wody. Poddaj się kolejnej operacji, są inne szpitale w innych krajach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Dr.t napisał:

Wiem co to dysons dźwięku jakby się słyszało spod wody. Poddaj się kolejnej operacji, są inne szpitale w innych krajach.

Nie ma na to operacji, jest jedną której się nie poddam, bo ludzie piszą na angielskich forach że im nie pomogło. A powikłania mogą być poważne to obszar kilku cm którego się nie powinno ruszać. Bardziej skłaniam się w stronę zatok na tą chwilę potrafię sobie pomóc ale mam dni że jest tragedia bo walczę z tym goownem. Tylko specjaliści chuuj warci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×