Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karkołomna25

Odnowienie znajomości - czy jest sens ?

Polecane posty

Witam Kochani ! 

Czy ktoś z was może odzywał się do byłego byłej po roku braku kontaktu lub dłużej ? Z pytaniem co u niego słychać, jak mu się widzie ? I zakończyło się to happyenden? Planuje wysłać mojemu byłemu krótkiego SMSa.

Jak to się u was skończyło ? Było warto ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

 Po co chcesz odnawiać? Chcesz się poczuć źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Onsam napisał:

 Po co chcesz odnawiać? Chcesz się poczuć źle?

Ponieważ był dobrym fajnym wrażliwym czułym pomocnym facetem i przy tym wartosciowym człowiekiem i rozstanie nie do końca było nasza świadoma decyzja. Zaryzykuje stwierdzenie że troszkę los nas skrzywdził .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie moim zdaniem po roku braku, kontaktu mija sie to z celem. Przeciez gdyby wam tak siebie wzajemnie brakowało to juz dawno byscie kontakt odnowili. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiciel

Po roku? PRÓBUJ!  Zabrałem jej dziewictwo na mostku nad rzeczką 18 lat temu. W te wakacje znów spotkaliśmy się w tej samej wiosce, poszliśmy na rzeczkę i w tym samym miejscu po 18 latach znów się stało 😉  A ty się zastanawiasz po roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Lili_96 napisał:

Ogolnie moim zdaniem po roku braku, kontaktu mija sie to z celem. Przeciez gdyby wam tak siebie wzajemnie brakowało to juz dawno byscie kontakt odnowili. 

Ale przez urażona dumę nie chciałam się odzywać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Karkołomna25 napisał:

Ale przez urażona dumę nie chciałam się odzywać 

No więc jezeli nic takiego sie nie stało, to co Ci szkodzi. Nic nie tracisz a mozesz zyskac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Lili_96 napisał:

No więc jezeli nic takiego sie nie stało, to co Ci szkodzi. Nic nie tracisz a mozesz zyskac

Tylko boje się ze mnie zleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Karkołomna25 napisał:

Tylko boje się ze mnie zleje

Tak też może byc, ale widać ze Cie do niego ciągnie. W takim razie zaryzykuj. Przynajmniej nie będziesz miała do siebie żalu cale zycie ze nic nie zrobiłaś, a tak spróbujesz i sie przekonasz  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Głupi pomysł, ale napisz 😜Daj znać potem czy w ogóle odpowiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris
3 godziny temu, Karkołomna25 napisał:

I co po takim czasie jak sformulowac sms co napisac

Nie mam pojęcia co mogłabyś napisać, ale musisz go tak sformułować, żeby zechciał się spotkać . Czyli może być bardzo krótko, np. ,,chcę się spotkać" albo dłużej i tu jest problem, bo ja go nie znam, więc nie pomogę🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Autorkę pewnie jakiś bad boy olał, zawiodła się na innych więc po roku jej sie przypommialo o nim 😄 bo ten facet akurat jest dobry i porzadny a to rzadkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahah

Moj byly odezwal sie do mnie po dekadzie piszac, ze go przeklnelam, bo nie potrafil sobie zycia ulozyc uczuciowego i zrozumial ze zmarnawal swoja szanse zycia haha wszystkie widocznie go kopnely w tylek i wrocil z podkulonym ogonem liczac na przygarniecie. A poszedl won 😆😆😆😆😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa

Napisz ze snil Ci sie i ze jakos to nie daje Ci spokoju, wiec ciekawa jestes czy u niego wszystko w porzadku. Mozesz poszukac jakis konkretny sen wsenniku ktory cos tam, co Ci pasuje znaczy ;).  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Gość Gosciowa napisał:

Napisz ze snil Ci sie i ze jakos to nie daje Ci spokoju, wiec ciekawa jestes czy u niego wszystko w porzadku. Mozesz poszukac jakis konkretny sen wsenniku ktory cos tam, co Ci pasuje znaczy ;).  

A ostatnio sie sni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×