Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ona_czarna

Mój facet był kiedyś z kobietą tylko dla seksu

Polecane posty

Znamy się z moim obecnym facetem ponad 3 miesiące. On ma 31 lat ja jestem kilka lat młodsza. Przed nim miałam 2 facetów on miał 2 kobiety przede mną. Ale i w moim i jego przypadku to były związki. Jednak jakiś czas temu powiedzialam mi że 3 lata temu po długiej samotności która zaczęła mu ciążyć umówił się z jakąś panienką z Internetu i z góry było wiadomo że chodzi tylko o seks. Powiedział mi o tym sam, bo jak twierdzi bardzo mnie kocha i chce być ze mną szczery. Podobno spotkali się tylko dwa razy i zrozumiał że to nie dla niego i że seks bez miłości nie ma sensu. Ale jak sam powiedział to był dosyć ekstremalny seks  biciem i wiązaniem. Podobno to nie ma dla niego znaczenie i kocha mnie. Jednak od tego czasu nie mogę przestać się tą informacją zadręczać. Wyobrażam sobie go jak jest z tą k***ą. Ciągle p tym rozmyślam aż czasem serce kłuje mnie z nerwów albo mnie mdli. Nie mam nic do jego poprzednich związków bo co innego związek który poprostu się rozpadł a co innego umawianie się na seks. Dla mnie to ohydne. Na początku milczałam w tej sprawie ale tak mnie to gnębi że ostatnio przy drobnej sprzeczce coś we mnie wstąpiło i wygarnęłam mu że jest ...arzem i rozdaje siebie ba prawo i lewo  i brzuszek się z nim sypiać bo nie wiem z kim jeszcze to robił. Powiedział że bardzo go zraniły moje słowa bo mnie kocha a swojej przeszłości żałuje. Chodzi o to że ja też bardzo go kocham i wierzę mu że to już przeszłość ale ta kwestię ciągle mnie gryzie. A właściwie męczy, gnębi... Problem chyba bardziej tkwi we mnie. Jak to w sobie przepracować? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet
7 minut temu, ona_czarna napisał:

Znamy się z moim obecnym facetem ponad 3 miesiące. On ma 31 lat ja jestem kilka lat młodsza. Przed nim miałam 2 facetów on miał 2 kobiety przede mną. Ale i w moim i jego przypadku to były związki. Jednak jakiś czas temu powiedzialam mi że 3 lata temu po długiej samotności która zaczęła mu ciążyć umówił się z jakąś panienką z Internetu i z góry było wiadomo że chodzi tylko o seks. Powiedział mi o tym sam, bo jak twierdzi bardzo mnie kocha i chce być ze mną szczery. Podobno spotkali się tylko dwa razy i zrozumiał że to nie dla niego i że seks bez miłości nie ma sensu. Ale jak sam powiedział to był dosyć ekstremalny seks  biciem i wiązaniem. Podobno to nie ma dla niego znaczenie i kocha mnie. Jednak od tego czasu nie mogę przestać się tą informacją zadręczać. Wyobrażam sobie go jak jest z tą k***ą. Ciągle p tym rozmyślam aż czasem serce kłuje mnie z nerwów albo mnie mdli. Nie mam nic do jego poprzednich związków bo co innego związek który poprostu się rozpadł a co innego umawianie się na seks. Dla mnie to ohydne. Na początku milczałam w tej sprawie ale tak mnie to gnębi że ostatnio przy drobnej sprzeczce coś we mnie wstąpiło i wygarnęłam mu że jest ...arzem i rozdaje siebie ba prawo i lewo  i brzuszek się z nim sypiać bo nie wiem z kim jeszcze to robił. Powiedział że bardzo go zraniły moje słowa bo mnie kocha a swojej przeszłości żałuje. Chodzi o to że ja też bardzo go kocham i wierzę mu że to już przeszłość ale ta kwestię ciągle mnie gryzie. A właściwie męczy, gnębi... Problem chyba bardziej tkwi we mnie. Jak to w sobie przepracować? 

A czym Ty sie roznisz od tej kurrewki? Drugi facet, teraz po 3 miesiacach trzeci, pozniej bedzie czwarty po dwoch miechach, piaty... 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onon
2 minuty temu, Gość Facet napisał:

A czym Ty sie roznisz od tej kurrewki? Drugi facet, teraz po 3 miesiacach trzeci, pozniej bedzie czwarty po dwoch miechach, piaty... 😁

Ona jest z nimi dla związku 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie opowiada się takich pierdół partnerom. To niepotrzebne dręczenie i obciążanie. Co się stało to się nie odstanie, musisz to w sobie poukładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, ona_czarna napisał:

Znamy się z moim obecnym facetem ponad 3 miesiące. On ma 31 lat ja jestem kilka lat młodsza. Przed nim miałam 2 facetów on miał 2 kobiety przede mną. Ale i w moim i jego przypadku to były związki. Jednak jakiś czas temu powiedzialam mi że 3 lata temu po długiej samotności która zaczęła mu ciążyć umówił się z jakąś panienką z Internetu i z góry było wiadomo że chodzi tylko o seks. Powiedział mi o tym sam, bo jak twierdzi bardzo mnie kocha i chce być ze mną szczery. Podobno spotkali się tylko dwa razy i zrozumiał że to nie dla niego i że seks bez miłości nie ma sensu. Ale jak sam powiedział to był dosyć ekstremalny seks  biciem i wiązaniem. Podobno to nie ma dla niego znaczenie i kocha mnie. Jednak od tego czasu nie mogę przestać się tą informacją zadręczać. Wyobrażam sobie go jak jest z tą k***ą. Ciągle p tym rozmyślam aż czasem serce kłuje mnie z nerwów albo mnie mdli. Nie mam nic do jego poprzednich związków bo co innego związek który poprostu się rozpadł a co innego umawianie się na seks. Dla mnie to ohydne. Na początku milczałam w tej sprawie ale tak mnie to gnębi że ostatnio przy drobnej sprzeczce coś we mnie wstąpiło i wygarnęłam mu że jest ...arzem i rozdaje siebie ba prawo i lewo  i brzuszek się z nim sypiać bo nie wiem z kim jeszcze to robił. Powiedział że bardzo go zraniły moje słowa bo mnie kocha a swojej przeszłości żałuje. Chodzi o to że ja też bardzo go kocham i wierzę mu że to już przeszłość ale ta kwestię ciągle mnie gryzie. A właściwie męczy, gnębi... Problem chyba bardziej tkwi we mnie. Jak to w sobie przepracować? 

Hmm a z Toba jest tylko dla miłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Onkosfera napisał:

Nie opowiada się takich pierdół partnerom. To niepotrzebne dręczenie i obciążanie. Co się stało to się nie odstanie, musisz to w sobie poukładać.

Gdzie masz tego kochającego partnera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Gdzie masz tego kochającego partnera?

Z jakiej paki to pytanie? Co ma piernik do wiatraka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiek

Żałosne twoje zachowanie kobieto jest.

Niektórzy lubią przygodny seks a ty nie masz prawa wyzywać takich ludzi. Z resztą wyhevae ja się śmieję z takich panienek co ty 50 związków w ciągu roku i już nikt nie nazwie ... bo są w związku ... że w toksycznym z...ym gdzie same kłamstwa . Szmmm..atko jesteś żałosna w ... i przestań wyzywać się na kolesiu za przyszłość, fajnie by było jakby wypominał twoich bolców ...ko ? Jesteś żałosna w ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Nie powinien ci tego mowic, pewne rzeczy warto zachowac tylko dla siebie bo teraz jeszcze moze zaczniesz mu to wypominac... zreszta jak mial to seks spotkanie to nikogo nie zdradzil , seks sam w sobie nie jest zly jesli dwie osoby maja ochote na seks bez zobowiazan 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Przestan go o to zadreczac. Robisz kobieto problem tam gdzie go nie ma 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Po pierwsze po 3 miesiącach bycia razem to nie ma żadnej miłości.

Po drugie, po co grzebiesz w jego przeszłości i się tego czepiasz? Nie było Cię w jego życiu w tym czasie więc nic Ci do tego, nigdy nie ogarnę po co ludzie opowiadają sobie takie rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Gość Kasiek napisał:

Żałosne twoje zachowanie kobieto jest.

Niektórzy lubią przygodny seks a ty nie masz prawa wyzywać takich ludzi. Z resztą wyhevae ja się śmieję z takich panienek co ty 50 związków w ciągu roku i już nikt nie nazwie ... bo są w związku ... że w toksycznym z...ym gdzie same kłamstwa . Szmmm..atko jesteś żałosna w ... i przestań wyzywać się na kolesiu za przyszłość, fajnie by było jakby wypominał twoich bolców ...ko ? Jesteś żałosna w ... 

Z Twojego komentarza to się uśmiałam ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beton zbrojony.
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

 

Juz ciort z tym, ze seks, ale jaki. Bdsm to silne doznania i pewnie nieraz o tym fantazjuje, a ze z nia jedyna pewnie to robil to wraca myslami czasem, nie tyle co do niej a do tego seksu. Jakie Ty masz nastawienie do bdsm, proponowal Ci kiedys?probowaliscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość88889

Moim zdaniem lepiej nie wchodzić zbyt bardzo w szczegóły z przeszłości a szczególnie że afery seksualnej. Chyba bym nie zniosła jakby facet opowiadał mi co i jak robił z byłymi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sii
2 godziny temu, Gość Ona napisał:

Przestan go o to zadreczac. Robisz kobieto problem tam gdzie go nie ma 

on zadreczyl biedna dziewczyne opowiadajac o wiazaniu, k.rety.n 🙂 ma teraz znerwicowana nie szczesliwa, powinna mu powiedziec ze przez miesiac byla prostytutka to role sie odwroca i on bedzie chodził struty:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie

wyliz mu stopy z wdziecznosci ze sie podzielil tym co robil tej panience, moze nagral to to obejrzyjcie:) a teraz uwaga zanim zaczniecie paplac sprawdzie z jakim typem osobowosci macie do czynienia, delikatna kobieta nawet zostawi, bo jej potrzeba blogosci zostala zaburzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tim

Fajne mial koles doswiadczenie ale mogl ci pipo nic o tym nie wspominac. Chyba zazdrosna jestes ze to nie z toba realizowal swoje wyuzdane fantazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×