Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jewishqueen

Wtracajaca się teściowa. Kto podziela ten problem?

Polecane posty

Gość gość2
1 godzinę temu, Gość Gość31 napisał:

A co zrobiii odnośnie chrzcin?

Nie chcę wchodzić w opisywanie całej historii od początku świata, ale tak w telegraficznym skrócie. Pojechali na dwa dni przed chrzcinami na gorzkie żale do brata męża, chrzestnego, i nagadali mu bzdur - łącznie z tym, że teściowa się teatralnie poryczała przed widownią. Sytuację nakręcili do tego stopnia, że ustalili między sobą "solidarnie", że co najwyżej do kościoła pójdą, a i to z wielką łaską.  Oczywiście brat męża wysłuchał historyjki mamusi i tatusia , a jak chciałam żeby porozmawiał ze mną i poznał jak to wygląda od mojej strony, to nie, bo gdzieżby mu rodzice nakłamali (mitomani i manipulatorzy)... Bo ja mamusi i tatusia nie szanuję, to synek, który na co dzień ma ich w wielkim poważaniu nagle stał się rycerzem na białym koniu, który będzie bronił honoru uciemiężonych rodziców.

Skończyło się to moją rozmową z teściami, po której teść mnie przeprosił za swoje zachowanie, przy mnie musieli zadzwonić do syna, że bojkot chrzcin odwołany, żeby znowu czegoś nie nagadali. Tamten uznał, że został bohaterem rodziny, gołąbkiem pokoju i jakoś się wszystko odbyło w miarę spokojnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
1 godzinę temu, Gość Gość31 napisał:

A co zrobiii odnośnie chrzcin?

Nie chcę wchodzić w opisywanie całej historii od początku świata, ale tak w telegraficznym skrócie. Pojechali na dwa dni przed chrzcinami na gorzkie żale do brata męża, chrzestnego, i nagadali mu bzdur - łącznie z tym, że teściowa się teatralnie poryczała przed widownią. Sytuację nakręcili do tego stopnia, że ustalili między sobą "solidarnie", że co najwyżej do kościoła pójdą, a i to z wielką łaską.  Oczywiście brat męża wysłuchał historyjki mamusi i tatusia , a jak chciałam żeby porozmawiał ze mną i poznał jak to wygląda od mojej strony, to nie, bo gdzieżby mu rodzice nakłamali (mitomani i manipulatorzy)... Bo ja mamusi i tatusia nie szanuję, to synek, który na co dzień ma ich w wielkim poważaniu nagle stał się rycerzem na białym koniu, który będzie bronił honoru uciemiężonych rodziców.

Skończyło się to moją rozmową z teściami, po której teść mnie przeprosił za swoje zachowanie, przy mnie musieli zadzwonić do syna, że bojkot chrzcin odwołany, żeby znowu czegoś nie nagadali. Tamten uznał, że został bohaterem rodziny, gołąbkiem pokoju i jakoś się wszystko odbyło w miarę spokojnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Jasne!

Masz 20 lat i już tyle zrobiłaś ze masz odłożone kupę kasy na wesele i na kilka lat wychowywania dziecka, co?

A! I jeszcze mieszkanie kupiłaś!

A jakim zawodzie tak płacą?

Haha, widze podła ...ka dorwała się do zazdrości. Powiedz mi, starsza babo, co to za problem odłożyć pieniądze na ślub w ilości 20 osób? Dla mnie zadne. Praca nie jest problemem w tych czasach, No chyba ze ty zapierdalasz z Ukraińcami. A mieszkanie jest po dziadku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

"Mówi mi jakie mam kupować pampersy, mówi, abym nie chrzciła bo teściu jest jechowym. Za dwa tygodnie się przeprowadzam, a ona już mi pisze ile to ona nie będzie przyjeżdżać, aby sprawdzić co mi tam brakuje (oczywiście z ciekawości, nie aby pomóc). Mówiła, abym nazwała dziecko Krzysiu."

Ten fragment na 100 % czytałam już kiedyś na kafe. Zwykłe provo posklejane z kilku tematów. Straszna słabi na. 

3 godziny temu, Gość Gość napisał:

"Mówi mi jakie mam kupować pampersy, mówi, abym nie chrzciła bo teściu jest jechowym. Za dwa tygodnie się przeprowadzam, a ona już mi pisze ile to ona nie będzie przyjeżdżać, aby sprawdzić co mi tam brakuje (oczywiście z ciekawości, nie aby pomóc). Mówiła, abym nazwała dziecko Krzysiu."

Ten fragment na 100 % czytałam już kiedyś na kafe. Zwykłe provo posklejane z kilku tematów. Straszna słabi na. 

To pokaz ten wpis, na ... miałabym wchodzić i kłamać? Wchodzę na forum dla bab, bo nyslalam ze dojrzałe i coś doradza, a tylko jadem plują i wmawiają ...yzmy. Znajdz ten post i go tu wklej, bo ...ic i zarzucać to ty sobie możesz przed lustrem do dupy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, jewishqueen napisał:

 

Chyba Cię pogieło, że będę teraz po całej kafeterii szukać tych wpisów. Po prostu je pamiętam, bo były dość charakterystyczne jak dla mnie. Jesteś niestety wstretną kłamczuchą i nie potrzebujemy tu takich osób. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elop

Jestes prowokatorem i tyle..raczej facetem... Korzenie moszesz miec bi jestes niewiarygodnie agresywny.. No chyba ze prawde piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehehehe

No i piszesz o 1w nocy naszego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×