Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Uciekam gdy robi się poważnie

Polecane posty

Gość Gość

Gdy go nie ma to .tesknie, chce z nim byc. Gdy jest - uciekam. Co ze mna nie tak? Dlaczego tak sie boje? Z drugiej strony naprawde dobrze sie z nim dogaduje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenadal

yebnięta jesteś, kup kota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgadywanki.

Nigdzie nie uciekam. Nic konkretnego nie padło z jego strony. Gdzie jestem też wie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zbyt mocne przeświadczenie o własnych kompleksach, zaniżone poczucie swojej wartości, lękliwość, złe wzorce miłości, jak i również liczne zranienia ze strony tych, którym się ufało lub których się kochało...  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koci sklep

kup kota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

niewiara w powodzenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgadywanki.
Przed chwilą, Gość gość napisał:

niewiara w powodzenie 

Niemożliwe. Dlaczego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Też tak miałam, myślalam, że nie nadaję się do związków. Okazało się, że wszyscy ci faceci byli po prostu nieodpowiedni. Potem poznałam takiego z którym te lęki ustały, póki co tylko się spotykamy i nie wiem czy coś z tego wyjdzie, ale mam porównanie. U Ciebie może być podobnie, a może masz wyniesione z dziecinśtwa traumy. Wtedy psychoterapia by się przydała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mada
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Gdy go nie ma to .tesknie, chce z nim byc. Gdy jest - uciekam. Co ze mna nie tak? Dlaczego tak sie boje? Z drugiej strony naprawde dobrze sie z nim dogaduje. 

"Ucieczki" spowodowane są lękiem przed bliskością. Takie zachowanie ma swoje źródło we wczesnym dzieciństwie. Polecam książkę "Odkryj swoje wewnętrzne dziecko" 🍀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jak będziesz po 30stce, desperacko pragnąć miec bombelka to raz dwa ci te lęki miną i wejdziesz we wszystko byle usidlić faceta i miec tego bombla 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zxxxxxx
6 minut temu, Gość gosc napisał:

Jak będziesz po 30stce, desperacko pragnąć miec bombelka to raz dwa ci te lęki miną i wejdziesz we wszystko byle usidlić faceta i miec tego bombla 😉 

Niektórzy nie chcą mieć bombelkow bo śmierdzą i są kulą u nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×