Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Gdybyście dostały teraz 100 tysięcy złotych, to co zrobiłybyście z tą kwotą?

Polecane posty

Gość Gość

Zakładając, że macie pracę, która na co dzień pozwala Wam na życie na dobrym poziomie. A tu dodatkowe 100 tysięcy złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dołożyła i kupilabym mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ciężko powiedzieć, ale pewnie bym rozwalila na głupoty.  mamy z mężem przyzwoite zarobki, mamy 2 mieszkania, budujemy dom . do wszystkiego doszliśmy własną ścieżką praca, wyrzeczeniami i oszczedzaniem-np na ciuchach-kupuję w sieciowkach i secondhandach,

na wyjazdach-sami organizujemy, wyszukuje tanie połączenia/loty i małe pensjonaty,

na fryzjerze-chodzę podciac końcówki, farbuje sama w domu, męża obcinam maszynka,

na jedzeniu na mieście-biorę śniadanie w pojemnik do pracy, mam wodę w butelce i kawę w kubku termicznym-to samo mąż i dziecko do szkoły,

na silowni-chodzimy na te bezpłatne pod chmurką,

na jedzeniu-kupuję proste składniki, wykorzystuje dużo straczkow, warzywa sezonowe, robię sama surówki, 

na słodyczach-nie kupuję nic poza gorzką czekoladą, jak mamy ochotę na słodkie to coś piekę.

Gdybym miała "luźne" 100 tys to pewnie byśmy pojechali na miesiąc na wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja bym dolozyla drugie tyle I kupiła piękny naszyjnik, który ostatnio widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jal

Ja splacilabym resztę kredytu, który wzięliśmy na dom, bo właśnie prawie tyle nam pozostało do spłaty. Za niewielką resztę pojechali byśmy na wakacje, a później już żylibyśmy spokojnie odkladajac tyle ile dotychczas idzie na ratę 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa19087

Oszczedzilabym

I 2 tyg w cieplych krajach

A 25 tys euro wlasnie wydalismy na remont domu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kodd

Kupiłabym większe mieszkanie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja mam 100 tys spadku i w sumie lezy na koncie, bo nie wiem co z nimi zrobic...na kupno mieszkania za malo, wydac na glupoty szkoda... mysle o jakiejs inwestycji ale sie na tym nie znam😩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttttttttt
59 minut temu, Gość Gość napisał:

Zakładając, że macie pracę, która na co dzień pozwala Wam na życie na dobrym poziomie. A tu dodatkowe 100 tysięcy złotych.

nie mam pracy, która pozwala mi żyć na dobrym poziomie. ja wegetuję. w zwiazku z powyższym się nie kwalifikuję do ww. nagrody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja wykonczylabym szybciej dom, tzn domeblowala, bo na razie kupuję po 1 rzeczy. Pojechalabym też na dodatkowe wakacje. Resztę odlozylabym na konto z myślą o aucie dla córki czy tak po prostu na później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja wykonczylabym szybciej dom, tzn domeblowala, bo na razie kupuję po 1 rzeczy. Pojechalabym też na dodatkowe wakacje. Resztę odlozylabym na konto z myślą o aucie dla córki czy tak po prostu na później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja wykonczylabym szybciej dom, tzn domeblowala, bo na razie kupuję po 1 rzeczy. Pojechalabym też na dodatkowe wakacje. Resztę odlozylabym na konto z myślą o aucie dla córki czy tak po prostu na później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

50 tys poszloby na konto oszczędnościowe - mamy wspólne, po 25 tyś na lokatę, którą po porodach założyliśmy dla jednego i drugiego syna. Póki co wpłacamy im sami, ale na pewno jeszcze nie ma tam takiej kwoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linki ponko obawonko

Chyba bym rozkręciła swoją firmę już tak na tip top. Aczkolwiek raczej cała ta kwota nie byłaby na to potrzebna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×