Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Gość gość

Ile lat ma Małgorzata Rozenek??

Polecane posty

Gość Gość gość

Ile faktycznie ma lat? Bo na pewno nie 41 jak sama podaje. Jacek Rozenek jej były mąż ma 50 lat, a ona niby ma 41? Po co tak kłamie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bo starosc to wstyd 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ma 41 lat  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa

Miec to moze ale jak wszyscy widza od 48 w gore 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciu

Ja nie wiem jaka jest prawda jedni mowia 41 lat inni ze jest rocznik 68 ale chyba sa przeciez ludzie ktorzy ja znaja: kolezanki i koledzy ze szolnych lawek...  Chyba w buszu sie nie wychowala I z ksiezyca tez nagle nie spadla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W tym roku skończy 49, kiedyś to wyjdzie bądźcie cierpliwi 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeżeli ma tyle ile twierdz to nie ma co się chwalić,  bo wygląda normalnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ponoc ma 42 (jak ja). Patrze po koleżankach w moim wieku (skóra, zwłaszcza wokół oczu, szyja, ręce itd), wiadomo, każda starzeje sie w  innym tempie, ale 42 lat to ona nie ma. Dałabym 47 przynajmniej.

Ale

Jeśli się mylę i ma 42, to staro wygląda. Tzn nie chodzi o to, że zaniedbana, bo jest zadbana  i się trzyma

ale

Nie wiem jak to określić, może tak: jak ma 42 lata to wygląda na parę lat więcej, a jak ma 47 to wygląda rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol

Kiedyś ktoś z kolegów się wypowiedział nawet do jakiej klasy z nim chodziła i podał mnóstwo szczegółów jeśli chodzi o szkołę podstawową.ona kłamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

jak ma 47 to wygląda rewelacyjnie.

Rewelacyjnie, to Jovovich wygląda mając 44 lata. Pani Majdan jest już chyba w takim momencie konserwacji, że za 20 lat będzie wyglądała tak samo, bo nawet z rozchyleniem ust w uśmiechu ma problem.

Jest zgrabna. Temu nie można zaprzeczyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Jest zgrabna. Temu nie można zaprzeczyć. 

Ma krzywe nogi i wielkie sztuczne cyce. Nie jest zgrabna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla

Ma tyle lat, ile podaje. Zresztą na logikę: jej brat jest od niej pięć lat starszy, a ich ojciec ma 71 lat. Gdyby miała 51, to jej brat musiałby mieć 56, a to by oznaczało, że ich ojciec został ojcem w wieku 15. Raczej mało prawdopodobne.

Po prostu ma pecha i należy do tych osób, które wyglądają starzej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ramona

No jakaś super stara nie może być, skoro jest teraz w ciąży. Nawet in vitro nie zrobi cudów i wątpię, żeby ktokolwiek świadomie zapłodnił kobietę w wieku około 50 roku życia (co innego wpadka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamrotka

Ta kobieta jest zawsze przebrana a nieubrana ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie wiem ile ma ale wygląda na nabotoksowana 50tke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 godzin temu, Gość Ramona napisał:

No jakaś super stara nie może być, skoro jest teraz w ciąży. Nawet in vitro nie zrobi cudów i wątpię, żeby ktokolwiek świadomie zapłodnił kobietę w wieku około 50 roku życia (co innego wpadka).

Kilka lat temu było głośno o aktorce Barbarze Sienkiewicz, która urodziła bliźnięta z in vitro mając 60 lat. Za pieniądze wszystko da się zrobić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moua

Skad te teorie spiskowe na temat jej wieku? SkLusznie ktos napisal,ze jej  skoro jej brat jest 5 lat starszy, ojciec ( ur.1949) mialby wtedy 15 lat, Wszytkie dane mozna latwo sprawdzic.

Mozna nie lubic Rozenek,  ona to zreszta tez nie moja bajka ,ale czepianie sie akurat jej urody to przegiecie. Poza tym kobieta zyje , jak chce, ale nikomu nic zlego nie robi. Ja nie ogladalam tych roznych Majdanow ekspress czy jak im tam, bo nie musze, ale nie przeszkadza mi, ze na jakims tam programie lecialy. Pamietam tylko perfekcyjna pania domu, nawet lubilam ogladac, rady nie odkrywcze( zreszta taki program, bo na licencji), ale mnie to mobilizowalo na jakis czas do porzadku, dobre i to. Za to chwala jej za to,ze opisala niedawno swoje starania z in vitro, mysle,ze to pomoze wielu kobietom. Przynajmniej jako celebrytka nie jest znana tylko z tego,ze jest znana,jak rozne Siwce, ale jednak cos robi. Fakt, ze ma niespożytą energię, ale tego akurat tylko pozazdroscić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A ona nie jest teraz w ciąży? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 godzin temu, Gość bla bla napisał:

Ma tyle lat, ile podaje. Zresztą na logikę: jej brat jest od niej pięć lat starszy, a ich ojciec ma 71 lat. Gdyby miała 51, to jej brat musiałby mieć 56, a to by oznaczało, że ich ojciec został ojcem w wieku 15. Raczej mało prawdopodobne.

Po prostu ma pecha i należy do tych osób, które wyglądają starzej. 

No! Nareszcie znalazł się ktoś, kto sprawdził kim jej jej ojciec, ile lat ma brat i potrafi wyciągnąć odpowiedni wniosek. Dokładnie. Gdyby ona miała więcej niż podaje, to jej ojciec musiałby być gówniarzem, kiedy został tatusiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

No! Nareszcie znalazł się ktoś, kto sprawdził kim jej jej ojciec, ile lat ma brat i potrafi wyciągnąć odpowiedni wniosek. Dokładnie. Gdyby ona miała więcej niż podaje, to jej ojciec musiałby być gówniarzem, kiedy został tatusiem.

Może być równie dobrze i tak, że brat jest młodszy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2020 o 11:16, Gość gość napisał:

No! Nareszcie znalazł się ktoś, kto sprawdził kim jej jej ojciec, ile lat ma brat i potrafi wyciągnąć odpowiedni wniosek. Dokładnie. Gdyby ona miała więcej niż podaje, to jej ojciec musiałby być gówniarzem, kiedy został tatusiem.

Podobno miał ok. 20 lat. A ona jest po 50tce, to widać chyba... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, GOSC ZONA MNIE ZDRADZA napisał:

Gosia mloda kobitka, niektorym paniom tu zal d…. Sciska 🙂 

Mi nie ściska. Jak dla ciebie młoda, to fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, anna magda napisał:

Podobno miał ok. 20 lat. A ona jest po 50tce, to widać chyba... 

Gośka ma tyle lat ile podaje. Jej rocznik to 1976. Pomijając już wiek ojca, Małgorzata nie może być po 50, skoro jej brat jest starszy i w tym roku kończy 50 lat. Żeby nie było wątpliwości, jej brat to dość znany za granicą baletmistrz. Pracował w tamtejszych teatrach wcześniej, niż Gosia Kostrzewska została Gosią Rozenek. Nie dałaby rady zrobić takiej mistyfikacji i zrobić ze starszego brata młodszego, albo faceta w wieku 57 lat. 

Edytowano przez Unlan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×