Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Tomek Hanys

Skąd taka plaga samotnych kawalerów w dzisiejszych czasach?

Polecane posty

Gość Tomek Hanys

Bardzo mnie to zastanawia, w dawnych czasach, np prlu, czy choćby w latach 90tych, nie było praktycznie samotnych starych kawalerów, kazdy, nawet pijaczki z blokowisk mieli żony.. a dzisiaj? cała plaga starych kawalerów, skąd to się bierze? czy po prostu kobiety w dzisiejszych czasach aż takie wybredne się stały, że dla całej rzeszy facetów po prostu jest nierealne mieć kobiete? zapraszam do dyskusji

Gość gosc

Zawsze byl jakis procent starych panien i kawalerow... teraz sa chyba bardziej glosni i tyle. A co do kobiet to moze po prostu nie ma tez takiej presji, ze trzeba byc w zwiazku...

Gość gosc

Kobiety leca na kase, fejm, prestiz, wyglad, dlugosc prącia

te rzeczy sa dla nich wazniejsze niz charakter

ja jestem mezczyzna o dobrym sercu i zadna nie wykazala mna zainteresowania

Gość denis

bo która kobieta dzisiaj chce przecietnego dopka? zadna..., niektore po prostu takich biora bo nikogo innego miec nie moga, wiec z braku laku ok.. ale jak sie ktos inny trafi-lepszy to od razu zdradzaja i zostawiaja

dlatego tylu fajnych facetow jest samotnych dzisiaj

Gość Studentka
11 minut temu, Gość gosc napisał:

Kobiety leca na kase, fejm, prestiz, wyglad, dlugosc prącia

te rzeczy sa dla nich wazniejsze niz charakter

ja jestem mezczyzna o dobrym sercu i zadna nie wykazala mna zainteresowania

Rzeczy wymienione powyżej to warunek konieczny, ale niewystarczajacy. Fajny, ciekawy, wartościowy charakter to kropka nad i. Charakterem mnie jednak nie wyr00cha. 

Gość gosc
19 minut temu, Gość Studentka napisał:

Rzeczy wymienione powyżej to warunek konieczny, ale niewystarczajacy. Fajny, ciekawy, wartościowy charakter to kropka nad i. Charakterem mnie jednak nie wyr00cha. 

i po co te prowokacje?

Gość gość

- coraz mniejszy wstyd być starą panną więc już się nie trzeba łapać pierwszej lepszej okazji na zmianę stanu cywilnego;

- większa niezależność kobiet;

- emigracja (Polki najczęściej wychodzą za mąż za Brytyjczyków, Niemców oraz Włochów).

Gość Studentka
19 minut temu, Gość gosc napisał:

i po co te prowokacje?

Jakie prowokacje? Mam 23 lata i to ja wybieram. Kobiety do 30 wybieraja a a po 30 sa wybierane. Mam to szczęście wychowywać sie w dobie internetu i wiem jacy sa mezcyzni. Każdy jeden taki sam. Dlaczego miałabym wybrać jakiegoś szambonurka czy ciecia z brzydka twarzą i małym siurkiem, podczas gdy mogę być z młodym prawnikiem hojnie obdarzonym i jeżdżącym lexusem? 

Stąd, że kobiety w końcu przejrzały na oczy i nie chcą się wiązać z byle chłystkiem, byleby tylko mieć portki w domu. Szukają jakości, której wielu facetów nie ma, więc nie wchodzą w związki z przymusu. Teraz mentalność ludzi znacznie się zmieniła - już nie istnieje parcie na śluby, nikogo nie dziwi fakt, że kobieta nie ma "kawalera", że się uczy i jest niezależna finansowo. Fakt, że kobiety zaczęły mocno angażować się w rozwój zawodowy sprawił, że oczekiwania kobiet względem mężczyzn wzrosły z racji tego, że przejęły one po części "męskie" obowiązki 🙂 W konsekwencji facet musi wykazać się czymś wyjątkowym, żeby kobietę sobą zainteresować. Niestety arsenał ich zalet jest mocno ubogi, dlatego szanse na to mają tylko mężczyzni, którzy wybijają się ponad przeciętność 🙂 Reszta jest skazana na samotność i woli płakać na kafe jakie to kobiety są okrutne, zamiast wziąć się za siebie i zacząć coś sobą prezentować 🙂

Gość Anonymous

Też jestem wśród tych kawalerów. Magiczna granica 30-tki się zbliża nieubłaganie, a ja nawet dziewczyny nie mam.

15 minut temu, Gość Studentka napisał: Jakie prowokacje? Mam 23 lata i to ja wybieram. Kobiety do 30 wybieraja a a po 30 sa wybierane. Mam to szczęście wychowywać sie w dobie internetu i wiem jacy sa mezcyzni. Każdy jeden taki sam. Dlaczego miałabym wybrać jakiegoś szambonurka czy ciecia z brzydka twarzą i małym siurkiem, podczas gdy mogę być z młodym prawnikiem hojnie obdarzonym i jeżdżącym lexusem?  X a ile taki lexus kosztuje 😟

Gość gbvcbvcb
9 minut temu, Mizo napisał:

Stąd, że kobiety w końcu przejrzały na oczy i nie chcą się wiązać z byle chłystkiem, byleby tylko mieć portki w domu. Szukają jakości, której wielu facetów nie ma, więc nie wchodzą w związki z przymusu. Teraz mentalność ludzi znacznie się zmieniła - już nie istnieje parcie na śluby, nikogo nie dziwi fakt, że kobieta nie ma "kawalera", że się uczy i jest niezależna finansowo. Fakt, że kobiety zaczęły mocno angażować się w rozwój zawodowy sprawił, że oczekiwania kobiet względem mężczyzn wzrosły z racji tego, że przejęły one po części "męskie" obowiązki 🙂 W konsekwencji facet musi wykazać się czymś wyjątkowym, żeby kobietę sobą zainteresować. Niestety arsenał ich zalet jest mocno ubogi, dlatego szanse na to mają tylko mężczyzni, którzy wybijają się ponad przeciętność 🙂 Reszta jest skazana na samotność i woli płakać na kafe jakie to kobiety są okrutne, zamiast wziąć się za siebie i zacząć coś sobą prezentować 🙂

widze, ze ktos cie chyba mocno zranil, na sile chcesz pokazac wyzszosc bab nad facetami, bez sensu... jestes przy tym wszystkim zalosna  😉 tyle ci powiem.. czekaj dalej na przystojnego lekarza z domem haha

Gość mizo schizo
10 minut temu, Mizo napisał:

Znowu dostałaś mizoandrycznej sräczki. A fe!🤢🤮

Gość gosc

ja sie stałam wybredna pod tym wzgledem, ze teksty w stylu "bedziesz stara panna" na mnie nie działa 😛 i wole poczekac na cos wyjatkowego, no bo nie chce zeby seks byl dla mnie tortura, nie chce udawac orgazmow jak to wiele kobiet ma w zwyczaju itp.

Określ wiek starego kawalera. Za PRL 25 latek był już starym kawalerem i płacił "bykowe" czyli podatek za brak żony 🙂 A chodzi o to że było to społecznie nietolerowane i wyszydzane to samo co stare panny, więc ludzie łączyli się w pary od tak dla sportu, bo o mieszkanie łatwiej i inne przywileje. Za PRL nie było też gejów, nawet oni mieli żony (%jest tyle samo co dziś) ale normy społeczne robiły swoje.

Gość Gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

ja sie stałam wybredna pod tym wzgledem, ze teksty w stylu "bedziesz stara panna" na mnie nie działa 😛 i wole poczekac na cos wyjatkowego, no bo nie chce zeby seks byl dla mnie tortura, nie chce udawac orgazmow jak to wiele kobiet ma w zwyczaju itp.

Ja się stałem wybredny pod tym względem, ze teksty w stylu "bedziesz starym kawalerem" na mnie nie działają😝  i wolę poczekać na jakąś wyjątkową, no bo nie chcę żeby seks był dla mnie torturą, nie chcę zakładać paszczurom torby papierowej na łeb, jak to wielu facetów ma w zwyczaju itp.

28 minut temu, Mizo napisał:

Stąd, że kobiety w końcu przejrzały na oczy

Faceci też.

Gość rggege
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja się stałem wybredny pod tym względem, ze teksty w stylu "bedziesz starym kawalerem" na mnie nie działają😝  i wolę poczekać na jakąś wyjątkową, no bo nie chcę żeby seks był dla mnie torturą, nie chcę zakładać paszczurom torby papierowej na łeb, jak to wielu facetów ma w zwyczaju itp.

buahaha pięknie napisane 🙂

Gość gosc
7 minut temu, Gość Gość napisał:

i co to ma na celu to papugowanie? rani kogos to co pisze 😮 ? to tylko moja opinia i mezczyzn nie obrazam.

31 minut temu, Mizo napisał:

facet musi wykazać się czymś wyjątkowym, żeby kobietę sobą zainteresować

Kiedyś tak myślałem a teraz mam to wszystko gdzieś. Wiecznie się starać aby Pani była zadowolona. Jak to mówi A. Boczek : mam to w duupie 🙂

Gość iopoip

kobiety i tak leca tylko na kase i wyglad, wiec nie ma co sie starać o nie

46 minut temu, Gość Studentka napisał:  jeżdżącym lexusem?  X mogę kupić będziesz mnie wozić? 😚

Od zarania dziejów facet był potrzebny kobiecie by ją chronił i przynosił mięsiwo. Dawniej kobieta nie miała ekonomicznych szans by przetrwać, zarabiały zbyt mało. Dziś kobieta jest w stanie utrzymać siebie i potomstwo, więc podstawowe funkcje mężczyzn są niepotrzebne. A skoro kobieta nie chce mężczyzny to jest wielu kawalerów.  Lecą na kasę dlaczego? Bo im facet nie potrzebny, mogą spróbować z bogatym a jak nie wyjdzie to dziecko ma wysokie alimenty i prawo do spadku.

Gość Jkn

Facet musi mieć kilka cech:

Musi być wysoki

Musi mieć stabilna, dobrze płatną pracę dająca mu odpowiedni status społeczny.

oto cała filozofia i przepis na bycie rozrywanym przez dziewczyny. Czy naprawdę tak dużo wymagamy? 

39 minut temu, Gość gbvcbvcb napisał:

widze, ze ktos cie chyba mocno zranil, na sile chcesz pokazac wyzszosc bab nad facetami, bez sensu... jestes przy tym wszystkim zalosna  😉 tyle ci powiem.. czekaj dalej na przystojnego lekarza z domem haha

Ja na nikogo nie czekam akurat, więc mnie ten temat nie dotyczy 🙂

42 minuty temu, Gość mizo schizo napisał:

Znowu dostałaś mizoandrycznej sräczki. A fe!🤢🤮

A to kiedykolwiek mnie opuściła? Nie wydaje mi się 🙂

33 minuty temu, lonelyman napisał:

Kiedyś tak myślałem a teraz mam to wszystko gdzieś. Wiecznie się starać aby Pani była zadowolona. Jak to mówi A. Boczek : mam to w duupie 🙂

Ja podobnie. Po prostu odpowiadam na pytanie i mówię jak to wygląda z perspektywy kobiet 🙂

23 minuty temu, Mizo napisał:

Ja na nikogo nie czekam akurat, więc mnie ten temat nie dotyczy 🙂

Ja podobnie. Po prostu odpowiadam na pytanie i mówię jak to wygląda z perspektywy kobiet 🙂

A jeszcze takie pytanie mam. Ile masz lat ?. Myślisz że kiedyś nie będzie Ci trochę żal i takiego poczucia straconych lat ?. Ja się czasem nad tym zastanawiam .

Gość Gość
10 minut temu, lonelyman napisał:

A jeszcze takie pytanie mam. Ile masz lat ?. Myślisz że kiedyś nie będzie Ci trochę żal i takiego poczucia straconych lat ?. Ja się czasem nad tym zastanawiam .

To jest lesba przecież. W dodatku ze srogimi odchyłami. Ona niema żadnego "poczucia" czegokolwiek😂

39 minut temu, Mizo napisał:

Weź stoperan. Najlepiej całe opakowanie. Na raz😂

Gość gregreg

ta cała mizo to jakas idioootka hahaha

Gość taki_jeden_964

Ja tam jestem zwyczajny, nudny, niski (174), nijaki, a żonaty od niedawna i szczęśliwi razem i żona ze mną.  

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować