Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Muicha

Dziewczyny, wolałybyście gościa, który jeździ MPK czy starym zdezelowanym autem?

Polecane posty

Gość Muicha

Zastanawia mnie to, czy dzisiejsze kobiety nie wstydziłyby się wsiąść do starego zdezelowanego auta? wiecie, takie np 15-20 letnie UNO, jakiś FORD FOCUS, stara ASTRA, czy inne tego typu dyliżansy..? czy zamiast w takie coś to już lepiej jakby wasz facet jeździł nowoczesnym mpk i miał migawkę na cały miesiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plus jest taki że w samochodzie jest sie we dwoje, stare baby nie zjadają Cie wzrokiem o ustąpienie miejsca, a i raczej nikt nie śmierdzi. 

Tak więc ja wybieram nawet stare uno 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alan

z moich obserwacji wynika, ze nowoczesne niby fajne panienki raczej wstydza sie wchodzic do starych brzydkich aut..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka

Ja jako ładna młoda kobieta mogę przebierać w mężczyznach z dobrymi, nowymi autkami... Obecnie spotykam sie z młodym prawnikiem jeżdżącym lexusem ls. Nie wyobrażam sobie tluc sie autobusami czy jakimis starymi niebezpiecznymi gratami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grtgr
Przed chwilą, Gość Studentka napisał:

Ja jako ładna młoda kobieta mogę przebierać w mężczyznach z dobrymi, nowymi autkami... Obecnie spotykam sie z młodym prawnikiem jeżdżącym lexusem ls. Nie wyobrażam sobie tluc sie autobusami czy jakimis starymi niebezpiecznymi gratami. 

ty.. droga damo, to jedyne co mozesz to usiasc na k0tasie starego pryka i tyle, ciagnij pache

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paralityczka

Ja tylko szambowozem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dyliżansem k''u'r'ła, wiesz? byśmy se pojechali jak w łesternie na indiany i by był moim Klintem Istłudem 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

zerknijcie na temat: Jakimi autami jeżdżą prawiczki z Kafeterii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×