Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość :'(

Nie mogę znieść tego że jest z kimś innym

Polecane posty

Gość :'(

Jest mi przykro że wybrała kogoś innego mimo że dawniej mówiła że chcę ze mną być. Zaufałem jej a ona potem zmieniła zdanie a teraz już mam kogoś innego i nie mogę znieść oglądając ich zdjęcia na facebooku. Nie rozumiem jak mogła mi coś takiego zrobić i dlaczego woli jego choć ledwo co go zna zamiast mnie, ja robiłem dla niej wszystko jako jej przyjaciel i zawszę jak było jej smutno i mówiła że jest samotna to pisałem z nią ciągle a czasem rozmawialiśmy ze sobą przez telefon, jeździłem też do niej kiedy tylko chciała choć mieszkam około godzinę dalej i chodziłem z nią na spacery i nawet na zakupy, w dodatku byłem gotowy zgodzić się na wszystko co tylko chciała a ona naglę zdecydowała że nie jestem dla niej właściwy i teraz ma kogoś kogo poznała niedawno i nie wiadomo kto to jest a ze mną miała by pewną przyszłość. Nie wiem co mam zrobić, samo odrzucenie strasznie boli a wiedzieć że jest z kimś innym to już całkiem :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Właśnie dlatego jest z innym. Opis twojego zachowaniu to opis czego nie robić w stosunku do kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :'(
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Właśnie dlatego jest z innym. Opis twojego zachowaniu to opis czego nie robić w stosunku do kobiet

Ale dlaczego tak jest? ja nie narzucałem się jej tylko po prostu byłem dla niej kiedy tylko chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość 😢 napisał:

Ale dlaczego tak jest? ja nie narzucałem się jej tylko po prostu byłem dla niej kiedy tylko chciała

Bo się nie podobasz, tyle, nie ma chemii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blabkabla

Widocznie kłamales oszukiwales i byłeś ciągle niezdecydowany,znudziła się..kobiety lubią konkretnych facetów ,działających

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :'(
3 godziny temu, Gość Blabkabla napisał:

Widocznie kłamales oszukiwales i byłeś ciągle niezdecydowany,znudziła się..kobiety lubią konkretnych facetów ,działających

Nie jestem taki i na pewno nigdy bym jej nie okłamał ale coś jej we mnie nie pasowało niestety 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek
8 godzin temu, Gość 😢 napisał:

Jest mi przykro że wybrała kogoś innego mimo że dawniej mówiła że chcę ze mną być. Zaufałem jej a ona potem zmieniła zdanie a teraz już mam kogoś innego i nie mogę znieść oglądając ich zdjęcia na facebooku. Nie rozumiem jak mogła mi coś takiego zrobić i dlaczego woli jego choć ledwo co go zna zamiast mnie, ja robiłem dla niej wszystko jako jej przyjaciel i zawszę jak było jej smutno i mówiła że jest samotna to pisałem z nią ciągle a czasem rozmawialiśmy ze sobą przez telefon, jeździłem też do niej kiedy tylko chciała choć mieszkam około godzinę dalej i chodziłem z nią na spacery i nawet na zakupy, w dodatku byłem gotowy zgodzić się na wszystko co tylko chciała a ona naglę zdecydowała że nie jestem dla niej właściwy i teraz ma kogoś kogo poznała niedawno i nie wiadomo kto to jest a ze mną miała by pewną przyszłość. Nie wiem co mam zrobić, samo odrzucenie strasznie boli a wiedzieć że jest z kimś innym to już całkiem 😢

Współczuję. Przeżyłem kiedyś podobną sytuację. Ona związała się z obcym facetem, który pojawił się dosłownie znikąd. I tyle ją widziałem. Wcześniej wszystko wskazywało na to, że będziemy razem.To była najgorsza moja młodzieńcza tragedia. Myślałem, że już się nigdy po tym nie pozbieram. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 08i
10 godzin temu, Gość 😢 napisał:

Jest mi przykro że wybrała kogoś innego mimo że dawniej mówiła że chcę ze mną być. Zaufałem jej a ona potem zmieniła zdanie a teraz już mam kogoś innego i nie mogę znieść oglądając ich zdjęcia na facebooku. Nie rozumiem jak mogła mi coś takiego zrobić i dlaczego woli jego choć ledwo co go zna zamiast mnie, ja robiłem dla niej wszystko jako jej przyjaciel i zawszę jak było jej smutno i mówiła że jest samotna to pisałem z nią ciągle a czasem rozmawialiśmy ze sobą przez telefon, jeździłem też do niej kiedy tylko chciała choć mieszkam około godzinę dalej i chodziłem z nią na spacery i nawet na zakupy, w dodatku byłem gotowy zgodzić się na wszystko co tylko chciała a ona naglę zdecydowała że nie jestem dla niej właściwy i teraz ma kogoś kogo poznała niedawno i nie wiadomo kto to jest a ze mną miała by pewną przyszłość. Nie wiem co mam zrobić, samo odrzucenie strasznie boli a wiedzieć że jest z kimś innym to już całkiem 😢

Wiesz o tym że związek różni się od przyjaźni? Nie wprowadziłes tego napięcia seksualnego, chemii, zawaliles i tyle. Dobrze jest mieć przyjaciela na skinienie ale od mężczyzny oczekuje się czegoś innego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×