Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karola

Gruby facet

Polecane posty

Gość Karola

Dziewczyny co myslicie o seksie z grubym facetem ?!?  Moj kolega na wszystkie sposoby i wszystkie mozliwe podteksty proboje dac mi do zrozumienia ze chce zaciagnac mnie do lozka. Kwestia w tym ze on jest gruby a ja nie jestem "przekonana" do tego typu rozmiarow. W sumie jest fajny zaradny i dobrze zarabia ale ta jego tusza... Myslicie ze ktos taki to dobry partner dla dziewczyny mimo, że "rozmiarowo" rili jestesmy mocno inni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smak gumy

Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeżeli pasuje ci charakterem to zrób to. Porozmawiaj z nim i on dla ciebie zadba o siebie i schudnie bo będzie miał motywację, a ty będziesz miała dobrego chłopa i nie będziesz się zastanawiała w przyszłości czy dobrze zrobiłaś że nie dałaś mu szansy.

Upewnij się tylko czy on nie liczy tylko na bzykanie bez związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to decyzja należy do Ciebie, czy w jakis sposób Cie pociąga, bo jezeli za bardzo przeszkadza Ci to jak, wygląda to nie ma sensu. 

No a po drugie, czy, naprawde jest az tak gruby? To tez ważna kwestia, bo jezeli jest troche "misiowaty" to seks z nim może byc calkiem fajny 🙂 a jesli jest to jakas otylosc to po prostu moze byc trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powinienem tego pisać ale Oni są grubi. No dla mnie to najobrzydliwiejsza para. Jeszcze na zdjęciach z wesela jakoś to wyglądało ale jest życie. Co Tych ludzi skłoniło do związku. Dwa grubasy, Ona mądra a On nie potrafi zawiązać sobie buta.

Z dużej litery bo to moi znajomi, których unikam jak mogę , ale znajomi. Szacunek musi być.

...ty jesteś gruby, to staniesz na bramce. I wszystko jasne, kto pamięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, 130fox napisał:

W jakim sensie może być fajny?

Taki jak z każdym inny. Chodziło mi o to zeby dziewczyna go nie skreślała jezeli jest troche większy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, 130fox napisał:

Napisała ze jest gruby. Chcesz się z takim bzykać?

No każdy inaczej może postrzegać osobe grubą. Dla jednego jest to osoba ktora mogla by brac udział w zapasach sumo, dla drugiego taka ktora ma troche brzucha, a dla kogos innego grubasem będzie taki co nie ma kaloryfera na brzuchu 🤷‍♀️

I owszem ale nie gustuje w chudych mężczyznach 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ładna puszysta

Ja lubię grubasków ale może przez to że sama nie jestem szczupła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gruby to dyskwalifikacja. Ja lecę na szkieletorow. Jestem w stanie znieść normalną kubature, ale zapasiony? Niet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Onkosfera, przyznaj się leżałeś/aś obok Kuszełłe. To same cudowanie, bo kurrwa wszyscy widzieli "Mechanika". 

Dla nie zorientowanych aktor Christian Bale wygląda jak szkielet a dlaczego, to polecam obejrzeć ten film. Na kolana nie wali, ale coś w sobie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, 130fox napisał:

Twój facet wie o tym?

Odchudza się fur mich

33 minuty temu, Nowy w mieście napisał:

Onkosfera, przyznaj się leżałeś/aś obok Kuszełłe. To same cudowanie, bo kurrwa wszyscy widzieli "Mechanika". 

Dla nie zorientowanych aktor Christian Bale wygląda jak szkielet a dlaczego, to polecam obejrzeć ten film. Na kolana nie wali, ale coś w sobie ma.

Nie leżałam. Co tu wszyscy taka żydowska gwarą? Kuszełłe. Forume.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nie leżałam" , czyli z końcówkami nie będzie problemów. Wiadomo kobieta, czyli ostrożnie , powiedzmy.

A żydowsko, bo ja z Łodzi jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I nie wszyscy Onkosfera, tylko ja pozwalam sobie na takie pisanie . Taki rozbawiony Płock może poczuć się urażony. Jest Moon, kto to jest? Człowiek zagadka. Tak czy siak z Ziemi nie zobaczymy Jej, Jego ciemnej strony. Taki satelita. Łatwy do przepisania, jeśli ktoś miałby ochotę zadzierać z samym Księżyce3m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, M o o n napisał:

Masz to na piśmie?

Ściemnia jak zawsze. Ogarnie się i młodszej będzie szukał 🙂

To oczywiste. Taka kolej rzeczy. Im grubszy tym mlodsza.

1 godzinę temu, 130fox napisał:

Skąd u ciebie tyle nienawiści?

Nienawiść? Nie przesadzajmy😏Jestem frustratka i przegryw, chyba mogę być nieco jadowita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Nowy w mieście napisał:

I nie wszyscy Onkosfera, tylko ja pozwalam sobie na takie pisanie . Taki rozbawiony Płock może poczuć się urażony. Jest Moon, kto to jest? Człowiek zagadka. Tak czy siak z Ziemi nie zobaczymy Jej, Jego ciemnej strony. Taki satelita. Łatwy do przepisania, jeśli ktoś miałby ochotę zadzierać z samym Księżyce3m.

Cholera, strasznie trudny tekst tak późno w nocy, a ja zawiana... interpretację zostawię sobie na jutro... to znaczy dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Onkosfera napisał:

Cholera, strasznie trudny tekst tak późno w nocy, a ja zawiana... interpretację zostawię sobie na jutro... to znaczy dzisiaj.

Nie tekst jest trudny, tylko ten co go pisał 😂 Ja do tej pory nie mogę załapać tej gwary rodem z Piotrkowskiej 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Petro chłopiec napisał:

Nie tekst jest trudny, tylko ten co go pisał 😂 Ja do tej pory nie mogę załapać tej gwary rodem z Piotrkowskiej 😛

Piotrkowska jest fajna! Tylko czemu oni mówią dzień później, ze kobiety nie powinny tam same łazić po knajpach wieczorem? 🤔😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, M o o n napisał:

Masz to na piśmie?

Ściemnia jak zawsze. Ogarnie się i młodszej będzie szukał 🙂

Znowu jesteś 'wredny'?😉

Księżyc powinien być przyjazny, zwłaszcza dla kobiet...🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Maryyyś napisał:

Piotrkowska jest fajna! Tylko czemu oni mówią dzień później, ze kobiety nie powinny tam same łazić po knajpach wieczorem? 🤔😂

Nigdy nie byłem na tej ulicy więc nie mam pojęcia 😛

Cholera, nie mam na tym telefonie mojej ulubionej emotki... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Petro chłopiec napisał:

Nigdy nie byłem na tej ulicy więc nie mam pojęcia 😛

Cholera, nie mam na tym telefonie mojej ulubionej emotki... 

 

 

To Ci wstawie: 😴😴 Przecież ona powinna być na każdym. Nie bierz z emoji z tela tylko z klawiatury jak piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Petro chłopiec napisał:

😴😴😴 a nie, jednak jest 😂

Idę spać  bo już wszystkie internety przejrzałem z nudów. 

Dobranoc 🙂

Dobranoc 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Maryyyś napisał:

Pozdrawiam, Nowy 🙂

I od razu chce się żyć. Dziękuję Maryś. Ciszę się że Jesteś i nadajesz. Jesteś duszą towarzystwa. Niestety niedocenioną. Trzymaj się cieplutko i bądź sobą  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Nowy w mieście napisał:

I od razu chce się żyć. Dziękuję Maryś. Ciszę się że Jesteś i nadajesz. Jesteś duszą towarzystwa. Niestety niedocenioną. Trzymaj się cieplutko i bądź sobą  

Obiecałeś, że nie będziesz cytował? Co wyprawiasz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widać, obiecanki to cacanki. Żartuję oczywiście. Matysia to zalogowany user i dostaje powiadomienia jak coś się dzieje. I tak cytując Ją dostanie informację że nie poszło to jak krew w piach, tylko dotarło i jest mi bardzo miło.Tym bardziej że sam prowokuję ludzi by mnie przekopali a tu coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Nowy w mieście napisał:

Jak widać, obiecanki to cacanki. Żartuję oczywiście. Matysia to zalogowany user i dostaje powiadomienia jak coś się dzieje. I tak cytując Ją dostanie informację że nie poszło to jak krew w piach, tylko dotarło i jest mi bardzo miło.Tym bardziej że sam prowokuję ludzi by mnie przekopali a tu coś takiego.

Wcale nie żartujesz, całkiem serio to mówisz. Chcesz by odpowiadano, zaczepiano i sam zaczepiasz. I nie żadna Matysia a Maryyyś. Chcesz to mogę się zająć odpowiednio tym o czym wspominasz. Tylko obawiam się, że to nic nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to bardzo trudne, przynajmniej dla mnie. Uchwycić sens wypowiedzi adwersarza i odpowiedzieć w krótkim zdaniu. Ja zwyczajnie nie potrafię tego robić.

A tak właściwie to gdzie my jesteśmy? Gruby facet, gruby portfel. Tak do tematu, bo już zaczyna się tu kolegowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×