Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jon

Dziewczyny wolicie młodszych facetow

Polecane posty

Gość Jon

Ostatnio spotkałem się z koleżankom z dawnych lat mamy po 25 lat i w tym zecz że ona była z chłopakiem ktury ma 18 lat bylem w szoku ze z takim malolatem fakt wyglondal na starszego na ale 2 lata i zastanawia mnie co kobieta 25 letnia widzi w takim młodym coraz wincej spotykam się z takimi sytuacjami gdzie facet jest młodszy np moja kuzynka ma 28 a jest z 20 latkiem zawsze myślałem że dziewczyny wola starszych szkoda że to nie działa w 2 stronę ja ostatnio usluszalem od 18 łatki że jestem za stary dla niej

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Wolę młodszego 🙂 zdecydowanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jon
7 minut temu, Gość Ewelina napisał:

Wolę młodszego 🙂 zdecydowanie 

A ile masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joon
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

35 

To ile byś chciała żeby miał twuj facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oprocz upodobań to także zalezy od wieku kobiety. Często widzi sie ze kobiety dojrzałe wolą mlodzszych, te mlodzsze kobiety wolą straszych. 

Ja wole starszych 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merta
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

35 

Stara baba szuka jakichś przygód. Weź się kobieto za robotę bo twoja młodość niestety przeminęła i chyba chcesz tak ją sobie nadrobić..chcesz być uważana za jakąś mamuśkę czy o co chodzi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Starszych. kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beta
1 godzinę temu, Gość Jon napisał:

Ostatnio spotkałem się z koleżankom z dawnych lat mamy po 25 lat i w tym zecz że ona była z chłopakiem ktury ma 18 lat bylem w szoku ze z takim malolatem fakt wyglondal na starszego na ale 2 lata i zastanawia mnie co kobieta 25 letnia widzi w takim młodym coraz wincej spotykam się z takimi sytuacjami gdzie facet jest młodszy np moja kuzynka ma 28 a jest z 20 latkiem zawsze myślałem że dziewczyny wola starszych szkoda że to nie działa w 2 stronę ja ostatnio usluszalem od 18 łatki że jestem za stary dla niej

 

Dziwne. Większość kobiet ,które znam związała się ze starszymi od siebie partnerami. Różnica wieku wynosi najczęściej od 1 roku do 5 lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Don

Nienawidze mlodszych dzieciaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Beta napisał:

Dziwne. Większość kobiet ,które znam związała się ze starszymi od siebie partnerami. Różnica wieku wynosi najczęściej od 1 roku do 5 lat. 

Bo to faceci się starają o kobiety a większość facetów woli młodsze, więc te młodsze są ze starszymi bo tacy je chcieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×