Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość voyeur

nagość publiczna/przypadkowa

Polecane posty

1 godzinę temu, Gość voyeur napisał:

mieliście jakieś przypadki z nagością własną lub czyjąś spontanicznie, z przypadku, gdzieś tam? nieznajomej osoby albo przy kimś postronnym. (saunowe mitomanie mnie nie interesują :p)

Kąpałam się nago w jeziorze przy wyspie (rezerwat, dzikie kąpielisko). W pewnym momencie zorientowalam się że właściciel sasiedniej "cabin" gapił się ukradkiem z pomostu. Ale na szczęście nie zaczepiał, ja mialam swój pomost i były wysokie trzciny, więc moglam udać że calej sprawy nie było.

Gość Gosc
5 minut temu, Onkosfera napisał:

Kąpałam się nago w jeziorze przy wyspie (rezerwat, dzikie kąpielisko). W pewnym momencie zorientowalam się że właściciel sasiedniej "cabin" gapił się ukradkiem z pomostu. Ale na szczęście nie zaczepiał, ja mialam swój pomost i były wysokie trzciny, więc moglam udać że calej sprawy nie było.

Fajne bajki piszesz Kamila 😏

5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Fajne bajki piszesz Kamila 😏

Cieszę się że Ci się podobają. Kim jesteś? Znamy się?

Gość voyeur
27 minut temu, Ciri' napisał:

Mój pobyt na forum wygląda tak, że więcej czytam niż piszę 😉

nie ma co czytać 😉

19 minut temu, Gość Phiiiiphh napisał:

Ale ten voyeur to koles zkafeterii czy obcych służb czy jakiegoś spokojnego miejsca w Polsce zadaniowany sam nie wie przez kogo

tak, oczywiście. a świstak siedzi i zawija je w te sreberka..

17 minut temu, Gość Wiesia napisał:

To Polki sa zacofane i np. Wstydzą się swego chłopaka podczas badań krocza i porodów.  A całkiem obecnemu facetowi ginekologowi pokazują wnętrze cipki! A do tego te tępe dziewczyny które idą same na badanie krocza robią tak   (  

Foto: PAP

19 kobiet pokrzywdzonych przez ginekologa. Lekarz gwałcił je w swoim gabinecie

0‹ wróć

Szacuje się, że w Polsce każdego dnia dochodzi do 200 gwałtów, zaledwie 10 proc. z nich zgłaszanych jest na policję

Monzer M., ginekolog, został oskarżony o z­gwałcenie oraz doprowadzenie do innej czynności seksualnej wobec swoich pacjentek

Na policję i do prokuratury w Zabrzu zgłosiło się 20 kobiet, 19 z nich przesłuchanych przez sąd otrzymało status pokrzywdzonej przez Monzera M.

Policja apeluje o dalsze zgłaszanie się ofiar ginekologa

Badanie ginekologiczne dla wielu kobiet jest mało komfortowe, dlatego też często szukają lekarza, przy którym będą czuć się swobodnie, który w jak największym stopniu zminimalizuje ich niepokój, czasami też wstyd. Co miały czuć pacjentki ginekologa Monzera M., który w swoim prywatnym gabinecie dopuścił się gwałtu i innych czynności seksualnych?)

tego nie dotyczy nasz wątek

Gość voyeur
16 minut temu, Onkosfera napisał:

fajnie 🙂

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować