Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mak

Dziewczyny jaki podoba się wam typ faceta

Polecane posty

Gość Mak

Typy wyżelowany letki zarost tatuaże taki Alvaro czy wolicie normalnego chłopaka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie byłby to ktoś kto słucha podobnej muzyki... raczej stroni od klubów disco i disco polo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Normalny to znaczy jaki ? Łysy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żel równa się dyskwalifikacja. Zwłaszcza jak włosy ułożone w jeżozwierza lub pi.z.deczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

3 minuty temu, marawstala napisał: W sumie byłby to ktoś kto słucha podobnej muzyki... raczej stroni od klubów disco i disco polo X jaka to muzyka? 😘

Gitarowa : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbi

A niebieskooki blondyn jak np. Glik lub Błaszczykowski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

Pytanie bardzo ogólne. Jak dla mnie facet musi mieć trochę ciałka, brzuszek, nóżki większe, ale w granicach rozsądku. Tatuaże nie są żadną przeszkodą. Fryzura to indywidualna sprawa, jak dla mnie facet musi być po prostu zadbany, ładnie pachnieć, czyste i wyprasowane ubrania, zadbane dłonie i uśmiech. Myślę, że zako...ąc się tak szczerze kompletnie obalamy ten nasz 'typ', bo w każdym możemy dostrzec swój 'ideał' 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr.fox

Szczupły , wysoki, inteligentny, obyty i miły, czysty, samoświadomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Leżaczek napisał:

😞 daj przykład 

Ok. choć ciężko wybrać jeden utwór...

Jest w miarę spokojny, taka balladka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihi

gruby potrel i bez węża w kieszeni, reszta nie ważna może być nawet 90 letnim bezdzietnym impotentem 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dominujący trochę, mądry i inteligentny albo mądry lub inteligentny ,,czuły, zaradny , szanujący kobiety, dobrze jakby lubił koty , dbający o wygląd i higienę, pachnący raczej bez zarostu chyba że mu pasuje. Ja osobiście nie lubię długich włosów, sama słucham Metalu ale Ci typowi metale to flejtuchy nie wiadomo dlaczego, z włosami rosnącymi w samopas które szampon i wodę widzą chyba raz na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianna

Wysoki, taki w granicach 185-190, umięśniony, płaski brzuch z kaloryferem, szeroki w barkach, wąski w talii , twarz przystojna-męska, dobrze ubrany, koniecznie dopasowane ciuchy do sylwetki, seksowny tyłek, duże dłonie i zadbane rzecz jasna  to w kwestii wyglądu , do tego oczywiście ciekawe hobby które praktykuje, dobra posada w jakiejś firmie albo własna działanosc, która oczywiscie przynosi duże zyski, dobry nowy samochod, swoje mieszkanie minimum a najlepiej jakis domek z ogrodem 

 

to jest typ faceta na który kazda panna czeka , sami sobie panowie powiedzcie, czy macie cos z tego?? bo ja szczerze wątpie 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
32 minuty temu, Gość Dr.fox napisał:

Szczupły , wysoki, inteligentny, obyty i miły, czysty, samoświadomy.

Gej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yxyx

Niebieskooki blondyn bez nadwagi, z brodą. Długie włosy mile widziane. Taki Brad Pitt 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr.fox
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Szczupły , wysoki, inteligentny, obyty i miły, czysty, samoświadomy.

>Gej

Niesomdzę. Znam takiego hetero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Brunet lub szatyn (może mieć odrobinę siwizny), od 180 do 185 cm wzrostu, normalnej budowy ciała. Przede wszystkim dbający o higienę, uśmiechnięty, z fajnym poczuciem humoru, towarzyski, z dystansem do świata, przedsiębiorczy, szanujący kobiety, dobry kierowca, potrafiący jeździć na nartach, mile widziana umiejętność gotowania (od czasu, do czasu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie
1 godzinę temu, Gość Mak napisał:

Typy wyżelowany letki zarost tatuaże taki Alvaro czy wolicie normalnego chłopaka 

a co to dla ciebie normalny? taka fleja? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie

jak facet ma zarost to juz normalny nie jest ? pierwsze slysze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Leżaczek napisał:

8 godzin temu, marawstala napisał: Ok. choć ciężko wybrać jeden utwór... Jest w miarę spokojny, taka balladka... X https://youtu.be/jLruv4L5ykQ to lubię ☝👆👋👋😙😙😙😙😙  

Podaj wykonawcę i tytuł bo linki nie działają... zawsze wyskakuje 404 not found (ale być może tylko u mnie) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Leżaczek napisał:

2 godziny temu, marawstala napisał: Podaj wykonawcę i tytuł bo linki nie działają... zawsze wyskakuje 404 not found (ale być może tylko u mnie)  X korn live 👌😗

Korn hmm nie powiem, że słucham bo tak nie jest... przez krótką chwilę urzekł mnie on... 

Słuchałam tego w zapetleniu a teraz nie wiem dlaczego : ) nie no ogólnie spoko... ale nie do końca moje klimaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brian albo był albo nadal jest członkiem tego zespołu dlatego o nim wspomniałam : )

Prawdziwa mękę pańska przechodzę jak słyszę Slipknota... nie wiem ale mało który zespół tak źle wpływa na moja psychikę... a byłam na ich koncercie tak w sumie przez przypadek (tego dnia można było zobaczyć i posłuchać wiele zespołów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Realista

Nie oszukujcie się stare panny, i tak skończycie z niskim, grubym, kartoflanym zakolakiem. Ale pomarzyć zawsze można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

: ) No proszę proszę... czarodziejki z księżyca .) 

Nie wiem jak to zrobiłeś, ale tym razem link działa : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Realista napisał:

Nie oszukujcie się stare panny, i tak skończycie z niskim, grubym, kartoflanym zakolakiem. Ale pomarzyć zawsze można

Skończymy same po prostu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Leżaczek napisał:

1 godzinę temu, marawstala napisał: : ) No proszę proszę... czarodziejki z księżyca .)  Nie wiem jak to zrobiłeś, ale tym razem link działa : ) X a jakie mokre sam seks zielona 😌👌

Ale mimo wszystko i tak Alizee przoduje, co nie .)

Zobacz sobie tę dziewczynę : ) do lolity  też jej trochę daleko... ale myślę, że zdobędzie Twe serce .)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 19.01.2020 o 15:15, Gość Mak napisał:

Typy wyżelowany letki zarost tatuaże taki Alvaro czy wolicie normalnego chłopaka 

ani jeden, ani drugi. Wolę metali, ewentualnie hipsterów/hipisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×