Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosia

Poszukuję chętnych do pracy w networkingu / MLM

Polecane posty

Gość Gosia

Zapraszam wszystkich zainteresowanych do współpracy z cudowną firmą w marketingu bezpośrednim. Firma jest młodziutka na naszym Polskim rynku, ma świetny plan marketingowy i tym samym daje ogromnie satysfakcjonujące korzyści. Jest to własny biznes który nie potrzebuje żadnego wielkiego inwestowania jak w pozostałych firmach które chcielibyśmy założyć. W cenie rejestracji (do wyboru kilka wariantów na każdą kieszeń) otrzymujemy produkty, własne biuro online wraz ze wszystkimi materiałami, informacjami, narzędziami i wiele innych, i magazyn produktowy (nie w Twoim domu), to firma przesyła produkty za Twoim pośrednictwem do klienta. Także jak widzisz nie zawracasz sobie głowy tymi sprawami, Ty się skupiasz na swojej bezpośredniej pracy i za to firma Cie wynagradza na wiele sposobów. Produkty to niesamowita seria kosmetyczna z którą do czynienia ma każdy człowiek. Produkt już odnosi sukces w wielu branżach związanych z urodą i kosmetyką. Otrzymujesz wsparcie w postaci bezpośrednich kontaktów, szkoleń i uczestniczenia w konferencjach firmy. Wszystko to daje nam satysfakcję i przyjemność ponieważ budujemy swój niezależny biznes z pomocą innych a nie jak to bywa w realu często musimy sobie sami radzić a wszyscy traktują nas jak konkurencję. Tutaj wspieramy się ponieważ taką etykę prowadzi firma i tak funkcjonuje praca w networkingu. Wynikają z tego nowe znajomości, przyjaźnie, spotkania na szkoleniach, wycieczki oraz odpowiednie pieniądze adekwatne do zaangażowania. Szczegółowych informacji udzielę na maila lub przez telefon po wyrażeniu takiej chęci. Pamiętajmy o tym że firma jest młoda u nas ale osiąga już ogromne sukcesy wraz z nagrodami na świecie więc jak dołączysz dziś tym szybciej zaczniesz zarabiać. Jest jeszcze wiele bonusów o których opowiem bezpośrednio Tobie. Zaskoczą Cie napewno:) Zapraszam osoby z doświadczeniem w tej branży jak i również osoby bez doświadczenia. Wszystkiego Cię tutaj nauczymy. Co więcej można chcieć?:) Praca w domu....lub offline Ty decydujesz jak to połączysz. Wiele osób już zaufało firmie, spróbuj i zaufaj i TY! Pamiętaj, tutaj nie będziesz sam ze swoimi problemami, grupa ludzi czeka na to aby Ci pomóc. Niech Cię strach nie ogranicza, bo nic nie zyskasz. Mój nauczyciel kiedyś odpowiedział koleżance na wątpliwość.....ale co ja mam zrobić, gdy ja się boję? Nic......zrób to bojąc się!!! Zapraszam serdecznie po więcej informacji pod adres alabama_2002@interia.pl  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×