Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smutas

Wstydzę się ciążowego brzucha...

Polecane posty

Gość Smutas

Jestem w 26 tygodniu pojedynczej ciąży i wstydzę się mojego ogromnego brzucha. Ciągle mam przytyki, że to chyba bliźniaki, że pewnie zaraz jadę na porodówkę, że mam wielki brzuch, X oraz Y miała taki dopiero w 40 tygodniu... Dziś byłam na zajęciach ze szkoły rodzenia i pani prowadząca powiedziała „pani jest chyba w najstarszej ciąży, na kiedy termin?” i jak nieśmiało odpowiedziałam, że koniec kwietnia, to po sali zaczęły się szepty, bo okazało się, że większość ma o połowę mniejszy brzuch, a termin na marzec... Ogromnie wstydzę się mojego brzucha, a mimo, że jest tak wielki, to słabo czuję ruchy, bo mam tłuszcz na brzuchu i łożysko na przedniej ścianie. Mam 160 cm i 65 kg (4 przytyłam w ciąży). Musiałam się wyżalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Autorko ale czego ty się wstydzisz?  Daj spokój ja mam 152 cm i tez miałam wielki brzuch. Jak wchodziłem do pokoju to bylo widać mój brzuch brzuch brzuch a gdzieś z tyłu reszta mnie:) nie przejmuj się.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k3k

Biedactwo, urodzisz i brzuszek zniknie.

Strasznych ludzi wokół siebie masz, skoro przybranie 4 kg uważają za ciążę bliźniaczą a pani w szkole rodzenie twierdzi, że to najstarsza ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorelei

Może będzie duży dzidziuś po prostu. 

Ja w ciąży przytyłam 20 kg więc pomysl jak wyglądałam 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie przejmuj się ludzie zawsze gadają 🙂 moja teściowa przyszła już mi powiedziała że pewnie w ciąży się mega roztyje bo teraz się odchudzam do ślubu więc potem mega przytyje. Ech nie ma to jak mile słowa 🙂 ona tak ma że każdego musi skomentować. Chodź z uniesona głową 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktosiek

Ja też mam około 160 wzrostu i w ciąży miałam duży brzuch. Wk..ły mnie głupie komentarze ograniczonych ludzi, o rzekomych blizniakach, że inne kobiety mają taki brzuch przed porodem itd. Płakałam przez to często i nie chciałam pokazywać się ludziom by nie słyszeć tych komentarzy 😥. Na szczęście jakoś przetrwałam i więcej nie zamierzam być w ciąży. Życzę wytrwałości, ewentualnie mów, że to piecioraczki....może jakaś ameba umysłowa się zorientuje, że popełniła nietakt. Oczywiście te teksty słyszysz zapewne tylko od kobiet....głupich p.i.z.d. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doda

Ej no daj spokoj, brzuszek po urodzeniu zgubisz! Wytrzymaj jeszcze troszke! Bedziesz miala dzieciatko za to! 

Zazdroszcze... Bo ja mam plaski brzuch ale za to brak dzieci i brak perspektyw na nie jak na razie😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 Brzusio u kobiet jest fajny ,  uwielbiam go całować  i obojętne czy ciążowy czy tłuszczyk .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
20 minut temu, Gość Doda napisał:

Zazdroszcze... Bo ja mam plaski brzuch ale za to brak dzieci i brak perspektyw na nie jak na razie😐

Ja też 😞

Autorko, nie przejmuj się. Czesto u nizszych kobietek brzuszek wygląda na większy, na wysokiej inaczej się "rozkłada" i wygląda na mniejszy. Najwazniejsze, aby dziecko było zdrowe, więc uszka do góry i dbaj o sobie, także o swoje samopoczucie. Dla wścibskich ten tekst z pięcioraczkami powinien zadziałać 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wstydzisz się, że nosisz w sobie dziecko?? Ile masz lat????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta

Chyba trochę przesadzasz. Akurat tak się składa że wszystkie wymiary mamy bardzo podobne a mój brzuch jest o wiele mniejszy niż jak klikam zdjęcia na instagramie. Jutro zaczynam 27tydzień i również przytyłam 4 kilogramy, mam 161cm wzrostu i ważę 67kg.

jak stoję przodem lub tyłem to w ogóle nie widać że jestem w ciąży. Jak stoję bokiem to coś tam odstaje ale wyglądam jakbym się „najadła” nie mogę się wręcz doczekać ciążowego bębenka... od początku ciąży na insta wrzucam hasztag tygodnia w którym akurat jestem i porównuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta

Również mam łożysko na przedniej ścianie I to przez to słabiej czujemy ruchy. Tak przynajmniej mi powiedziano już na samym początku ciąży 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :))

Ja czekam kiedy wreszcie będzie widać brzuszek:)pewnie urośnie dopiero latem-bede go dumnie exponowac:)przecież to piękny stan!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja również się wstydzę, bo wszyscy wiedzą, że to robiłam 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×