Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Monika160280

Zakochałam się w żonatym mężczyźnie

Polecane posty

Jestem znudzona 40letnia mężatką z 18 letnim stażem.Poznalam go na czacie umówiliśmy się na spotkanie przy kawie,nie brałam tego na poważnie miało być miło kawa sex i tyle.Przedstawilam mu się jako Anna choć to nie moje imię oklamalam go.los potrafi płatać figle on chciał kolejny raz się spotkać czemu nie z mężem i tak mnie nic nie łączy nie kocham go ale go nie zostawię ze względu na dzieci,on jest rozwodnikiem po raz drugi żonaty od pół roku ale nie kocha jej jest z nią z wygody nie ma dzieci.Jest tak cudownie spotykamy się dwa razy w tygodniu raz w miesiącu wyjeżdżamy na wspólne weekend.codziennie rozmawiamy tel piszemy do siebie, zadeklarowaliśmy że nie rozbijamy swoich rodzin, nazywa mnie swoją żoną daję mi to czego mój mąż nigdy mi nie da,chcemy dalej w tym trwać jesteśmy ze sobą od 5miesiecy pasujemy do siebie jak dwie krople wody.tylko jak przyznać mu się do tego że mam inne imię nie mam odwagi.prosze nie linczujcie mnie tylko doradzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiert mu że masz na imię Monika A zawsze chciałaś mieć Anna i tyle, i z tego powodu tak się przedstawiłaś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Big

Tutaj dobra rada to rzadkość.

Ale skoro już: im prędzej mu się przyznasz tym lepiej, ale sądzę, że już jest dość późno. Coś czuję, że zaczynają się uczucia, a to początek problemów. Wasze deklaracje mogą iść w kąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piter5

Moniko, na jakim portalu go poznałaś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do czego ten swiat zmierza 😱

Ty sie martwisz jak mu powiedzieć ze podałaś zmyslone imię a nie martwisz sie tym ze sie kur*isz? 🤦‍♀️ Oczywiscie facet nie lepszy. 

I to nie jest zwykła zdrada tylko tak jak wyżej napisalam. Rozbijacie dwie rodziny, nie myśląc o niczym. Jestes z mężem bo dzieci, a nie pomyslalas co zrobisz dzieciom jak to sie wyda?  

Jak myśle ze większego dna tutaj nie znajde to zawsze jednak znajdzie sie ktoś kto mnie uświadomi ze ludzie potrafią upasc jeszcze niżej niz sie wydaje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Laluz napisał:

Lili, przecież to prowokacja 🙂

Poniekąd sie domyślam, bo gdyby chciala to po prostu by zapytała jak powiedziec facetowi  ze go oklamala co do imienia. Jednak po ludziach, szczególnie tutaj mozna sie wszystkiego spodziewać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×