Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
tomek59861

Ciąża cuckold

Polecane posty

Witam,
Szukam Pani najlepiej domiującej ale niekoniecznie do związku a w przyszłości małżeństwa cuckold. Interesują mnie klimaty cuckold, ultimate cuckold, cuckold pregnancy.
Zobowiązuję sie dotrzymywać całkowitej czystości i wiernosci mojej partnerce ale bynajmniej nie oczekuję od Ciebie tego samego.
Podaruję Ci calkowitą swobodę seksualą, możliwość doboru partnerów seksualnych wobec swoich potrzeb, z którymi będziesz mogła sie spotykać kiedy i ile chcesz i gdzie zechcesz. Nawet w naszym wspólnym domu.
Chciałbym tez zalozyc z Tobą rodzinę z tym że ojcem biologicznym Twoich dzieci zostaną Twoi kochankowie. Zobowiazuję sie do ich wychowania jak wlasnych.
Jesli interesuje Cię to co proponuję to prosze odezwij się: ulegly85@interia.eu

Gość Młoda Mama

Ja w ósmym miesiacu ciąży miałam niesamowity pociąg do seksu. Namowiłam meza na seks grupy maz i dwoch kolegów którzy czesto byli u nas na ogladaniu meczy połkarskich. Udało sie trzy razy gdzie po trzecim jechaliśmy z mężem do porodu bo był przy mnie przy porodzie. 

10 godzin temu, Gość Młoda Mama napisał:

Ja w ósmym miesiacu ciąży miałam niesamowity pociąg do seksu. Namowiłam meza na seks grupy maz i dwoch kolegów którzy czesto byli u nas na ogladaniu meczy połkarskich. Udało sie trzy razy gdzie po trzecim jechaliśmy z mężem do porodu bo był przy mnie przy porodzie. 

No to gratuluje szczerze. Wspaniala z Ciebie kobieta. Marze wlasnie o takiej malzonce jak Ty. O tym zeby uprawiala seks z kim zechce bez zadnych zahamowan akceptujac mozliwosc ciazy i jej konsekwencje.

Ja chcialbym tak wychowywac przynajmniej 2 dzieci mojej malzowki i jej kochankow.

Popiszemy razem o Twoich przezyciach?  Chcialbym dowiedziec sie wiecej jak to wyglada w praktyce. Jesli sie zgadzasz to prosze wyslij wiadomosc: ulegly85@interia.eu

Gość tęczowy 🏳️‍🌈
12 minut temu, tomek59861 napisał:

I tu sie mylisz. Co ma leciec to leci. 

Hej. Lubisz mieć masowaną prostatę po przez analny stosunek męsko-męski? Wiesz 🤙)) 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować