Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Chcę napisać do dziewczyny bo już pewnie się z nią nie spotkam

Polecane posty

Gość Gość

Chcę napisać do pewnej dziewczyny.Po prostu spodobała mi się kiedyś trochę pisaliśmy i raz miałem okazję ją spotkać i pogadać.Wolałbym z nią o tym pogadać ale że nie mam i pewnie nie będę miał takiej okazji chcę napisać i wyrzucić z siebie wszystko co do niej czuje bo i tak gdyby chciała to i tak się nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie

Co chcesz jej napisać i dlaczego miałoby się nie udać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeśli chcesz wyznać uczucia Walentynki będą dobrą okazją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Pisz ,kobiety lubią takie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po prostu chcę napisać co czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Najlepiej odnow z nią kontakt i później ewentualnie zobaczysz co z tego będzie,jesli nie będziecie  mieć  okazji sie spotkać to napisz jej w wiadomości co czujesz 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Po prostu chcę napisać co czuję.

A co czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koneser

Napisz do niej jak Bogus - 'Nie chce mi się z Tobą gadać'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
32 minuty temu, Gość Pytanie napisał:

Co chcesz jej napisać i dlaczego miałoby się nie udać?

Chcę napisać co czuję i nie tylko.Nie uda się bo mieszkamy daleko od siebie i poza tym nie zbyt dużo wolnego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gościu napisał:

A co czujesz?

Że mi się podoba i się zakochałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Że mi się podoba i się zakochałem.

Długo ją znasz, że sie tak odrazu  zakochałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćgosc

No to pisz co czujesz nic nie tracisz w pysk Ci nie da 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gościu napisał:

Długo ją znasz, że sie tak odrazu  zakochałeś?

Znałem ją kiedyś z widzenia.Później nie zwracałem na nią uwagi i po prostu nagle gdy ją kiedyś widywałem to  po prostu się stało.Dodam że jest wolna i nie z powodu że jakiś inny do niej startuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A czyste nosi majtki? Bez śladów krwi,kału,śluzu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Znałem ją kiedyś z widzenia.Później nie zwracałem na nią uwagi i po prostu nagle gdy ją kiedyś widywałem to  po prostu się stało.Dodam że jest wolna i nie z powodu że jakiś inny do niej startuję.

Jest wolna? No to działaj chłopie.Przecież w każdej chwili ktoś może Ci ją podebrać. Wszędzie wokoło jest masa facetów szukających dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Masa facetów szukających brudu w gaciach ☺ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Znałem ją kiedyś z widzenia.Później nie zwracałem na nią uwagi i po prostu nagle gdy ją kiedyś widywałem to  po prostu się stało.Dodam że jest wolna i nie z powodu że jakiś inny do niej startuję.

Znałeś ją i nie zwracałeś uwagi....dziwne to troche? Nagle ci sie spodobała?Razem pracujecie? Coś mi sie wydaje, że nie  już masz innego wyboru i podbijasz do jedynej wolnej panny. Troche to nie fair w obec taj dziewczyny jak już nie ma innej na horyzoncie to sobie o niejvwspomniałeś.No sorry ale tak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu

Dlaczego odrazu zakładasz, że już sie pewnie z nią nie spotkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwakkf
5 minut temu, Gość gość napisał:

Masa facetów szukających brudu w gaciach ☺ 

tvoyej matki i siostry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Krak sprawdź lepiej czy Ci sluz nie zaczyna zasychać w majtkach.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
43 minuty temu, Gość Gość napisał:

Znałem ją kiedyś z widzenia.Później nie zwracałem na nią uwagi i po prostu nagle gdy ją kiedyś widywałem to  po prostu się stało.Dodam że jest wolna i nie z powodu że jakiś inny do niej startuję.

Zakochałeś się w jej wyglądzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciusia zaplakana
57 minut temu, Gość Gość napisał:

Że mi się podoba i się zakochałem.

Jeju jakie mile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość San
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Jest wolna? No to działaj chłopie.Przecież w każdej chwili ktoś może Ci ją podebrać. Wszędzie wokoło jest masa facetów szukających dziewczyny.

Zrób to jak najszybciej ale przemyśl to bardzo dobrze co chcesz napisać jednak faktycznie zrób to jak najszybciej bo skończysz tak jak ja. Ja choć pisałem szczerze to długo planowałem co i jak napisać i jak już napisałem to nie było szans by nie odpisała bo napisałem to tak dobrze, zaakceptowała moje uczucia jednak w tym czasie już do tego czasu kogoś znalazła więc już na wszystko już za późno.

Jak tego nie zrobisz szybko to pożałujesz to tak jak ja, dlatego pomyśl jutro najlepiej rano przez nawet 2 godziny, przygotuj co chcesz  napisać i wyślij.

Jak coś to mogę ci poradzić co napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Napisze ze sie zakochał a ta mu się rzuci w ramiona. Ludzie nie tak się zdobywa kobiety często te wyznania za szybkie wszystko psuja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość Gościu napisał:

Dlaczego odrazu zakładasz, że już sie pewnie z nią nie spotkasz?

Może się kiedyś uda ale to nie takie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość gość napisał:

Zakochałeś się w jej wyglądzie?

Nie tylko w wyglądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Gość Gość napisał:

[...] Chcę napisać do dziewczyny bo już pewnie się z nią nie spotkam [...] chcę napisać i wyrzucić z siebie wszystko co do niej czuje bo i tak gdyby chciała to i tak się nie uda.

W takim razie swoje wyznania zapisz w pamiętniku i schowaj do szuflady. Skoro twierdzisz, że dzieli Was spora odległość, że nie widzisz szans na rozwinięcie relacji, po prostu nie zachowuj się egoistycznie i nie przerzucaj na tę kobietę swoich frustracji. Niech ma możliwość układania sobie życia bez wątpliwości i ze spokojem ducha, bez ryzyka straty czasu. Tym bardziej sam nie narażaj się na odrzucenie - z tego, co napisałeś wynika, że nawet się nie znacie, ledwie pisaliście i raz się spotkaliście, to za mało, by mówić o zakochaniu. Rozumiem zauroczenie, ale nie w tak przybijającej atmosferze, jaką teraz tworzysz. Jeśli Ci na niej zależy, to zbieraj 'zad w troki' i jedź do niej, układając już realny plan bliższego zamieszkania. Bez zbędnego marudzenia. A jeśli wyszukujesz problemy i chcesz, by ktoś za Ciebie je rozwiązywał - po prostu milcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
29 minut temu, Nenesh napisał:

W takim razie swoje wyznania zapisz w pamiętniku i schowaj do szuflady. Skoro twierdzisz, że dzieli Was spora odległość, że nie widzisz szans na rozwinięcie relacji, po prostu nie zachowuj się egoistycznie i nie przerzucaj na tę kobietę swoich frustracji. Niech ma możliwość układania sobie życia bez wątpliwości i ze spokojem ducha, bez ryzyka straty czasu. Tym bardziej sam nie narażaj się na odrzucenie - z tego, co napisałeś wynika, że nawet się nie znacie, ledwie pisaliście i raz się spotkaliście, to za mało, by mówić o zakochaniu. Rozumiem zauroczenie, ale nie w tak przybijającej atmosferze, jaką teraz tworzysz. Jeśli Ci na niej zależy, to zbieraj 'zad w troki' i jedź do niej, układając już realny plan bliższego zamieszkania. Bez zbędnego marudzenia. A jeśli wyszukujesz problemy i chcesz, by ktoś za Ciebie je rozwiązywał - po prostu milcz.

Chcę po prostu napisać co czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
29 minut temu, Nenesh napisał:

W takim razie swoje wyznania zapisz w pamiętniku i schowaj do szuflady. Skoro twierdzisz, że dzieli Was spora odległość, że nie widzisz szans na rozwinięcie relacji, po prostu nie zachowuj się egoistycznie i nie przerzucaj na tę kobietę swoich frustracji. Niech ma możliwość układania sobie życia bez wątpliwości i ze spokojem ducha, bez ryzyka straty czasu. Tym bardziej sam nie narażaj się na odrzucenie - z tego, co napisałeś wynika, że nawet się nie znacie, ledwie pisaliście i raz się spotkaliście, to za mało, by mówić o zakochaniu. Rozumiem zauroczenie, ale nie w tak przybijającej atmosferze, jaką teraz tworzysz. Jeśli Ci na niej zależy, to zbieraj 'zad w troki' i jedź do niej, układając już realny plan bliższego zamieszkania. Bez zbędnego marudzenia. A jeśli wyszukujesz problemy i chcesz, by ktoś za Ciebie je rozwiązywał - po prostu milcz.

Nie wymagam od niej niczego chcę tylko żeby to wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nie wymagam od niej niczego chcę tylko żeby to wiedziała.

Czyli wymagasz od niej współudziału w Twoich uczuciach, których tak naprawdę nie doświadczy, bo Twoim zdaniem nie ma takiej możliwości - to w porządku wobec niej? Jaki jest faktyczny powód Twojej chęci wyznania? Może zwyczajnie nie radzisz sobie z emocjami, chcesz zapewnienia o istnieniu szansy, oczekujesz, że ona rozwiąże problem za Ciebie...? Poza zbędnym obciążeniem emocjonalnym, jak przypuszczasz, co jest pozytywnego dla tej kobiety w Twoim wyznaniu na odległość? I czy wiedza jest dla niej budująca, czy wręcz przeciwnie?... Przeanalizuj gruntownie sytuację, nim podejmiesz decyzję. Czasem takie wyznania potrafią przynieść krzywdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×