Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tylko prawdziwe zdarzenia

Czy ktoś dostał na ślubie pocięte gazety w kopercie?

Polecane posty

Gość Tylko prawdziwe zdarzenia

Hej zastanawia mnie jedno, czy gazety w kopercie to taka rzadkość i szczyt buractwa czy jednak się często zdarza? Moja koleżanka miała wczoraj wesele i ktoś podarował im pustą zaklejoną koperte. Sama nie wiem co o tym myśleć dlatego powiedzcie ze faktycznie dużo osób to robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość xxx

Ja myślałam, że do koperty wkłada się przede wszystkim kartkę z życzeniami i podpisem, a do tego pieniądze. A o gazetach to wiem tylko z netu. Może koleżanka poprosiła o pieniądze w zaproszeniu? Na taki nietakt ktoś mógł zareagować po chamsku i dać pustą kopertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mahls

Niestety ja tez dostałam jedna pusta kopertę. Do dzisiaj nie wiem od kogo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka

tez dostałam pusta koperte i wiem od kogo, najlepsze że ten co ją dał od 10 lat udaje że włożył 500 zł i nie ma pojęcia że ja wiem jaki z niego burak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

U nas daje się kartkę z życzeniami i podpisem i do tej kartki wkłada pieniądze. Te niepodpisane koperty to chyba tylko dzikusy na wschodzie dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

braliśmy ślub 5 lat temu, sami najbliżsi znajomi i wydawać by się mogło że najbliższa rodzina. Od chrzestnej dostaliśmy używaną, odrobinę niedomytą kawiarkę i świąteczny obrus (braliśmy ślub na początku grudnia). Moja chrzestna zajechała z mężem na nasz ślub nowiutkim mercem ;)

Natomiast jedna koperta była pusta, a w drugiej były dwa 100 zł przełożone kilkoma papierami i spięte gumką. Nie mam jednak pojęcia od kogo to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja nie pamiętam pustej koperty u siebie, ale słyszałam o takich sytuacjach. Szczyt bezczelności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Szczyt buractwa to dawać kasę zamiast prezentu. Dobrze że nikt w moim otoczeniu nie bierze ślubów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kto robi takie rzeczy... w głowie się nie mieści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No chyba kazdy gośc/ rodzina wręcza kopertę z podpisanymi życzeniami ew plus w środku kasa. Więc chyba po przejrzeniu od kogo są podpisane koperty ta nie podpisana ew bez zyczen tylko gazety np wiadomo juz od kogo jest. Nie wierze w te bajki i gazetach i pustych kopertach. No chyba ze ktos zapomniał włozyc do zyczen kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Teraz większość od razu sprawdza koperty i wie od kogo nawet jak nie są podpisane... ale ludzie są dziwni z tymi gazetami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara

U mnie na slubie byla najblizsza rodzina 48 osob i na tak male wesele mielismy 1 pusta koperte ale wiemy od kogo bo reszta byla podpisana😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja koleżanka dostała jakieś wycięte z neta banknoty z napisami: bóg ojciec kaczor, sekta smoleńska i coś tam jeszcze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jem

O pustych kopertach słyszałam że się nieraz zdarzają, ale żeby włożyć pocięte gazety to pierwsze słyszę.Przecież każdy podpisuje kartkę z życzeniami ,nikt nie daje pieniędzy bez podpisu,łatwo jest w ten sposób wyłapać kto dał tą pustą kopertę jeżeli pozostałe były podpisane.My od mojego ojca siostry dostaliśmy jedynie 300 zł,a są to ludzie naprawdę bogaci, co roku spędzają miesiąc w Australii, mają tam domek letniskowy, oboje mieli wysokie stanowiska w wojskowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość Jem napisał:

.My od mojego ojca siostry dostaliśmy jedynie 300 zł,a są to ludzie naprawdę bogaci, co roku spędzają miesiąc w Australii, mają tam domek letniskowy, oboje mieli wysokie stanowiska w wojskowości.

Są bogaci, bo nie sponsorują czyichś wesel. Pewnie wiedzieli, że masz spore oczekiwania odnośnie koperty od nich i pokazali ci, gdzie mają te oczekiwania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
28 minut temu, Gość gość napisał:

Są bogaci, bo nie sponsorują czyichś wesel. Pewnie wiedzieli, że masz spore oczekiwania odnośnie koperty od nich i pokazali ci, gdzie mają te oczekiwania. 

W punkt👏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 godzin temu, Gość Mahls napisał:

Niestety ja tez dostałam jedna pusta kopertę. Do dzisiaj nie wiem od kogo 

Oj, niestety...jak  żyć, gdy nie ma zwrotu za talerzyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Jem napisał:

O pustych kopertach słyszałam że się nieraz zdarzają, ale żeby włożyć pocięte gazety to pierwsze słyszę.Przecież każdy podpisuje kartkę z życzeniami ,nikt nie daje pieniędzy bez podpisu,łatwo jest w ten sposób wyłapać kto dał tą pustą kopertę jeżeli pozostałe były podpisane.My od mojego ojca siostry dostaliśmy jedynie 300 zł,a są to ludzie naprawdę bogaci, co roku spędzają miesiąc w Australii, mają tam domek letniskowy, oboje mieli wysokie stanowiska w wojskowości.

Następna stuknięta. A jaki oni  mieli obowiązek dawać ci w ogóle jakakolwiek kasę? Doceń te 3 stówy,  bo mogli dac ci pościel lub żelazko i dopiero byś wyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Koperta z kartka z życzeniami i bez kasy rozumiem. Może kogoś być nie stać. Ale pocięte gazety to już chamstwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

my mielismy na zaproszeniach wierszyk "Młoda Para prosi, aby kwiatow nie kupowac, do koeprty włożyć grosik" . No to jedna ciotka wyliczyła dokładnie ile kosztuja kwaity i oprocz kasy dała jeszcze 30pare zł i ilestam groszy ze niby za kwiaty.... dziwne ze ktos to tak intrpretuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość gość napisał:

my mielismy na zaproszeniach wierszyk "Młoda Para prosi, aby kwiatow nie kupowac, do koeprty włożyć grosik" . No to jedna ciotka wyliczyła dokładnie ile kosztuja kwaity i oprocz kasy dała jeszcze 30pare zł i ilestam groszy ze niby za kwiaty.... dziwne ze ktos to tak intrpretuje

Stara złośnica 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Stara złośnica 

niekoniecznie, może być po prostu mało inteligentna i rozumieć wszystko dosłownie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

mało inteligentna ciocia,żeby nie powiedzieć: tępawa 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wifey

Nie miałam takiej sytuacji. Wszystkie koperty oprócz jednej miały w środku kartkę z życzeniami, podpisem i pieniędzmi, a ta jedna to było 10 złotych wrzucone luzem, ale była nadprogramowa (przeanalizowaliśmy ilość gości z kartkami i wszystko się zgadzało). Do dziś nie wiemy kto podarował nam dyszkę, ale bardzo miły gest i wspominam to z uśmiechem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×