Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dziecko godzinę bawiło się ładnie w kąciku dla dzieci, w pewnym momencie zdenerwował się i rozpłakał, nie chciał się uspokoić, przywalił się do nas gość z babą żebysmy sie wynosili z knajpy...jak to oceniacie?

Polecane posty

Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Zrozumiałam to że  rozczeniowa kur..wa która nie potrafi wychować jednego bachora robi drugiego pewnie dla 500+  żeby mogła żreć po knajpach i mieć pretensje że komuś przeszkadza wrzask jej rozwydrzonego bachora. Mylę się? 

Pomylił to się twój ojciec jak wsadzał w twoją matkę. Teraz świat musi się użerać z takim podmiotem napis ciemnej gwiazdy jak ty. Jaka wulgarna krowa! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pomiotem spod ciemnej gwiazdy, to chciałam napisać.

Idźcie obejrzeć Dlaczego Ja, tam się odnajdziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yubs

zamknijcie ten temat i swoje kapiące jadem pyski. Wiem że temat chodliwy bo to woda na wasz młyn, niemoty, ale zejdźcie już z tych matek, bo wasze matki też kiedyś były w ich wieku i chcialybyscie by ktoś je tak obrażał? Po was i tak by to spłynęło bo patologia tak ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

Ale przecież to co piszesz trafnie opisuje właśnie ciebie. Do ciebie nie dociera wersja autorki, z góry założyłas że kłamie. Więc nie dość że jesteś zakuty łeb hermetyczny i zamknięty to jeszcze projektujesz to na innych.

Tak w ogóle nie macie jakiegoś ciekawszego zajęcia tylko temat walkujecie? Niesamowite jak społeczeństwo nienawidzi matek i dzieci. Jakby mogli toby wygazowali za każdą wpadkę dziecka

Owszem, nie dociera do mnie i wprost nie wierzę, że istnieją tacy ludzie wulgarni i obwiniający innych za całe zło, które spotkało ich de facto.I to, że nie zajmuje się dzieckiem NON STOP w miejscu publicznym. Reszta twojej wypowiedzi bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość gość napisał:

Dramat. Autorka napisała że jej dziecko bawilo się grzecznie i rozpłakało się tylko raz. Pod koniec, zresztą już mieli wychodzić . Aha i wszystko jasne, tak myślałam że cię boli że matki dostają 500 zł. Jak ci żal to się rozmnoz i też dostaniesz. Tylko dziecka żal 🙂 matka zaburzona emocjonalnie

Tylko raz? Słyszałaś to rozpłakanie się? A może to był skowyt rozpieszczonego dzieciaka? Było zmęczone? Rozdrażnione? I skutkiem tego chciało już do domu? Nie wiesz tego, bo nie rozumiesz konstrukcji trzylatka. Nic mnie nie boli, ja nawet w Polsce nie mieszkam. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtam
21 minut temu, Gość gość napisał:

to ty widzialas/wiedziales kiedy trzylatka ktory umie to wszystko ALE nigdy nie placze? nigdy mu sie nie zdarza rozplakac miedzy ludzmi? Ale z was ograniczone ogry. nie tak dawno w przedszkolu mojego syna byla Wigilia, przyszla mama z malym dzieckiem mlodszym ktore w pewnym momencie rozryczalo sie ze uszy puchly, nie mogla az go uspokoic tak sie darl, bo zabrala mu cos czego nie mogl ruszac i tak sie zaczelo. sa takie dzieci, a patrzac na jej starsza corke stwierdzam ze czego jak czego ale umiejetnosci wychowawczych mamie nie brakuje. sa rozne dzieci, nikt sie nie oburzyl, a dyrektorka tylko spojrzala mwiac zeby sie mama dziecka nie spinała, bo wszyscy mamy dzieci i wiemy jak bywa, normalne, ludzkie rzeczy. 

wy nie wiecie jak to jest miec dzieci i daj Boze zebyscie byli bezplodni bo nie zaslugujecie na dar rodzicielstwa

Mylisz się, niektórzy już dawno wychowali dzieci i nie mieli z tego tytułu takich "problemów" jak autorka, bo umieli wychować i sami byli dobrze wychowani. Mieć dziecko to każdy głupi potrafi, alle...jaka matka takie dziecko. Kultury za grosz i jeszcze wyzwiska na mających odmienne zdanie, bo.... dziadunio po 40 zareagował, lub powinien zmienić restaurację :), fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Tylko raz? Słyszałaś to rozpłakanie się? A może to był skowyt rozpieszczonego dzieciaka? Było zmęczone? Rozdrażnione? I skutkiem tego chciało już do domu? Nie wiesz tego, bo nie rozumiesz konstrukcji trzylatka. Nic mnie nie boli, ja nawet w Polsce nie mieszkam. 😉

Ty za to wszystko rozumiesz, pojadlas wszystkie rozumy. Ty tam wiesz jak było, bo przecież widziałaś. Skoro znamy tylko wersję autorki to bez sensu jest obalać jej wersję bo nie było cię na miejscu a relacji starego dziada brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość ojtam napisał:

Mylisz się, niektórzy już dawno wychowali dzieci i nie mieli z tego tytułu takich "problemów" jak autorka, bo umieli wychować i sami byli dobrze wychowani. Mieć dziecko to każdy głupi potrafi, alle...jaka matka takie dziecko. Kultury za grosz i jeszcze wyzwiska na mających odmienne zdanie, bo.... dziadunio po 40 zareagował, lub powinien zmienić restaurację :), fuj

A jakby się twoje dziecko rozpłakało w autobusie to uważasz że ktoś powinien was wyprosić? Nie odezwalabys się w obronie swojej i dziecka? Akurat! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtam
1 minutę temu, Gość gość napisał:

A jakby się twoje dziecko rozpłakało w autobusie to uważasz że ktoś powinien was wyprosić? Nie odezwalabys się w obronie swojej i dziecka? Akurat! 

Przeprosiłabym i uciszyła dziecko, normalne zamiast obrażania się. Starszym należy się szacunek, ale to pojęcie obce dla was matek małych dzieci, dzieci urosną i zostaniecie też odpowiednio potraktowani, przykład idzie od rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtam
6 minut temu, Gość gość napisał:

Ty za to wszystko rozumiesz, pojadlas wszystkie rozumy. Ty tam wiesz jak było, bo przecież widziałaś. Skoro znamy tylko wersję autorki to bez sensu jest obalać jej wersję bo nie było cię na miejscu a relacji starego dziada brak

Bez powodu nikt nie reaguje, wersja autorki wątpliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość gość napisał:

Ty za to wszystko rozumiesz, pojadlas wszystkie rozumy. Ty tam wiesz jak było, bo przecież widziałaś. Skoro znamy tylko wersję autorki to bez sensu jest obalać jej wersję bo nie było cię na miejscu a relacji starego dziada brak

Nie pozjadałam jeszcze wszystkich rozumów choć bardzo bym chciała... Zajęłam się analizą dziecka, a do mężczyzny JESZCZE się nie odniosłam co nie znaczy, że tego nie zrobię. Mam kilka uwag ku niemu i nie omieszkam się wyłuszczyć. Wiesz, autorka nie musiała pisać wypracowania na dwadzieścia stron bym mogła elegancko uchwycić o co jej się rozchodzi. To grubsza sprawa i tak serio dziewczyny to nie chodzi tu o tego pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Krzysztof napisał:

Czy wy kobiety upadłością na głowę ? Wasi mężowie są przy was i to akceptują ? Albo wywalacie cyca w knajpach, albo zmieniacie pieluchy lub jak tutaj wasze bąbelki zmęczone drą ryja ale wy uważacie ze wasza wolność i prawa mogą zakłócać wolność i prawa innych. Brak kultury nie boli dlatego zamiast się zastanowić to rzygacie jadem na każdego kogo wasze prostactwo razi. 
jedyne pocieszenie, ze w końcu i tak będziecie zdradzone a wsze bąbelki kiedyś zaczną ćpać i kraść wam kasę. Pokory nikt was nie nauczy ale życie jest jakie jest wiec to tylko kwestia czasu, takie jak wy nie są w stanie wychować kulturalnych ludzi wiec zemsta nadchodzi 🥴

dzięki bogu, że takie właśnie opisane wyżej pustako-karyny nie mają opcji się rozmnażać ❤️ czaisz? dzięki temu, że nikt cię nie chce, planeta nie będzie zaśmiecona kolejnym deficytowym wybrakowańcem! ❤️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość ojtam napisał:

Bez powodu nikt nie reaguje, wersja autorki wątpliwa.

Jak ktoś jest patologią, plebsem, miernotą intelektualną, biernoagresywną ofiarą przemocy seksualnej, niechcianym odpadem czy aferzystą z powodu swojego potężnego zakompleksienia - to reaguje bez powodu. Zobacz na wyżej zacytowany post, masz przykład 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Jak ktoś jest patologią, plebsem, miernotą intelektualną, biernoagresywną ofiarą przemocy seksualnej, niechcianym odpadem czy aferzystą z powodu swojego potężnego zakompleksienia - to reaguje bez powodu. Zobacz na wyżej zacytowany post, masz przykład 🙂

Twój post tez przykładem, że tutaj tylko PATOLOGIA. Reagujesz bez powodu i bluzgasz bo to dla takich jak ty normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herhr

Myślę, że ten temat to prowokacja. Autor specjalnie podkreśla że dziecko najpierw "godzinę się bawiło" w kąciku zabaw.

Ile można samemu żreć, grzać dupę a dzieciaka zmuszać do zabawy w kącie restauracji? Ja zrozumiem że pół godziny, nawet do godziny jeśli bardzo długo się czekało. Ale normalny człowiek zjada kulturalnie posiłek, gdy ma dziecko pod opieką, a nie urządza popasy a dzieciaka wychowuje kącik zabaw.

 

To nie była normalna sytuacja (lub zmyślona), więc też reakcji trudno się spodziewać normalnych.

 

A, i nie jest prawdą że każde dziecko ryczy, bo ryczy. Moje płakało głośno może raz i to był pierwszy i ostatni. Reaguję po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zamknijcie juz mordy, odpady. Ile będziecie przeżywać ten jej topik? To jest chore tyle klepać ten temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość gość napisał:

To grubsza sprawa i tak serio dziewczyny to nie chodzi tu o tego pana

Afera na skalę światową? Jeb, nij się w ten pusty łeb. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 godziny temu, Gość gość napisał:

gość zaczął nam wyjezdzac ze mamy niewychowane dziecko, tylko dlatego ze maly sie rozplakal (chcielismy go szybko uspokoic, nie brac spłakanego i gorącego na zimno). Jakieś gadki tej jego zony, też 50plus, że jej wnuki są wychowane i tak nie robią (czyli co, nie płaczą? nie złoszcza sie czasem?). jeden młody, zapewne bezdzietny, poparł tego faceta co sie na nas z gębą rzucił, ale inny, majacy dziecko, powiedział mu "zamknij pan sie!!" ...sytuacja nieprzyjemna, tak jak mowie moje dziecko jest spokojne i ulozone, ale kazde dziecko czasem jak sie uderzy czy cos je ugryzie to płacze. tutaj nawet nie zdazylismy go uspokoic i juz na nas wsiedli, a dobrze widzieli ze najpierw maz, a potem ja chcielismy go jak najszybciej ogarnac i uspokoic, nikt nie czekal z zalozonymi rękami. caly dzien mi to zepsulo, czuje ze ludzie to wilki bez serca

Wiesz istnieje różnica między podłym nie wychowanym dzieckiem A takim które poprostu się rozplakalo , to że was zaatakowali świadczy o tym jaka dzicza jest polska , nawet nie chce wiedzieć jak się musieliscie czuć a ten młody facet to w pysk powinien zarobić, wielki bohater co do kobiety "szura" i jeszcze bardziej straszy to dziecko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wiesz mieszkałam we Włoszech Niemczech i każdy raczej starałby się to dziecko uspokoić jedynie w cudownej Polsce ludzie się do Ciebie zaczną rzucać i ci to dziecko jeszcze bardziej straszyc, Polacy to świnie w większości podła krew, współczuję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Atakować kobietę z dzieckiem to normalnie ... podludzie tyle ci powiem chociaż sama jestem bezdzietna, zawsze czuje zażenowanie i odrazę gdy " silniejszy" się rzuca na słabszego a jak grupa to już wogole do odstrzału takich pseudo bohaterów bez honoru 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×