Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

CZY MYŚLICIE, ZE UDA SIĘ PANI KIDAWIE ZWYCIĘŻYĆ WYBORY PREZYDENCKIE?

Polecane posty

Gość Gość
22 minuty temu, Gość gosc napisał:

A Kto normalny chowa w domu świnkę morską?

Ja jej nie chowalam. Żyła jawnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Skończyć studia to nie sztuka, szczególnie z nazwiskiem

Tak ale Przemek skończył tylko gimnazium i nadal jest prawiczkiem mimo wieku 29lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Tak ale Przemek skończył tylko gimnazium i nadal jest prawiczkiem mimo wieku 29lat

co ma kidawa do tego czy przemek jest prawiczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Myślę, zę Kidawa będzie dobrym prezydentem, ostatnio Duda sie skompromitował, ze nawet języków obcych nie zna, w języku obcym czytał... z kartki, to jaki on tam inteligentny. Pani Kidawa idealnie nadaj eise na stanowisko prezydenta, kobieta piękna, inteligentna, o nowoczesnych poglądach i co najważniejsze- jest za unią europejska i chce, by Polska była europejska, a nie była zadu.piem Europy i zwykła zacofaną Polską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jak co mi szkodzi? Prezydent to funkcja reprezentacyjna, ma się umieć zachować za granicą, ma znać języki. A Tusk to nie latał do trojmasta za rządowe pieniądze? Wszyscy tak robią, niechże chociaż wstydu nie przynoszą, to będzie dobrze

Co Ty porównujesz, chyba Ci mózg propaganda wyżarła. Wiesz ile kosztowały loty Beatki a potem przejazdy kolumnami rządowymi na sygnałach z Krakowa do Oswięcimia co tydzień? Nigdy wcześniej takiej szopki z przewozami nie było. Pawłowicz wybierzcie, ta będzie lepiej reprezentować kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość gosc napisał:

Co Ty porównujesz, chyba Ci mózg propaganda wyżarła. Wiesz ile kosztowały loty Beatki a potem przejazdy kolumnami rządowymi na sygnałach z Krakowa do Oswięcimia co tydzień? Nigdy wcześniej takiej szopki z przewozami nie było. Pawłowicz wybierzcie, ta będzie lepiej reprezentować kraj

wy to macie nieźle nawalone w głowach, umiesz ogarnąć że ktoś może nie być ani za pis ani za po? Czy styki ci się palą jak o tym myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość gość napisał:

Myślę, zę Kidawa będzie dobrym prezydentem, ostatnio Duda sie skompromitował, ze nawet języków obcych nie zna, w języku obcym czytał... z kartki, to jaki on tam inteligentny. Pani Kidawa idealnie nadaj eise na stanowisko prezydenta, kobieta piękna, inteligentna, o nowoczesnych poglądach i co najważniejsze- jest za unią europejska i chce, by Polska była europejska, a nie była zadu.piem Europy i zwykła zacofaną Polską.

Pani kichawa nie wygra. Przykro mi. Polska zadupiem będzie dzięki takim zyebom jak ty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Różnie może być w wyborach, ale jakbym miała typować, to obecny Prezydent wygra. Dlaczego? Nikt mu nie zagraża, nikt nie stawia nie kontrastu. On sam, kandydując 5 lat temu, był wielkim kontrastem dla Komorowskiego. Prezentował się dużo lepiej, po prostu. A teraz? Może jakby dali jakiegoś faceta z KO czy tam PO to by była jakaś konkurencja a tak? Litości. Bój zawsze toczy się między PiS a PO i zazwyczaj wygrywa nie partia a kandydat, który lepiej wypadnie. 

Jak ktoś pisze, że PAD niby nie zna języków bo coś czytał z kartki a uważa, ze Kidawa jest lepsza, od razu widzę, że to troll 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28 minut temu, Gość Gość napisał:

Różnie może być w wyborach, ale jakbym miała typować, to obecny Prezydent wygra. Dlaczego? Nikt mu nie zagraża, nikt nie stawia nie kontrastu. On sam, kandydując 5 lat temu, był wielkim kontrastem dla Komorowskiego. Prezentował się dużo lepiej, po prostu. A teraz? Może jakby dali jakiegoś faceta z KO czy tam PO to by była jakaś konkurencja a tak? Litości. Bój zawsze toczy się między PiS a PO i zazwyczaj wygrywa nie partia a kandydat, który lepiej wypadnie. 

Jak ktoś pisze, że PAD niby nie zna języków bo coś czytał z kartki a uważa, ze Kidawa jest lepsza, od razu widzę, że to troll 😄

No właśnie- Kidawa wypada lepiej niż Duda, większość jest nią zachwycona, anie nim, po pierwsze- to kobieta, po drugie- piękna kobieta, po trzecie- inteligentna i na poziomie europejskim, a nie wiejskim, zaściankowym, a my chcemy Europy, otwartości, tolerancji dla wszystkich mniejszości i nie tylko, a nie zaścianka i  braku np. związków partnerskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dixxi

Mam nadzieję, że tak. I że nie podpisze ustaw na wszystkie 500 plusy, dotacje do rehabilitacji i niepełnosprawnych. Jak lewica dojdzie do władzy mam też nadzieję na program aborcja + i eutanazja +. Aborcja dostępna bez żadnych ograniczeń przez całe 9 mies. I obowiązkowa eutanazja dla nierokujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

No właśnie- Kidawa wypada lepiej niż Duda, większość jest nią zachwycona, anie nim, po pierwsze- to kobieta, po drugie- piękna kobieta, po trzecie- inteligentna i na poziomie europejskim, a nie wiejskim, zaściankowym, a my chcemy Europy, otwartości, tolerancji dla wszystkich mniejszości i nie tylko, a nie zaścianka i  braku np. związków partnerskich

Poziom europejski 🤣 Boże zagrzmij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dixxi
3 minuty temu, Gość gość napisał:

No właśnie- Kidawa wypada lepiej niż Duda, większość jest nią zachwycona, anie nim, po pierwsze- to kobieta, po drugie- piękna kobieta, po trzecie- inteligentna i na poziomie europejskim, a nie wiejskim, zaściankowym, a my chcemy Europy, otwartości, tolerancji dla wszystkich mniejszości i nie tylko, a nie zaścianka i  braku np. związków partnerskich

Dokładnie i jeszcze zdelegalizować kościół katolicki i wszystkie związki wyznaniowe, bo to jest największa zaraza. Wtedy dopiero będzie normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Dixxi napisał:

Dokładnie i jeszcze zdelegalizować kościół katolicki i wszystkie związki wyznaniowe, bo to jest największa zaraza. Wtedy dopiero będzie normalnie.

Tak powinno być, a kościoły przerobić na szpitale, żłobki itp, to duże budynki wreszcie byłyby komuś potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość gość napisał:

Z tego, co wiem, to na Dude raczej mało kto zagłosuje, najlepszą kandydatką jest pani Kidawa, jak sądzicie- uda się jej wygrać z innymi?

Ale wymyśliła, kto na nią zagłosuje, chyba umysłowo chory. Kidawa to jest Schetyny piesek, on zorientował się że jest przegrywem, to wymyślili Kidawę. Ona nie orientuje się w niczym, nawet powtarzać przemówień nie potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podajto

Paszol win smi ciu z platformy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
8 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Skończyć studia to nie sztuka, szczególnie z nazwiskiem

Brawo ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppp
1 godzinę temu, Gość Ona napisał:

Brawo ty

znaczy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ale wymyśliła, kto na nią zagłosuje, chyba umysłowo chory. Kidawa to jest Schetyny piesek, on zorientował się że jest przegrywem, to wymyślili Kidawę. Ona nie orientuje się w niczym, nawet powtarzać przemówień nie potrafi.

Tylko Andrzej Duda ma łeb na karku i tylko on jest najlepszym kandydatem. Nikt inny nie potrafi reprezentować Polski tak jak Duda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pilnie poszukuję kawalerki taniej do wynajęcia -do 800 zł,tel502310860.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oli
18 godzin temu, Gość Gość napisał:

Tylko Andrzej Duda ma łeb na karku i tylko on jest najlepszym kandydatem. Nikt inny nie potrafi reprezentować Polski tak jak Duda.

Duda wykorzystuje głupotę ludzką i to jest jego jedyna szansa na wygranie wyborów, tylko głupcy łykają bez refleksji jego krzyki i wymachiwanie szabelka. Popatrz co za wiochę odwaliła w Brukseli Szydłowca i jej koleżanki, podlizują się prostakom i Kaczyńskiemu. Łamią prawo i zgarniają kasę. Nie mogę doczekać się aż każdy z nich zostanie osadzony przed Trybunałem Stanu, to co robią w naszym kraju z naszym krajem to wstyd i hańba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
45 minut temu, Gość Oli napisał:

Duda wykorzystuje głupotę ludzką i to jest jego jedyna szansa na wygranie wyborów, tylko głupcy łykają bez refleksji jego krzyki i wymachiwanie szabelka. Popatrz co za wiochę odwaliła w Brukseli Szydłowca i jej koleżanki, podlizują się prostakom i Kaczyńskiemu. Łamią prawo i zgarniają kasę. Nie mogę doczekać się aż każdy z nich zostanie osadzony przed Trybunałem Stanu, to co robią w naszym kraju z naszym krajem to wstyd i hańba. 

Wstyd i hańba, to jest jak szmalcownicy z PO-KO domagają się nałożenia sankcji własnemu krajowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Oli napisał:

Duda wykorzystuje głupotę ludzką i to jest jego jedyna szansa na wygranie wyborów, tylko głupcy łykają bez refleksji jego krzyki i wymachiwanie szabelka. Popatrz co za wiochę odwaliła w Brukseli Szydłowca i jej koleżanki, podlizują się prostakom i Kaczyńskiemu. Łamią prawo i zgarniają kasę. Nie mogę doczekać się aż każdy z nich zostanie osadzony przed Trybunałem Stanu, to co robią w naszym kraju z naszym krajem to wstyd i hańba. 

Zgadza się zachowują się jak przekupki na rynku, szczególnie ta Klempa  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przecież większość pójdzie na Kidawę głosować, bądzmy dumni- będziemy mieli pierwszą kobietę prezydenta 🙂 Duda przy niej nie ma szans, bo widać na pierwszy rzut oka różnice. Kidawa jest europejska, nowoczesna, to piękna kobieta i bardzo dobry polityk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
40 minut temu, Gość gość napisał:

Przecież większość pójdzie na Kidawę głosować, bądzmy dumni- będziemy mieli pierwszą kobietę prezydenta 🙂 Duda przy niej nie ma szans, bo widać na pierwszy rzut oka różnice. Kidawa jest europejska, nowoczesna, to piękna kobieta i bardzo dobry polityk.

Dumni to będą jedynie szmalcownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 20.01.2020 o 02:07, Gość Gość napisał:

Poziom europejski 🤣 Boże zagrzmij

Oj...i cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Musi buty z grubą podeszwą założyć, bo na razie, to trochę tak, jakby na ścieżkę z gwoździ wchodzić boso jak na miękką, zroszoną trawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja myślę, ze Kidawa ma wygraną już w kieszeni, Dudy mają wszycy dosyć, a ona i jej kompetencje prezentują się znakomicie! Ja już sie cieszę, jestem pewien jej wygranej i życia w nowej lepszej Polsce już niebawem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Też tak myslę, ze ona wygra bez problemów, bo kupiła serca większej części polaków 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zaglosuje na Bosaka. Spokojny, merytoryczny, kulturalny i inteligentny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Zaglosuje na Bosaka. Spokojny, merytoryczny, kulturalny i inteligentny.

Trzeba głosowac na tych, co mają szansę, tylko ona ma z reszty kandydatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×