Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

CZY MYŚLICIE, ZE UDA SIĘ PANI KIDAWIE ZWYCIĘŻYĆ WYBORY PREZYDENCKIE?

Polecane posty

Gość Gość
12 godzin temu, Gość gosc napisał:

Ja myślę, ze Kidawa ma wygraną już w kieszeni, Dudy mają wszycy dosyć, a ona i jej kompetencje prezentują się znakomicie! Ja już sie cieszę, jestem pewien jej wygranej i życia w nowej lepszej Polsce już niebawem 🙂

Na Kidawę będą głosować tylko ci co chcą żeby wszyscy pracowali do 67 roku życia. Ona w swojej kampanii cały czas głosi o podniesienie wieku emerytalnego kobietom o 7 lat a mężczyznom 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bo powinno się podnieść wiek emerytalny, ja nie mam nic przeciwko temu, lubię swoją pracę, dzięki temu emerytury będą wyższe- i to właśnie chodzi, by póxniej nikt nie miał 1000 zł emerytury i problemu z przezyciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc

Mnie jest wszystko jedno na kogo zagłosuje. Jak będzie duda i kidawa to na kidawę.  Tu chodzi tylko o to żeby duda nie był już prezydentem bo kazdy inny lub inna będzie sto razy lepszy dla Polski niż on. I tego sie wielu ludzi trzyma, ze nie wazne na kogo, ważne by nie na dudę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość gość napisał:

Bo powinno się podnieść wiek emerytalny, ja nie mam nic przeciwko temu, lubię swoją pracę, dzięki temu emerytury będą wyższe- i to właśnie chodzi, by póxniej nikt nie miał 1000 zł emerytury i problemu z przezyciem.

Co ci po wyższej emeryturze jak większe prawdopodobieństwo, że jej nie dożyjesz. I o to właśnie w tym chodzi, a nie o ciebie, żebyś miała większą emeryture...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Bo powinno się podnieść wiek emerytalny, ja nie mam nic przeciwko temu, lubię swoją pracę, dzięki temu emerytury będą wyższe- i to właśnie chodzi, by póxniej nikt nie miał 1000 zł emerytury i problemu z przezyciem.

A kto ci broni dłużej pracować? W tej chwili jest tak, że jak ktoś ma ochotę pracować do 67roku życia, to pracuje. Ja nie mam takiej ochoty, to mnie nie zmuszaj, a Kidawa mnie zmusza. Mi brakuje jeszcze 3 lata, a tak to by mi brakowało 10. Całe szczęście że jest taki pan jak pan Duda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

na Kidawę będzie głosować wiekszość Polaków, jest to potwierdzone sondażami, Duda nie ma z  nią szans, ludzie nie chca już PiS, wiedzą, że KO zapewni im lepsze życie w Polsce, a nie tylko drożyznę, podwyżki i zabieranie przedsiębiorcom, by dać patologii. Wraz z KO wróci normalnośc, a Kidawa jest bardzo ogarniętą kobietą, nadaje sie na prezydentkę jak nikt inny i wreszcie bedzie w Polsce normalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość gość napisał:

na Kidawę będzie głosować wiekszość Polaków, jest to potwierdzone sondażami, Duda nie ma z  nią szans, ludzie nie chca już PiS, wiedzą, że KO zapewni im lepsze życie w Polsce, a nie tylko drożyznę, podwyżki i zabieranie przedsiębiorcom, by dać patologii. Wraz z KO wróci normalnośc, a Kidawa jest bardzo ogarniętą kobietą, nadaje sie na prezydentkę jak nikt inny i wreszcie bedzie w Polsce normalnie!

Kidawa już rządziła, dobrze że weszło PiS i zatrzymała falę wyprzedawania majątku polskiego. Głosujcie na nią, a będziecie mieli dopiero drożyznę. KO niszczy Polskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×