Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Avrilyss

Czy to jest normalne przy pierwszym razie?

Polecane posty

Mam pytanie skierowane do dziewczyn czy tez tak miałyście przy pierwszym razie ? Gdy mój chłopak próbuje mi włożyć członka do pochwy lub nawet palec to odczuwam pieczenie, sama nie wiem czemu. Czy to ma piec ? Czuje wtedy takie ostre pieczenie w pochwie, nawet przy włożeniu palca. Czy to jest normalne i tak ma być przy pierwszym razie? Jestem zdrowa i nie mam żadnego uczulenia ani żadnej infekcji, wiec od razu uprzedzam takie pytania. Nic mi nie jest tylko po prostu mnie piecze i to tez na pewno nie jest wina gumki, ponieważ stosowaliśmy kilka rodzajów, a moja pochwa jest odpowiednio nawilżona. Po prostu nie wiem czy podczas pierwszego razu ma tak piec i czy wy też tak miałyście. Do przebicia błony jeszcze nie doszło, bo narazie tylko próbowaliśmy współżyć no ale to pieczenie mnie niepokoi, bo nie wiem czy to jest normalne. U ginekologa byłam i wszystko ok jak cos. Proszę o odpowiedzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucja

Wypij przed nie będziesz czula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twoja odpowiedź kompletnie nie dotyczy mojego pytania. Ta kafeteria schodzi już na psy... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Jesteś jeszcze wąska i ciasna przy pierwszym razie to normalne musisz sie odprężyć i wkładać powoli 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 godzin temu, Avrilyss napisał:

Mam pytanie skierowane do dziewczyn czy tez tak miałyście przy pierwszym razie ? Gdy mój chłopak próbuje mi włożyć członka do pochwy lub nawet palec to odczuwam pieczenie, sama nie wiem czemu. Czy to ma piec ? Czuje wtedy takie ostre pieczenie w pochwie, nawet przy włożeniu palca. Czy to jest normalne i tak ma być przy pierwszym razie? Jestem zdrowa i nie mam żadnego uczulenia ani żadnej infekcji, wiec od razu uprzedzam takie pytania. Nic mi nie jest tylko po prostu mnie piecze i to tez na pewno nie jest wina gumki, ponieważ stosowaliśmy kilka rodzajów, a moja pochwa jest odpowiednio nawilżona. Po prostu nie wiem czy podczas pierwszego razu ma tak piec i czy wy też tak miałyście. Do przebicia błony jeszcze nie doszło, bo narazie tylko próbowaliśmy współżyć no ale to pieczenie mnie niepokoi, bo nie wiem czy to jest normalne. U ginekologa byłam i wszystko ok jak cos. Proszę o odpowiedzi. 

Nie tyle piecze, co na pewno boli 🙂 Nie namawiam do pijaństwa, ale strzel sobie lampkę wina przed😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przerwanie błony to ułamek sekundy potem już się nie czuje bólu.Pieczenie może być spowodowane zbyt małym podnieceniem i nawilżeniem, radze użyć lubrykant nie zaszkodzi a będzie przyjemniej, poza tym ja osobiście zawsze w  prezerwatywie mam pewien dyskomfort jakby było za sucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziecko z gwałtu

Jak byłaś u ginekologa, mogłaś jego zapytać. Nie będę Ci doradzał, bo nawet nie mam cipy. Ale przy pierwszym razie to mniej zaskakujące niż przy drugim, trzecim i pięćdziesiątym. Chwała wielkiej Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Normalne jak już wejdzie będzie lepiej,ważne jest jednak podniecenie ,jak będziesz się spinać to będziesz odczuwała ból,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 godzin temu, Gość Aga napisał:

Jesteś jeszcze wąska i ciasna przy pierwszym razie to normalne musisz sie odprężyć i wkładać powoli 

Wąska i smciadna to jesteś między uszami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×