Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gość

Czy łatwiej uprawia się seks po pijaku ?

Polecane posty

Gość Gość

Chodzi o to, że próbowałem już ze swoją dziewczyną uprawiać seks 2 razy, niestety za każdym razem w ostatniej chwili ona powiedziała, że jednak nie chce. Oczywiście nie będę jej do niczego zmuszać, ale z drugiej strony jesteśmy razem ponad pół roku, a ja mam odczucie, że ona jakby chciała się ze mną kochać jak i nie chciała mając pewne opory. Czy alkohol mógłby tutaj pomoc ?

1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Chodzi o to, że próbowałem już ze swoją dziewczyną uprawiać seks 2 razy, niestety za każdym razem w ostatniej chwili ona powiedziała, że jednak nie chce. Oczywiście nie będę jej do niczego zmuszać, ale z drugiej strony jesteśmy razem ponad pół roku, a ja mam odczucie, że ona jakby chciała się ze mną kochać jak i nie chciała mając pewne opory. Czy alkohol mógłby tutaj pomoc ?

Może i łatwiej się za to zabrać, ale trudniej skończyć😏 To po pierwsze. Po drugie: to jak rozumiem miałby być Wasz pierwszy seks? Na bani? Trochę chuujowo, tak prawdę rzekłwszy

Gość god
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Łał. Pół roku czekasz. Musisz naprawdę ją kochać 😎

Gość Gość
31 minut temu, Onkosfera napisał:

Może i łatwiej się za to zabrać, ale trudniej skończyć😏 To po pierwsze. Po drugie: to jak rozumiem miałby być Wasz pierwszy seks? Na bani? Trochę chuujowo, tak prawdę rzekłwszy

Tak to ma być pierwszy seks.

5 minut temu, Gość Gość napisał:

No to w bardzo małej dawce. Jeżeli w ogóle.

Ty golnij kielona a ona flaszkę w końcu dziewczyna pijana to du_pa sprzedana😁

Przed chwilą, Onkosfera napisał:

No to w bardzo małej dawce. Jeżeli w ogóle.

No! Tak po pół litra na łeb. Potem rzyganie i trzy dniowy kac. Nici z seksu. 

Gość Ona
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Dla rozluźnienia ona może wypić sobie lampkę wina ,ale nie więcej.Tobie nie radzę z doświadczenia wiem że po alko facet ma problemy ze wzwodem(choć u młodego może być ok) i z dojściem oraz kontrolą wytrysku.

Przed chwilą, M o o n napisał:

....w końcu dziewczyna pijana to du_pa sprzedana😁

Teoretycznie. Na zasadzie: chce a nie może dojść. Już, już, już! I co? Zaczynamy od początku. 

1 minutę temu, MaestroSyntetyczny napisał:

No! Tak po pół litra na łeb. Potem rzyganie i trzy dniowy kac. Nici z seksu. 

Się żeś uczepił tego kaca... trzydniowe kace to się ma gdy się przekroczy... pewien wiek😏 Ci państwo są chyba młodzi, co?

Pewnie próbuj, najwyżej potem będziesz uważał, że ona jedynie po pijaku może się z tobą bzykać a na trzeźwo nie da rady 🙂

2 minuty temu, Onkosfera napisał:

Się żeś uczepił tego kaca... trzydniowe kace to się ma gdy się przekroczy... pewien wiek😏 Ci państwo są chyba młodzi, co?

Dobra, zróbmy tak:

"Była już chata, w chacie szkło
I łapka w łapkę wszystko szło
Co twoje było, prawie moje
I nagle szept: Nie, ja się boję
Tak prysnął nastrój bardzo łatwo
Pogasły zmysły, błysło światło
Trzasnął policzek, potem drzwi
Nie było sprawy, koniec gry

Czego się boisz, głupia?
Czemu nie chcesz iść na całość?
Czasem warto dobrze upaść,
Tak niewiele brakowało

Czego się boisz, głupia?
Przecież to jest takie ludzkie,
Że aż wstyd tak nagle uciec
Mała nie bądź taki głupiec!

A potem przyszedł tęskny list:
"Przyjedź kochany nawet dziś,
Będziemy w domu tylko dwoje, "
Ciekawy plan, lecz ja się boję
Znowu zasłonisz mi się mamą,
Znów będą płacze i to samo
"O nie tym razem na pewno nie"
Znów się rozmyślisz, przerwiesz grę
"DLACZEGO?"
Zamiast obietnic wolę nie!

Czego się boisz, głupi?
Czemu…"

1 minutę temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Dobra, zróbmy tak:

"Była już chata, w chacie szkło
I łapka w łapkę wszystko szło
Co twoje było, prawie moje
I nagle szept: Nie, ja się boję
Tak prysnął nastrój bardzo łatwo
Pogasły zmysły, błysło światło
Trzasnął policzek, potem drzwi
Nie było sprawy, koniec gry

Czego się boisz, głupia?
Czemu nie chcesz iść na całość?
Czasem warto dobrze upaść,
Tak niewiele brakowało

Czego się boisz, głupia?
Przecież to jest takie ludzkie,
Że aż wstyd tak nagle uciec
Mała nie bądź taki głupiec!

A potem przyszedł tęskny list:
"Przyjedź kochany nawet dziś,
Będziemy w domu tylko dwoje, "
Ciekawy plan, lecz ja się boję
Znowu zasłonisz mi się mamą,
Znów będą płacze i to samo
"O nie tym razem na pewno nie"
Znów się rozmyślisz, przerwiesz grę
"DLACZEGO?"
Zamiast obietnic wolę nie!

Czego się boisz, głupi?
Czemu…"

Piękna poezja😳😏 Skąd zaczerpnięte, jeśli wolno spytać?

Gość Esteta
3 minuty temu, Onkosfera napisał:

Tygodniowego kaca to miałem jak na trzeźwo zobaczyłem, co po pijaku wyr0chałem 😞

Dowód na to, że problem jest wielopokoleniowy. Jeżeli obstajecie przy winie, to proponuję butelkę mózg/oje/ba. Niezłego kopa daje. Gdyby był za słaby, znaczy kop, to można dodać trochę siarki z zapałek.

17 minut temu, Gość Ona napisał:

Dla rozluźnienia ona może wypić sobie lampkę wina ,ale nie więcej.Tobie nie radzę z doświadczenia wiem że po alko facet ma problemy ze wzwodem(choć u młodego może być ok) i z dojściem oraz kontrolą wytrysku.

Młody napalony facet nie powinien mieć problemów ze wzwodem nawet po alkoholu. Wiadomo😎 Do pewnej granicy. Drink na rozluźnienie wskazany.

11 minut temu, Gość Esteta napisał:

Tygodniowego kaca to miałem jak na trzeźwo zobaczyłem, co po pijaku wyr0chałem 😞

😂

Niestety kac moralny boli najbardziej 😉

Co do seksu, zgodze się z Księżycem. Po alkoholu jest na pewno łatwiej. Ale zgadzam sie też z innymi, pierwszy raz i ona ma być pijana? A lampka wina ani grzeje ani ziębi, oczywiscie w zależności od wprawy w piciu 😁

Może jak kochasz to poczekasz aż Twoja luba zgodzi sie dobrowolnie? :). 

5 minut temu, Lili_96 napisał:

😂

Co do seksu, zgodze się z Księżycem. Po alkoholu jest na pewno łatwiej. Ale zgadzam sie też z innymi, pierwszy raz i ona ma być pijana? A lampka wina ani grzeje ani ziębi, oczywiscie w zależności od wprawy w piciu 😁

Wymusza podstępem. Ja bym się obraziła...

23 minuty temu, Gość Esteta napisał:

To, to jest skandal, hańba i sromota. Jakiż to Esteta, co później nad swym poczuciem estetyki szlocha?

1 minutę temu, Onkosfera napisał:

No teoretycznie gdyby dziewcze sie mocno wstawiło, a później uczepiło to mogło by to podejść pod wykorzystanie bo nie była do końca świadoma. 

Ja bym jednak wolała cierpliwie poczekać 🙄

ile macie lat?

pytam, bo zrozum za upijanie nieletniej jest paragraph

Przed chwilą, Kajkosz napisał:

ile macie lat?

To już inna para kaloszy.

Gość Esteta
10 minut temu, Lili_96 napisał:

😂

W Twoim ostatnim zdaniu coś jest! Przez 3 miesiące zero seksu! Bardzo sympatyczna, miła ale do pewnego momentu. Mimo to ciągnęło mnie do niej jak żadnej innej. Wieczorem wychodząc od niej tuż za płotem musiałem sobie ulżyć, bałem się że mi jajka rozerwie  😞  Byłem z nią przez 6 lat.

Gość Gość
8 minut temu, Kajkosz napisał:

ile macie lat?

Spokojnie mamy po 26 lat.

Gość Esteta
13 minut temu, Onkosfera napisał:

To, to jest skandal, hańba i sromota. Jakiż to Esteta, co później nad swym poczuciem estetyki szlocha?

Uderz się w piersi (jak je masz!)  😄  Nigdy nie przekochał cię facet któremu dałaś po trzeźwemu, a patrząc z perspektywy czasu nie powinnaś mu się nadstawić? 😉  Już po alkoholu nie pytam 😄

7 minut temu, Gość Esteta napisał:

W Twoim ostatnim zdaniu coś jest! Przez 3 miesiące zero seksu! Bardzo sympatyczna, miła ale do pewnego momentu. Mimo to ciągnęło mnie do niej jak żadnej innej. Wieczorem wychodząc od niej tuż za płotem musiałem sobie ulżyć, bałem się że mi jajka rozerwie  😞  Byłem z nią przez 6 lat.

Cóż za poświęcenie z miłości, 3 miesiące czekac, wow... 🙄

Gość Gość

Lampka wina działa jak afrodyzjak,poprawia krążenie, wzmaga podniecenie.Ale więcej może mieć odwrotny skutek od zamierzonego,bo trudniej wtedy o przyjemność.

skoro macie 26 lat, dorosli na tyle aby o tak podstawowych sprawach rozmawiac bez krygowania sie czy tez glupich usmiechow, to pierwsze pytanie do niej; czy uprawiala kiedykolwiek seks, czy ma jakiekolwiek zle wspomnienia zwiazane z uprawianiem seksu, bo w zasadzie najczesciej u kobiet blokada zwiazana z uprawianiem seksu moze wiazana ze zlymi wspomnieniami w tym temacie, albo jest zablokowana srodowiskowo - wyznawana religia, prymat dziewictwa zachowanego do nocy poslubnej, zakaz narzucany przez rodzine, w rodzinie dziewczyna wykorzystana seksualnie, porzucona z dzieckiem itd itp o tym porozamawiaj z nia zanim zaczniejsz gre wstepna czy tez upijanie jej

zanim zaczniecie seks upewnij sie czy ona zna, rozumie, stosuje antykoncepcje, bo mozliwe ze boi sie ciazy po pierwszym razie, ale podstawowe pytanie czy ma pierwszy raz za soba, bo od tego zalerzy nastpeny krok

Gość Esteta
2 minuty temu, Lili_96 napisał:

Cóż za poświęcenie z miłości, 3 miesiące czekac, wow... 🙄

Wybacz, nigdzie nie napisałem co się działo między spotkaniami z nią 😉 ... tylko że do niej mnie wyjątkowo ciągnęło 😄

Gość Gość
23 minuty temu, Kajkosz napisał:

skoro macie 26 lat, dorosli na tyle aby o tak podstawowych sprawach rozmawiac bez krygowania sie czy tez glupich usmiechow, to pierwsze pytanie do niej; czy uprawiala kiedykolwiek seks, czy ma jakiekolwiek zle wspomnienia zwiazane z uprawianiem seksu, bo w zasadzie najczesciej u kobiet blokada zwiazana z uprawianiem seksu moze wiazana ze zlymi wspomnieniami w tym temacie, albo jest zablokowana srodowiskowo - wyznawana religia, prymat dziewictwa zachowanego do nocy poslubnej, zakaz narzucany przez rodzine, w rodzinie dziewczyna wykorzystana seksualnie, porzucona z dzieckiem itd itp o tym porozamawiaj z nia zanim zaczniejsz gre wstepna czy tez upijanie jej

zanim zaczniecie seks upewnij sie czy ona zna, rozumie, stosuje antykoncepcje, bo mozliwe ze boi sie ciazy po pierwszym razie, ale podstawowe pytanie czy ma pierwszy raz za soba, bo od tego zalerzy nastpeny krok

Nie ma, dla nas obu to będzie pierwszy raz.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować