Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Arczi

Dziewczyny dlaczego wolicie młodszych chlopakow

Polecane posty

Gość Koksi
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Dobrze gadacie młodszy to jest to też bym chciała mieć młodszego takiego 22 latka to byłby miód na moje serce noja siostra ma 36 lat a jej mąż 25 a koleżanka ma 28 lat a jej chłopak 21 coraz częściej kobiety wiążą śie z młodszymi facetami 

I w ogóle Ci faceci nie wala ich w rogi z młodszymi, ładnymi laskami xd z pewnością 😂 No chyba że to lyse, brzydkie grubasy nalana. Też mam kolegę, co ma 4 lata starsza żonę. Lekarka to dobrze zarabia a jak ona na dyzurach to on na dyzurach ale w hotelu z 19 latkami xd Babki to są jednak naiwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka Stiflera

Też biorę tylko młodych. Max to 26 lat. Starsi do niczego się już nie nadają. A czy nas zostawia potem? A jaka pewność, że starszy partner nas potem nie zostawi? Taka sama. Czyli żadna. Więc lepiej być z młodym nawet na chwilę i przeżyć coś wspanialego, niż zmuszać się do jakiegoś starego dziada po 30stce, gdzie ani wyglądu, ani zabawy z takim nie ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jonn
6 minut temu, Gość Matka Stiflera napisał:

Też biorę tylko młodych. Max to 26 lat. Starsi do niczego się już nie nadają. A czy nas zostawia potem? A jaka pewność, że starszy partner nas potem nie zostawi? Taka sama. Czyli żadna. Więc lepiej być z młodym nawet na chwilę i przeżyć coś wspanialego, niż zmuszać się do jakiegoś starego dziada po 30stce, gdzie ani wyglądu, ani zabawy z takim nie ma. 

Ile masz lat? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roni
1 minutę temu, Gość Jonn napisał:

Ile masz lat? 

Zobacz jaki wkręt a Ty się dajesz 😂 Matka Stiflera mówi wszystko 😂 PZPR 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chce młodego

Młodsi są bardziej zaradni zabawni seksowni moja granicą to 24 lata najlepiej 21.22 a mam 29 po co mi dziad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Mirka napisał:

Te co piszą że wolą starszych to jeszcze nie wsprubowały młodszego takiego 23 latka jak ja mam to wdedy zarenczam że zmieniom zdanie

Zmieniom - ja raczej radzę zmienić słownik bo to analfabetyzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Kocha napisał:

Ja uwielbiam  piebrzyć się z młodszymi  w przedziale 18 .22 lata mają takie świeże twarze i fajne ciałka polecam

Ale za to ty dla nich wyglądasz jak mumia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
36 minut temu, Gość Smrfetka napisał:

Kiedyś miałam starszego o 6 lat ale nie zbiegiem lat przestał mnie pocingac teraz mam młodszego o 7 lat nie rozumiem kobiet co śą że starszymi

Zaczniesz rozumieć jak się zacznie oglądać na ulicy za mlodszymi i w końcu Cię dla jakiejś zostawi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Chce młodego napisał:

Młodsi są bardziej zaradni zabawni seksowni moja granicą to 24 lata najlepiej 21.22 a mam 29 po co mi dziad

A po co młodemu dziadówa? Same minusy zmarszczki i termin przydatności do rodzenia też krótszy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocha
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ale za to ty dla nich wyglądasz jak mumia 

Mam 27 lat Wienc twoja odpowiedź jest nie na miejscu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
36 minut temu, Gość Gosc napisał:

Dobrze gadacie młodszy to jest to też bym chciała mieć młodszego takiego 22 latka to byłby miód na moje serce noja siostra ma 36 lat a jej mąż 25 a koleżanka ma 28 lat a jej chłopak 21 coraz częściej kobiety wiążą śie z młodszymi facetami 

Bo tacy faceci liczą że starsza nie ma wymagań i  to one będą się musiały bardziej starać bo ich faceci są atrakcyjniejsi , biorą sobie starsze z wygody a później się slinia za mlodszymi mieszkam w niemczech mój sąsiad Niemiec ma 40 lat jego żona 43 a ja 24 , ciągle mnie zagaduje uśmiecha się robi maslane oczy , on już nawet z nią nie może mieć dzieci więc pewnie gdybym kiwnela palcem to już by się rozwodzil i bral slub ze mną  , naprawdę laski które sobie biorą młodszych są takie naiwne w życiu bym nie chciała młodszego który zawsze prędzej czy później poleci na młodsza bo biologia jest nieublagana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Kocha napisał:

Mam 27 lat Wienc twoja odpowiedź jest nie na miejscu 

i młodszy i starszy moze zostawic, a z mlodszym jest przynajmniej fajnie bo dobrze wyglada i zabawny. Chociaz mi starsi nie przeszkadzaja 🙂 jak ktos jest atrakcyjny to w kazdym wieku sie podoba,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość gosc napisał:

i młodszy i starszy moze zostawic, a z mlodszym jest przynajmniej fajnie bo dobrze wyglada i zabawny. Chociaz mi starsi nie przeszkadzaja 🙂 jak ktos jest atrakcyjny to w kazdym wieku sie podoba,

Nie przeszkadza Ci że ludzie będą zawsze podziwiać uroda Twojego faceta a z Ciebie się śmiać że stara brzydka babe sobie wziął? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chyba jakimś zbokom się podobają gowniarze , faceci wolniej dojrzewają od kobiet więc to jak bujanie się z mentalnym dzieckiem tfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Nie przeszkadza Ci że ludzie będą zawsze podziwiać uroda Twojego faceta a z Ciebie się śmiać że stara brzydka babe sobie wziął? 

wcale nie jestem stara i brzydka... jestem 4 lata starsza od mojego meza i nikt sie nie smieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

wcale nie jestem stara i brzydka... jestem 4 lata starsza od mojego meza i nikt sie nie smieje

No cóż z każdym rokiem będziesz traciła na wartości w porównaniu do jego rowiesniczek i 4 lata młodszych od niego , trzeba się z tym liczyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja tam wolę starszych bo wolę wyglądać lepiej na tle swojego faceta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

No cóż z każdym rokiem będziesz traciła na wartości w porównaniu do jego rowiesniczek i 4 lata młodszych od niego , trzeba się z tym liczyć 

najlepiej, zeby kazdy cale zycie byl piekny i mlody i seks byl najwazniejszy na swiecie🙂 jestesmy rozni..jedni wola mlodsze, inni starsze, nie ma co gdybac. Co bedzie to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura22
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Bo tacy faceci liczą że starsza nie ma wymagań i  to one będą się musiały bardziej starać bo ich faceci są atrakcyjniejsi , biorą sobie starsze z wygody a później się slinia za mlodszymi mieszkam w niemczech mój sąsiad Niemiec ma 40 lat jego żona 43 a ja 24 , ciągle mnie zagaduje uśmiecha się robi maslane oczy , on już nawet z nią nie może mieć dzieci więc pewnie gdybym kiwnela palcem to już by się rozwodzil i bral slub ze mną  , naprawdę laski które sobie biorą młodszych są takie naiwne w życiu bym nie chciała młodszego który zawsze prędzej czy później poleci na młodsza bo biologia jest nieublagana

Święte słowa mój facet jest odemnie starszy o 7 lat  jak mam 22 lat i wiem że mnie nie zostawi bo zawsze będzie miał w domu młodszą żonę bo ślub w marcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

najlepiej, zeby kazdy cale zycie byl piekny i mlody i seks byl najwazniejszy na swiecie🙂 jestesmy rozni..jedni wola mlodsze, inni starsze, nie ma co gdybac. Co bedzie to bedzie.

No starszych to nie woli chyba żaden tak samo jak żaden nie woli brzydkich od ładnych, to głównie nikogo w decyduje że faceci się oglądają za młodymi i ladnymi bo natura im podpowiada że są płodne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka Stiflera
42 minuty temu, Gość Roni napisał:

Zobacz jaki wkręt a Ty się dajesz 😂 Matka Stiflera mówi wszystko 😂 PZPR 

Weź się w dekiel uderz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

No starszych to nie woli chyba żaden tak samo jak żaden nie woli brzydkich od ładnych, to głównie nikogo w decyduje że faceci się oglądają za młodymi i ladnymi bo natura im podpowiada że są płodne 

starsza nie oznacza brzydsza to raz, a dwa, nie kazdy chce koniecznie dzieci i nie widzi kobiety jedynie pod katem jej wartosci rozrodczych i seksualnych, uzytkowych, jako przedmiot do zabawy jak to modne w dzisiejszych czasach, zarowno kobiety jak i mezczyzni traktuja sie jak smieci. Szczerze wspolczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość Gość napisał:

Bo tacy faceci liczą że starsza nie ma wymagań i  to one będą się musiały bardziej starać bo ich faceci są atrakcyjniejsi , biorą sobie starsze z wygody a później się slinia za mlodszymi mieszkam w niemczech mój sąsiad Niemiec ma 40 lat jego żona 43 a ja 24 , ciągle mnie zagaduje uśmiecha się robi maslane oczy , on już nawet z nią nie może mieć dzieci więc pewnie gdybym kiwnela palcem to już by się rozwodzil i bral slub ze mną  , naprawdę laski które sobie biorą młodszych są takie naiwne w życiu bym nie chciała młodszego który zawsze prędzej czy później poleci na młodsza bo biologia jest nieublagana

Jak wracam do domu do Polski to też mam sąsiadów (a raczej moi rodzice ) gdzie facet ma 6 lat starsza żonę i znowu ta sama historia jak tylko wychodzę na dwór to się gapi na mnie jak porypany nawet się z tym nie kryje i zagaduje zawsze 😕 naprawdę nie bierzcie sobie młodszych facetów bo nawet nie wiecie jak im palma bije jak ich starszych żonek nie ma 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka Stiflera
31 minut temu, Gość Gość napisał:

Zaczniesz rozumieć jak się zacznie oglądać na ulicy za mlodszymi i w końcu Cię dla jakiejś zostawi 

Taaa, bo starsi się nie oglądają. Rzekła bym wręcz , że jeszcze bardziej. Łeb siwieje ... szaleje i to są mądre słowa bo tak u facetów jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

starsza nie oznacza brzydsza to raz, a dwa, nie kazdy chce koniecznie dzieci i nie widzi kobiety jedynie pod katem jej wartosci rozrodczych i seksualnych, uzytkowych, jako przedmiot do zabawy jak to modne w dzisiejszych czasach, zarowno kobiety jak i mezczyzni traktuja sie jak smieci. Szczerze wspolczuje.

I mówi to ta która sama poleciała na młodszego xD czyli ty masz prawo lecieć na czyjąś fizycznosc i naiwnie wierzysz że facet Dzikowiec tego nie robi ? To ja współczuję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jak wracam do domu do Polski to też mam sąsiadów (a raczej moi rodzice ) gdzie facet ma 6 lat starsza żonę i znowu ta sama historia jak tylko wychodzę na dwór to się gapi na mnie jak porypany nawet się z tym nie kryje i zagaduje zawsze 😕 naprawdę nie bierzcie sobie młodszych facetów bo nawet nie wiecie jak im palma bije jak ich starszych żonek nie ma 

no to czemu z nim sie nie przespisz 😛 zrob mu i jej przysluge, zniszcz te relacje hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

starsza nie oznacza brzydsza to raz, a dwa, nie kazdy chce koniecznie dzieci i nie widzi kobiety jedynie pod katem jej wartosci rozrodczych i seksualnych, uzytkowych, jako przedmiot do zabawy jak to modne w dzisiejszych czasach, zarowno kobiety jak i mezczyzni traktuja sie jak smieci. Szczerze wspolczuje.

I mówi to ta która sama poleciała na młodszego xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

I mówi to ta która sama poleciała na młodszego xD czyli ty masz prawo lecieć na czyjąś fizycznosc i naiwnie wierzysz że facet Dzikowiec tego nie robi ? To ja współczuję 

Wzrokowiec**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

I mówi to ta która sama poleciała na młodszego xD czyli ty masz prawo lecieć na czyjąś fizycznosc i naiwnie wierzysz że facet Dzikowiec tego nie robi ? To ja współczuję 

nie wiesz na co polecialam 🙂 a gdyby byl fizycznie dla mnie obrzydliwy to seksu by nie bylo przeciez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

I mówi to ta która sama poleciała na młodszego xD czyli ty masz prawo lecieć na czyjąś fizycznosc i naiwnie wierzysz że facet Dzikowiec tego nie robi ? To ja współczuję 

nie wiesz na co polecialam 🙂 a gdyby byl fizycznie dla mnie obrzydliwy to seksu by nie bylo przeciez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×