Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Arczi

Dziewczyny dlaczego wolicie młodszych chlopakow

Polecane posty

Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

I mówi to ta która sama poleciała na młodszego xD czyli ty masz prawo lecieć na czyjąś fizycznosc i naiwnie wierzysz że facet Dzikowiec tego nie robi ? To ja współczuję 

nie wiesz na co polecialam 🙂 a gdyby byl fizycznie dla mnie obrzydliwy to seksu by nie bylo przeciez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kondziu

Mam 26 lat a moja dziewczyna 20 i nigdy w żuciu bym jej nie zamienił na starom babe nawet na tokom w swoim wieku po co mi taka z przebiegiem a to że starsze biorom sobie młodszych bo myslą że bendom znowu miały po 18 lampucery i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kondziu

Mam 26 lat a moja dziewczyna 20 i nigdy w żuciu bym jej nie zamienił na starom babe nawet na tokom w swoim wieku po co mi taka z przebiegiem a to że starsze biorom sobie młodszych bo myslą że bendom znowu miały po 18 lampucery i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

no to czemu z nim sie nie przespisz 😛 zrob mu i jej przysluge, zniszcz te relacje hehehe

Weź ja mam troche większe wymagania, nie dziwię się że tylko taka znalazł jak patrzę na jego obleśna facjate xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Kondziu napisał:

Mam 26 lat a moja dziewczyna 20 i nigdy w żuciu bym jej nie zamienił na starom babe nawet na tokom w swoim wieku po co mi taka z przebiegiem a to że starsze biorom sobie młodszych bo myslą że bendom znowu miały po 18 lampucery i tyle

Dokładnie chcą się odmlodzic a wyglądają jak babcie z wnukami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Żaden normalny na starsza nie poleci chyba że jakiś odrzut albo taki który liczy na łatwe życie kaske obiadki i uslugiwanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Żaden normalny na starsza nie poleci chyba że jakiś odrzut albo taki który liczy na łatwe życie kaske obiadki i uslugiwanie

ale was boli, ze ludzie sa rozni hmm pewnie jakis porzucony facet prowokuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość gosc napisał:

 

22 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie przeszkadza Ci że ludzie będą zawsze podziwiać uroda Twojego faceta a z Ciebie się śmiać że stara brzydka babe sobie wziął? 

A co mnie obchodzi opinia innych? Ważne, że ja mam na co popatrzeć w lozku, ważne co ja czuję do tego chłopaka i przede wszystkim, że szczerze go kocham. Niech się śmieją, zwisa mi to. 

Ta osoba co pisała o traktowaniu siebie jak przedmioty - brawo. Jedna normalna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popo

To co tu piszą to brednie wysane z palca przeważnie jak jest facet młody ogranienty elegancki to sobie bierze młodszą som przypatki oczywiście że że biorom sobie  starsze ale to przez problemy życiowe brak mieszkania niepłodność starsze kobiety na to niepatrzą bo jusz przeważnie mają dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolo

Jam ma 21 lat a moja 27 i uwielbiam starsze kobiety kochać z nimi  one tylko czekoją żeby ją porządnie zruch.. Ć przetem miałem 19 tragedia chwilę ją poruch..em a ona mówi że ją boli zero przyjemności 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mój chłopak ma 20 lat a ja 24 niechciałabym starszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśia

Byłam przekonana że wolę starszych do czasu kiedy poznałam pewnego 20 latka zmienił moje całe życie i jest taki kochany a zarazem męski a w łóżku jest mamy wspaniały seks nie pomyślała bym nigdy w życiu że 20 latek może śie tak kochać a ja go ciało umięsinione słodycz na przekór tego ma naprawdę dużego z żadnym starszym niemiałam tyłu doznań łóżku co z nim kocham go 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Młodsi są lepsi bo dbają o siebie i pamiętają o nas też ma młodszego ja 30 on 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość Andzia napisał:

Ostatnia przeleciał mnie  19 latek a mam 25 lat najlepszy seks w życiu downa nik tak mnie nie pierd..ił jak on nieokłamujmy śie najlepszy facet to od 19lat do 23 wtety ma najlepsze ciało i jest najbardziej wydajny bo potem to już dziadziejom tylko tacy 

Na starej piczy to i młody sobie poćwiczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może być starszy, ale do 40 po późnij po 40 to stare dziady się robią 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość Noo napisał:

Mój chłopak jest młodszy odemnie o 7 lat ma 20 lat na początku byłam słopa do niego nastawiona do mementu kiedy poszliśmy do łóżka wtedy zrozumiałam że to jest facet dla mnie sex to tylko z młodszym mają tylke onergi i mocy w sobie

Niezły desperat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Smrfetka napisał:

Kiedyś miałam starszego o 6 lat ale nie zbiegiem lat przestał mnie pocingac teraz mam młodszego o 7 lat nie rozumiem kobiet co śą że starszymi

Po uja ciągle zmieniasz nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
28 minut temu, Gość Kolo napisał:

Jam ma 21 lat a moja 27 i uwielbiam starsze kobiety kochać z nimi  one tylko czekoją żeby ją porządnie zruch.. Ć przetem miałem 19 tragedia chwilę ją poruch..em a ona mówi że ją boli zero przyjemności 

 

zboczeniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gogo
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Może być starszy, ale do 40 po późnij po 40 to stare dziady się robią 

A jak byś miała wybierać między 20 latkiem a 40 latkiem to który? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikt

Lepiej mieć starszego i zawsze tak było młodości są tylko na chwilę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja miałam starszego i kiepski sex, teraz mam męża 5 lat młodszego i jest super.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gogo napisał:

A jak byś miała wybierać między 20 latkiem a 40 latkiem to który? 

między 30 a 35 lat, oni są najlepsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Facet po 40 to już linia pochyła, często nie domaga 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joon
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja miałam starszego i kiepski sex, teraz mam męża 5 lat młodszego i jest super.

 

Ile masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Facet po 40 to już linia pochyła, często nie domaga 

Faceci z kafe porównują się do aktorów i sław. Trudno im uwierzyć, że kobiety nie wezmą zwykłego Kowalskiego, który ma bebech, popsuty wzrok i jest zaniedbany. 

Kobiety teraz się cenią, bo większość dba o siebie i nie potrzebuje jakiś starych dziadów przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja mogę starszego ale max 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ja mogę starszego ale max 5 lat.

Ja też max 5 lat, nie chcę żeby koleżanki się śmiały, że ze starym dziadem się spotykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sex to z młodszym

Sex to tylko z młodszym oni potrafiom zrobić to porządnie a starsi poruszają się chwilę i dochodzą w ogóle nie myślą o nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Faceci z kafe porównują się do aktorów i sław. Trudno im uwierzyć, że kobiety nie wezmą zwykłego Kowalskiego, który ma bebech, popsuty wzrok i jest zaniedbany. 

Kobiety teraz się cenią, bo większość dba o siebie i nie potrzebuje jakiś starych dziadów przy sobie.

Co niektórzy faceci, to myślą że nadal u nas jest średniowiecze.

Panowie, czas się otrząsnąć. Kobiety teraz potrafią zarobić na siebie i dlatego nie muszą brać starych dziadów.

Wystarczy facet 3- 5 lat starszy lub młodszy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paranoja
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja też max 5 lat, nie chcę żeby koleżanki się śmiały, że ze starym dziadem się spotykam

A młodszy to juz rarytas bendom ci zazdrościły paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×