Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Arczi

Dziewczyny dlaczego wolicie młodszych chlopakow

Polecane posty

Gość Gość
6 minut temu, Gość Sex to z młodszym napisał:

Sex to tylko z młodszym oni potrafiom zrobić to porządnie a starsi poruszają się chwilę i dochodzą w ogóle nie myślą o nas

dokładnie, kobiety też chcą mieć przyjemność z sexu, a facet starszy po 40 to już często zawodzi w tych sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja mogę starszego ale max 5 lat.

W jakim wieku jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja wole starszych są bardziej mescy i nie dochodzą od razu jak te dzieciaki w moim wieku czyli 20 paru lat dla nie najlepszy facet to 30 latek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Paranoja napisał:

A młodszy to juz rarytas bendom ci zazdrościły paranoja

Jaki rarytas, większość facetów wygląda starzej niż ma lat. Ostatnio spotykałam się z facetem 36 lat a wyglądał jakby był po 40, nie mogłam i go zostawiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iii
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

 

Dla mnie górna granica to 23 potem już nie majom takiej świeżości ani takiej ochoty ns sex niż taki co ma 19 20 lat oni by się tylko bzykali a kobieta tego potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Teraz młodśi som bardziej zaradni mają własne firmy ja też bym wolała młodszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Logan
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jaki rarytas, większość facetów wygląda starzej niż ma lat. Ostatnio spotykałam się z facetem 36 lat a wyglądał jakby był po 40, nie mogłam i go zostawiłam

Hora jesteś

zobaczysz  cb jskiś też zostawi dla młodszej tego ci życzę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moim zdaniem faceci kolo 30, 40 są jacyś tacy przywiedli,  jakby zmarnowani, taka polska rzeczywistość.  Wiele kobiet tez, nie mówię że nie. Ciężko ogólnie bo tacy mężczyźni oczekują księżniczki która na nich po prostu nie leci zamiast się wziąć za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
13 godzin temu, Gość Gość napisał:

Tyle że ty też już masz stary ryj w wieku 26 lat i na pewno nie jesteś już ładna jak 18 latka 

Nie jestem autorka  ale 20parolatki czesto sa ladniejsze od 18tek - zwlaszcza te z duzych miast.

A 30latki (i starsze) sa czesto bardziej zadbane niz ich rownolatkowie. Zarabiaja tez podibne pieniadze - pewnie dlatego coraz czesciej wola mlodszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nie jestem autorka  ale 20parolatki czesto sa ladniejsze od 18tek - zwlaszcza te z duzych miast.

A 30latki (i starsze) sa czesto bardziej zadbane niz ich rownolatkowie. Zarabiaja tez podibne pieniadze - pewnie dlatego coraz czesciej wola mlodszych

Mam 24 lata i ostatnio zaglądałem do takiej 28 latki powiedziała mi że jestem za młody dla niej i że szuka faceta w przedziale wiekowym 35.38 lat i przeważnie tak jest ze 30 letnie kobiety mają facetów starasz i mi nie gadaj ie że jest inaczej bo to jest wasza wyobraźnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
31 minut temu, Gość Gosc napisał:

Moim zdaniem faceci kolo 30, 40 są jacyś tacy przywiedli,  jakby zmarnowani, taka polska rzeczywistość.  Wiele kobiet tez, nie mówię że nie. Ciężko ogólnie bo tacy mężczyźni oczekują księżniczki która na nich po prostu nie leci zamiast się wziąć za siebie.

Tak samo som zadbani faceci jak i kobiet a poza tym dla takiej 30 latki to 25 letni to jeszcze dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Gość
27 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nie jestem autorka  ale 20parolatki czesto sa ladniejsze od 18tek - zwlaszcza te z duzych miast.

A 30latki (i starsze) sa czesto bardziej zadbane niz ich rownolatkowie. Zarabiaja tez podibne pieniadze - pewnie dlatego coraz czesciej wola mlodszych

Młody starszej nietraktuję poważnie tylko tak na chwilę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pika

A po co komu stara roszpla nigdy w żuciu bym śie ze starszą niezwiązał nawet o rok zawsze tak było że faceci wolą młodsze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja nie wolę starszych chłopaków bo porostu wolę starszych mój jest odemnie starszy o 6 lat nigdy bym się nie wiązała z młodszym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Hora, som,  bendom,  majom, potrafiom? 

Co to za puszczalska patologia bez podstawowej wiedzy o języku polskim tutaj sie wypowiada? 

Do książek nieuki! :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak sex to tylko że starszym i nie przekonuje mnie ze jest inaczej a po zatym od kiedy 30 letni facet to jest stary dziad? wytłumaczcie mi bo chyba czegoś nie  rozumie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nara
18 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jak wracam do domu do Polski to też mam sąsiadów (a raczej moi rodzice ) gdzie facet ma 6 lat starsza żonę i znowu ta sama historia jak tylko wychodzę na dwór to się gapi na mnie jak porypany nawet się z tym nie kryje i zagaduje zawsze 😕 naprawdę nie bierzcie sobie młodszych facetów bo nawet nie wiecie jak im palma bije jak ich starszych żonek nie ma 

Pewnie tylko takie stare rumple się za toba oglądają i się do ciebie ślinia. Nic tylko pogratulować wątpliwego powodzenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowanka
9 godzin temu, Gość Ona napisał:

Hora, som,  bendom,  majom, potrafiom? 

Co to za puszczalska patologia bez podstawowej wiedzy o języku polskim tutaj sie wypowiada? 

Do książek nieuki! 😄

Nie tylko wypowiada ale sama lub sam ze sobą rozmawia 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 godzin temu, Gość Sex to z młodszym napisał:

Sex to tylko z młodszym oni potrafiom zrobić to porządnie a starsi poruszają się chwilę i dochodzą w ogóle nie myślą o nas

Chyba na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

lubie mlodszych jak i starszych, no a w mlodszych fajne jest to, ze sa bardziej pozytywnie nastawieni do zycia i wiecej od siebie daja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×