Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Mika

Tabletki wczesnoporonne

Polecane posty

Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Czyli się szmacisz 

A ty afrykancu co liżesz

Gość Gość

Dobra sucz jak dajesz się je:ac po kontach bez gumy XD takie szlaufy tylko zalewać a tatuś to chociaż wie że złoty strzał miał czy może decydujesz o jego potomku bez jego zgodyXD 

Gość Malwina
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Dobra sucz jak dajesz się je:ac po kontach bez gumy XD takie szlaufy tylko zalewać a tatuś to chociaż wie że złoty strzał miał czy może decydujesz o jego potomku bez jego zgodyXD 

Ale  jestes pustak 😐

Gość Gość
3 minuty temu, Gość Malwina napisał:

Ale  jestes pustak 😐

Jak ktoś jest pusty to ta mała suczka

Gość Malwina

A Ty co taki kozak ? Zawsze jesteś idealny?

Bronisz tatusia a gdyby był w porządku to dziewczyna by dziś takiej pomocy nie szukała...

Gość Malwina

Kazdy kozak do bzykania a potem nogi za pas i w drogę 

Gość demony prześladują
2 godziny temu, Gość Mika napisał:

Halo wszystkim!! 

Szukam sprawdzonego źródła z którego zamówię tabletki poronne. Bardzo proszę o namiary 💌

Uprzedzając komentarze o tym, że to morderstwo - tak czy inaczej nie urodzę, jestem studentką, nie mam chłopaka i z wypłaty brakuje mi pieniędzy już na siebie samą, więc urodzenie dziecka byłoby głupotą

Nie polecam, będziesz miała potem sny o tym dziecku do końca życia, będzie cię dręczyło do śmierci jak moją znajomą demony. Odstaw to.

Gość Malwina
Przed chwilą, Gość demony prześladują napisał:

Nie polecam, będziesz miała potem sny o tym dziecku do końca życia, będzie cię dręczyło do śmierci jak moją znajomą demony. Odstaw to.

Ja też nie polecam ale to.jej decyzja 😟

Gość Adopcja #1
3 godziny temu, Gość Mika napisał:

Halo wszystkim!! 

Szukam sprawdzonego źródła z którego zamówię tabletki poronne. Bardzo proszę o namiary 💌

Uprzedzając komentarze o tym, że to morderstwo - tak czy inaczej nie urodzę, jestem studentką, nie mam chłopaka i z wypłaty brakuje mi pieniędzy już na siebie samą, więc urodzenie dziecka byłoby głupotą

polecam adopcje, tysiące par czeka na niemowlaki, możesz urodzić i oddać komuś, pokryją wszelkie koszty opieki itp. Nie ciekawi cie co z tego człowieka wyrośnie? Kim zostanie? Daj mu szanse kimś zostać.....

Gość Malwina
Przed chwilą, Gość Adopcja #1 napisał:

polecam adopcje, tysiące par czeka na niemowlaki, możesz urodzić i oddać komuś, pokryją wszelkie koszty opieki itp. Nie ciekawi cie co z tego człowieka wyrośnie? Kim zostanie? Daj mu szanse kimś zostać.....

To byłaby dobra decyzja 

Gość motywy
1 godzinę temu, Gość No Tak Jest napisał:

Zgadzam sie. 
Lepiej niech usunie dziecko niz ma sie wychowywac w biedzie. Popelnila blad, a skoro ma mozliwosc naprawienia go to dlaczego ma nie skorzystac? Wy nigdy nie popelnialyscie bledow, ze tak moralizujecie dziewczyne? Napisala jasno i klarownie ze nie zamierza go urodzic, nie ma pieniedzy na siebie to skad ma miec na dziecko a sam ojciec dziecka pewnie umyl od tego rece albo jest nieznany. I po co 20-latce taszczenie sie po sadach o jakies alimenty, skoro moze usunac ZLEPEK KOMÓREK A NIE DZIECKO KTÓRE ZA CHWILE MA SIE URODZIĆ???????

Elvis wychował się w biedzie z matką, a co osiągnął..... tak samo Michael Jackson, było ich chyba 6cioro.... wiadomo że to szczególne przypadki ale nie wiadomo kogo się usuwa, może wyrosnąć na jakiegoś geniusza, lekarza, dobrego piłkarza czy innego Bieber'a, nigdy nie wiadomo co wyrośnie z dzieci

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować