Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Becia

Facet nie chce się zabezpieczać

Polecane posty

Gość Becia

Hej, mam problem. Kocham swojego faceta, ale on nie chce zabezpieczać się podczas seksu. Nie mogę brać hormonów, co ja mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to

co to znaczy że nie chce? albo zakłada gumke albo nie ma sexu. no chyba że chce miec z toba dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessa

To wspolzyjcie tylko w dni niepłodne. Naucz się jakiejś metody rozpoznawania płodności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluśka

no ja ze swojej strony proponuję komputer cyklu Myway, ja się nauczysz korzystać, to się nie musicie zabezpieczać mechanicznie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jakiś nienormalny typ, postaw gościa do pionu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przejdź na analka. U mnie poskutkowało. Facet zadowolony i ja mam spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia

Diafragmę Caya sobie kup, nie będzie wiedział, że jest jakiekolwiek zabezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
Dnia 29.01.2020 o 13:34, Gość Nadia napisał:

Diafragmę Caya sobie kup, nie będzie wiedział, że jest jakiekolwiek zabezpieczenie.

O ile nie będzie jej tam dotykał,ale to chyba niemożliwe,przynajmniej ja sobie tego nie wyobrażam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Twój luby  chyba się za dużo naoglądał filmików erotycznych w których faceci nie zakładają prezerwatyw, a życie wygląda inaczej. Teraz są supercienkie prezerwatywy można takich używać. Naucz się rozpoznawać u siebie dni niepłodne ale jesli nie chcecie mieć dziecka to jednak w takiej prezerwatywie zawsze się przynajmniej kobieta czuje pewniejsza. Mój odkąd kilku kolegów zaliczyło tzw. wpadki nie wydziwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem z doświadczenia ze prezerwatywa nawet dla kobiety może  nie być przyjemna  bo tak jest, ale ja własnie cenię sobie wygodę i poszłam do ginki a ona mi przepisała antykoncepcję vines, w ciąąże nie zajdę, do tego pms nie jest uciążliwy i jest ok 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak lizanie lizaka przez papierek, więc nie dziwię się 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×