Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mówię jak jest

To bzdura że można pogodzić się z utratą swojej byłej miłości

Polecane posty

Gość mówię jak jest

I niech mi nikt nie mówi że można się tak po prostu pogodzić i żyć szczęśliwym jakby nigdy nic. Niestety ale się nie da a już najgorsze co może kogoś napotkać to widzieć że ta osoba ma jakiegoś kolesia który na nią kompletnie nie zasługuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ważniejsze od twoich przekonań na temat tego kolesia jest raczej zdanie tej kobiety. Skoro z nim jest to jej odpowiada i uważa że on zasługuje. Wszystko się KOŃCZY. Caps włączył się przyapdkowo ale widocznie zasadnie. Da się ale ty nie chcesz bo wolisz się uzalac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Można i potem ta miłość jest dla ciebie głupia szm.ata, tak miałem olala mnie bo zachorował i przestałem być piękny. Kochał byś taka nadal? Teraz wiem że nic nie jest na zawsze. Mogę się zakochać ale żadnej kobiecie nie zaufam na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 21.01.2020 o 00:55, Gość gosc napisał:

Można i potem ta miłość jest dla ciebie głupia szm.ata, tak miałem olala mnie bo zachorował i przestałem być piękny. Kochał byś taka nadal? Teraz wiem że nic nie jest na zawsze. Mogę się zakochać ale żadnej kobiecie nie zaufam na 100%

Właśnie ! A bez zaufania to i następny związek będzie do d... I jaki tu sens tego głupiego życia ? 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

Nie lepiej kierwa siedzieć i płakać na forum dla przegrywów.

Ludzie ciągle zapominają, że szczęścia należy szukać w sobie i w swoim życiu, aby móc dać go drugiej osobie. Uzależnienie szczęścia od drugiej osoby, przy rozstaniu kończy się jak zabranie flaszki alkoholikowi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×