Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hilli

czy to prawda ze faceci pytaja partnerki o poprzednich facetow w lozku

Polecane posty

Gość hilli

Wtedy kiedy mysla o niej na powaznie do zwiazku? Bo jak na tylko seks to ich to nie obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiciel
12 minut temu, Gość hilli napisał:

Wtedy kiedy mysla o niej na powaznie do zwiazku? Bo jak na tylko seks to ich to nie obchodzi?

 Nigdy nie pytałem takiej na raz, ani takiej na 1000 razy i ja też nie chcę być pytany. Nawet jakby zapytała, to odpowiem tak że dalej nie będzie wiedziała. Dorośli ludzie nie pytają o takie sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilli
24 minuty temu, Gość Kusiciel napisał:

 Nigdy nie pytałem takiej na raz, ani takiej na 1000 razy i ja też nie chcę być pytany. Nawet jakby zapytała, to odpowiem tak że dalej nie będzie wiedziała. Dorośli ludzie nie pytają o takie sprawy.

Mnie facet zapytal i tak sie zastanawiam po co? Z jednej strony balam sie ze moze jestrm slaba w lozku a z drugiej ze moze za dobra = szmats co miala duzo facetow 🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj często chyba sprawdza się powiedzenie, że 'ciekawość, to pierwszy stopień do piekła' ;p...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiciel
13 minut temu, Gość hilli napisał:

Mnie facet zapytal i tak sie zastanawiam po co? Z jednej strony balam sie ze moze jestrm slaba w lozku a z drugiej ze moze za dobra = szmats co miala duzo facetow 🙈

 Co mu odpowiedziałaś? To istotne 😉  Jeśli by mi postawiono ultimatum jedna czy druga, wybrałbym tą "słabą w łóżku" 😄  Przecież wspólnie też można się wiele nauczyć, a wspólnymi siłami zdecydowanie lepiej idzie 😘  😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilli
26 minut temu, Gość Kusiciel napisał:

 Co mu odpowiedziałaś? To istotne 😉  Jeśli by mi postawiono ultimatum jedna czy druga, wybrałbym tą "słabą w łóżku" 😄  Przecież wspólnie też można się wiele nauczyć, a wspólnymi siłami zdecydowanie lepiej idzie 😘  😄

Powiedzialam ze nie bede mu mowic o takich rzeczach na co on sam podal swoja liczbe - wysmialam bo podejrzewalam ze ja zmniejszyl. Odparl ze to prawda, a ja ze nie pytalam i nie chce wiedziec bo mnie to nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po uja o to pytać? Pytają tylko zakompleksione pipki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiciel
2 minuty temu, Gość hilli napisał:

Powiedzialam ze nie bede mu mowic o takich rzeczach na co on sam podal swoja liczbe - wysmialam bo podejrzewalam ze ja zmniejszyl. Odparl ze to prawda, a ja ze nie pytalam i nie chce wiedziec bo mnie to nie interesuje.

No i cacy 😄  Mnie tak na ucho powiesz? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franek

Niewiem jak inni. Ja swoją zapytałem 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siema jestem marek

siema jestem marek. ten pasztet jest dobry ale polecam wątrobki z sokołowa, są dobre na ostoperoze i inne natarcia luznego stolca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiciel
9 minut temu, Gość Franek napisał:

Niewiem jak inni. Ja swoją zapytałem 😘

Jesteś PEWNY że powiedziała ci prawdę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilli
17 minut temu, Gość Kusiciel napisał:

No i cacy 😄  Mnie tak na ucho powiesz? 😉

Raczej nie ale propozycja zacna 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusiciel
1 minutę temu, Gość hilli napisał:

Raczej nie ale propozycja zacna 😂

😜 nooo szepnij, nikomu nie powiem 😄  😘  😄   Jakby co to w końcu Kusicielem jestem 😄  2? 5?  😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franek
27 minut temu, Gość Kusiciel napisał:

Jesteś PEWNY że powiedziała ci prawdę???

Nie jestem pewny bo bardzo grzeszna z niej dziewczyna. Ale o części jej umiejętności wiedziałem już od kolegów. Ona nie kryje sie ze swoja przeszłością, oboje tacy jesteśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilli
8 minut temu, Gość Franek napisał:

Nie jestem pewny bo bardzo grzeszna z niej dziewczyna. Ale o części jej umiejętności wiedziałem już od kolegów. Ona nie kryje sie ze swoja przeszłością, oboje tacy jesteśmy.

Wiec czemu ja w ogole pytales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hilli
31 minut temu, Gość Kusiciel napisał:

😜 nooo szepnij, nikomu nie powiem 😄  😘  😄   Jakby co to w końcu Kusicielem jestem 😄  2? 5?  😄

No dobra.... 😆 On byl moim... pierwszym 🙈 przyznalam sie w zartach ale mi nie uwierzyl z racji mojego wieku i tego ze gdy sie pierwszy raz kochalisny to robilismy rzeczy ktore dziewica by raczej nie robila. Nie zrobilam mu dobrze ustami tylko bo sie balam i nie wiedzialam jak 😆😆😆 a tez nie bylam gotowa...zerknelam potem na pewne filmy 😉😎 i sama z siebie zajelam sie tym za drugim razem 😆 ot, taka historia glupia moja 😆😆😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuń

No i dobrze 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo
4 godziny temu, Gość hilli napisał:

Wtedy kiedy mysla o niej na powaznie do zwiazku? Bo jak na tylko seks to ich to nie obchodzi?

tak, obustronna "spowiedź" jest przeważnie przed pierwszym seksem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×